Fiński producent postanowił wypuścić na rynek ulepszoną wersję kultowego już modelu. Kompaktowy smartwatch sportowy Suunto 5 Peak pomoże Ci zmienić nawyki, zmotywuje do aktywności i wskaże drogę do skutecznego odpoczynku.

czytaj dalej

Zegarki Suunto 5 Peak

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Jeśli szukasz wielofunkcyjnego smartwatcha do uprawiania sportu i aktywności outdoorowych, Suunto 5 Peak jest z pewnością opcją wartą rozważenia. Ten lekki, multisportowy zegarek treningowy otworzy przed Tobą drzwi do aktywnego stylu życia.

Suunto 5 Peak - kompaktowy smartwatch treningowy

Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, marka Suunto postanowiła stworzyć nową wersję smartwatcha Suunto 5, która zadowoli zarówno najbardziej wymagających miłośników sportu, jak i osoby początkujące, stawiające pierwsze kroki w świecie aktywności. Modele z tej serii są o ponad 40% lżejsze od poprzedników. Do wykonania kopert użyto wzmocnionego włóknem szklanym poliamidu, paski zaś wykonano z elastycznego silikonu. Pierścień ze stali szlachetnej otacza kolorowy wyświetlacz, za którego ochronę odpowiada szkło mineralne.

Smartwatch Suunto 5 Peak - udogodnienia

Jakie udogodnienia oferują nam produkty z serii Suunto 5 Peak? Modele z tej kolekcji cechują się lekkością - praktycznie nie czuć ich na nadgarstku. Wyposażono je także w ulepszoną baterię, która w trybie wycieczki z włączonym modułem GPS może działać nawet do 100 godzin.

Dodatkową zaletą Suunto 5 Peak jest możliwość ustawienia automatycznych aktualizacji oprogramowania, dzięki czemu nie musisz przejmować się pilnowaniem, czy wyszła już nowa wersja systemu. Wśród nowych opcji znalazły się także opcja jasnej wersji tła i system szybkiej wymiany paska.

Ultralekki zegarek do aktywności outdoorowych - najważniejsze funkcje Suunto 5 Peak

Wśród licznych funkcji smartwatcha Suunto 5 Peak możemy dokonać podziału na funkcje sportowe, dotyczące zdrowia i regeneracji, aktywności outdoorowych oraz udogodnienia przydatne na co dzień. Model wyposażony został m.in. w nadgarstkowy pomiar tętna, ponad 80 trybów sportowych, monitorowanie snu, analizę poziomu stresu i czasu potrzebnego do regeneracji, nawigację GPS czy możliwość regulacji głośności, wstrzymywanie odtwarzania i przechodzenie do utworów w telefonie z poziomu nadgarstka.

Pogoń za wschodami i zachodami słońca z zegarkiem Suunto 5 Peak

Zegarek Suunto 5 Peak został wzbogacony o alarmy dotyczące godzin wschodu i zachodu słońca. Dzięki nim możesz podziwiać przepiękne wschody i bezpiecznie wracać do domu, dostając informację, że niedługo zrobi się ciemno. Nawigacja do punktów POI oraz turn-by-turn pozwoli Ci w pełni korzystać z uroków wycieczki i pomoże pozostać na właściwej trasie.

Smartwatche Suunto 5 Peak dostępne w sklepie stacjonarnym w Warszawie i na stronie internetowej

Kolekcja Suunto 5 Peak dostępna jest w naszym sklepie internetowym oraz w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Wszystkie modele pochodzą z oficjalnej, autoryzowanej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta.

Oficjalny dystrybutor smartwatchy Suunto 5 Peak

Wszystkie produkty marki Suunto pochodzą od oficjalnego dystrybutora - są oryginalne, zapakowane w oficjalne pudełko i podlegające wsparciu centralnego serwisu Suunto. Kupując zegarki ze sprawdzonego źródła, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości i profesjonalnego doradztwa.