Konkurs na stylizację Bowa Praha! Weź udział i wygraj zegarek!

Promocje

Konkurs na stylizację Bowa Praha! Weź udział i wygraj zegarek!

Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!

Trwa do 06 maja 2024

W dzisiejszych czasach moda miejska łączy w sobie funkcjonalność z elegancją, tworząc styl, który jest zarówno praktyczny, jak i estetycznie przyjemny. Właśnie w tym duchu powstał najnowszy model zegarka Bowa Praha, który idealnie wpisuje się w codzienne, miejskie outfity. Aby uczcić ten design, zorganizowaliśmy konkurs, który pozwoli wyrazić osobisty styl i wygrać atrakcyjną nagrodę. Przyjrzyjmy się bliżej zasadom tego konkursu i zainspirujmy się, jak można wkomponować zegarek Bowa Praha w swoją garderobę.

Stylizacja inspirowana zegarkiem Bowa Praha

Bowa zaprasza do udziału w konkursie, w którym kluczową rolę odgrywa kreatywność i zmysł stylistyczny uczestników. Zadanie polega na stworzeniu stylizacji inspirowanej zegarkiem Bowa Praha, który jest symbolem miejskiej elegancji. Najlepsze zdjęcie, które harmonijnie połączy design zegarka z osobistym stylem uczestnika, zostanie nagrodzone ekskluzywnym modelem damskiego zegarka. To świetna okazja, aby pokazać swoje umiejętności i wygrać wartościową nagrodę. Zgłoszenia przyjmujemy od 22 kwietnia do 6 maja, a zwycięzcę ogłosimy 8 maja. Nie przegap tej szansy na wyjątkową wygraną!

Jak wziąć udział w konkursie?

Twoje zadanie to stworzenie stylizacji inspirowanej zegarkiem Bowa Praha. Zaprojektuj outfit, który oddaje styl i elegancję tego modelu. Następnie zrób zdjęcie swojej stylizacji i opublikuj je w komentarzu pod konkursowym postem na Facebooku. Zachęcamy do kreatywności i oryginalnego podejścia do tematu!

Zasady konkursu

Konkurs jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą podzielić się swoją kreatywnością i poczuciem dobrego gustu. Pamiętaj, aby Twoje zgłoszenie było zgodne z tematem konkursu i zamieszczone jako komentarz pod naszym postem konkursowym na Facebooku. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie.

Nagrody konkursowe

Nagroda to Zegarek damski Bowa Praha PH384-04-184M – idealny dodatek dla osoby ceniącej elegancję i funkcjonalność.

 

Konkurs Bowa Praha

 

Czas trwania konkursu

Konkurs rozpoczyna się 22 kwietnia i będzie trwał do 6 maja (do godziny 23:59). Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 8 maja. Nie przegap tej szansy na wyjątkową wiosenną odnowę!

Informacje dodatkowe

  • Konkurs jest otwarty dla osób pełnoletnich zamieszkujących na terenie Polski.
  • Zwycięzca zostanie ogłoszony na naszym profilu 8 maja 2024 r. 
  • Nagroda zostanie przesłana za pośrednictwem firmy kurierskiej pod wskazany przez zwycięzcę adres.
  • Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego tutaj.

Kontakt

Masz pytania dotyczące konkursu? Skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail na adres [email protected] — chętnie pomożemy!


Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!