Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGARKI TISSOT

Pokaż podkategorie

ZEGARKI TISSOT

Historia zegarków Tissot została zapoczątkowana w roku 1853 przez Charlesa Emila Tissota w Szwajcarii, w miejscowości Le Locle. Od jej nazwy powstała niezwykła kolekcja zegarków automatycznych, które zachwycają klasycznym pięknem i niespotykaną fakturą tarczy. Początkowo firma skoncentrowała się na produkcji zegarków kieszonkowych, które były najpopularniejszymi czasomierzami w połowie XIX wieku. Firma Tissot zapoczątkowała projektowanie zegarków z dwiema strefami czasowymi, które na początku stosowane były tylko w tych czasomierzach. Innowacja i praca nad ciągłym udoskonaleniem mechanizmów były i nadal pozostają głównymi ideami marki.

Tissot wyróżniał się również jako pionier w stosowaniu nietypowych materiałów do wykańczania zegarków – różnego rodzaju tworzyw, kamienia, czy drewna. Dziś słynie z połączenia klasyki i sportu oraz innowacyjnych linii T-Touch Expert – zegarków z szafirowym szkiełkiem czułym na dotyk.

Obecnie Tissot ma bardzo rozbudowaną sieć dystrybucji, która jest obecna w ponad 150 krajach na całym świecie. Produkuje klasyczne zegarki damskie i męskie z kolekcji Tradition, Couturier, Le Locle, Classic i PR100. Obok tradycyjnych czasomierzy oferuje sportowe PRS516, PRC200 i PRS200. Marka cyklicznie wprowadza limitowane edycje zegarków, którym patronują ambasadorzy Tissot.

Nasza firma sprzedająca zegarki marki Tissot za pośrednictwem sklepu internetowego – Zegarownia.pl jest autoryzowanym dystrybutorem marki Tissot. Pełną gamę produktów marki Tissot mogą Państwo znaleźć na stronie www.tissot.ch.

Wszystkie damkie i męskie zegarki Tissot zakupione w naszym sklepie posiadają 2 letnią gwarancję, instrukcję i zapakowane są w oryginalne opakowania.

włącz filtr
 • ZEGAREK MĘSKI TISSOT LE LOCLE AUTOMATIC T006.408.11.037.00 TISSOT Le Locle Automatic Chronometer

  Cena detaliczna: 3 620,00 zł

  Nasza cena: 2 461,00 zł

  oszczędzasz 1159 zł (rabat 32%)
  wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK DAMSKI TISSOT T-WAVE T023.210.11.116.00 TISSOT T-Wave

  Cena detaliczna: 1 340,00 zł

  Nasza cena: 912,00 zł

  oszczędzasz 428 zł (rabat 32%)
  wysyłamy w ciągu 24h

2 produkt(ów)

na stronę