Szwajcarska manufaktura Tissot ma bogatą historię związaną ze światem sportu. Wspiera liczne inicjatywy oraz imprezy sportowe o międzynarodowym zasięgu. Z tego powodu w jej ofercie nie mogło zabraknąć zegarków z kolekcji Tissot Supersport Chrono.

czytaj dalej

Zegarki Tissot Supersport Chrono

(7)

Popularność
  1. Bestseller
  2. Bestseller
  3. Bestseller
  4. Bestseller
  5. Bestseller
Popularność

Linia Tissot Supersport Chrono została stworzona z myślą o miłośnikach sportowych emocji. To zegarki cechujące się dynamizmem i zdecydowanym charakterem, stworzone z najwyższej jakości materiałów.

Zegarki Tissot Supersport Chrono - co je wyróżnia?

Wyposażone w napęd kwarcowy zegarki Tissot Supersport Chrono mimo spójnego designu oferują szeroką gamę faktur, materiałów i kolorów. Do wyboru mamy tu paski tekstylne lub skórzane, a także bransolety ze stali. Na bezelach umieszczono skalę tachymetryczną. Odporne na zarysowania szkło szafirowe zapewnia ochronę tarcz, na powierzchni których znajdują się totalizatory chronografu oraz okienko z datownikiem dni miesiąca.

Dlaczego warto kupić zegarek Tissot Supersport Chrono?

Zegarki Tissot Supersport Chrono zachwycają dopracowanym designem oraz funkcjonalnością. Wskaźnik wyczerpania baterii EOL poinformuje Cię o zbliżającym się czasie wymiany akumulatora, a licząca 100 metrów wodoszczelność umożliwi pływanie powierzchniowe z zegarkiem na nadgarstku. Powłoka luminescencyjna na wskazówkach i indeksach pozwala łatwo odczytać godzinę w ciemności. Całość przekonuje swoją funkcjonalnością i sportowym duchem.