KONKURS: Powitaj wiosnę z Garett Bonita! Weź udział i wygraj modny smartwatch ✿

Promocje

KONKURS: Powitaj wiosnę z Garett Bonita! Weź udział i wygraj modny smartwatch ✿

Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!

Trwa do 05 kwietnia 2024

Wiosna to idealny czas na wprowadzenie nowych, zdrowych nawyków oraz na świętowanie odrodzenia natury. W Zegarowni wierzymy, że małe zmiany mogą prowadzić do wielkich rezultatów. Właśnie dlatego z wielką radością ogłaszamy start naszego najnowszego konkursu, który ma na celu inspirację do regularnej aktywności i dbania o własny dobrostan. Do wygrania są stylowe zegarki Garett Bonita, które, mamy nadzieję, staną się Waszym codziennym towarzyszem w drodze do lepszego ja.

Czas na wiosenną metamorfozę – weź udział w naszym konkursie! ✿

Wiosna to czas, gdy przyroda budzi się do życia, a my wraz z nią. To idealny moment, aby zastanowić się nad swoją rutyną i wprowadzić do niej coś nowego. A co jeśli powiemy Wam, że można to zrobić, biorąc udział w naszym konkursie?

Jak wziąć udział w konkursie?

Udział w konkursie jest prosty! Wystarczy, że pokażesz nam, jak dbasz o swoje samopoczucie tej wiosny. W komentarzu pod konkursowym postem na naszym profilu na Facebooku zamieść zdjęcie, które pokazuje element Twojej wiosennej rutyny. Czy to będzie poranny jogging, świeżo wyciskane soki, czy może chwila porannej medytacji – niech to będzie Twoja inspiracja dla innych!

Zasady konkursu

Konkurs jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą podzielić się swoim sposobem na dbanie o dobrostan. Pamiętaj, aby Twoje zgłoszenie było zgodne z tematem konkursu i zamieszczone jako komentarz pod naszym postem konkursowym na Facebooku. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie.

Nagrody konkursowe

 

Garett Bonita do wygrania w konkursie!

 

Czas trwania konkursu

Konkurs rozpoczyna się 22 marca i będzie trwał do 5 kwietnia (do godziny 23:59). Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 8 kwietnia. Nie przegap tej szansy na wyjątkową wiosenną odnowę!

Informacje dodatkowe

  • Konkurs jest otwarty dla osób pełnoletnich zamieszkujących na terenie Polski.
  • Zwycięzca zostanie ogłoszony na naszym profilu 8 marca 2024 r. 
  • Nagroda zostanie przesłana za pośrednictwem firmy kurierskiej pod wskazany przez zwycięzcę adres.
  • Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego tutaj.

Kontakt

Masz pytania dotyczące konkursu? Skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail na adres konkurs@zegarownia.pl — chętnie pomożemy!


Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!