Kolekcja Tissot T-Lady to kobiece zegarki projektowane z myślą o paniach pragnących wyrazić swoją osobowość. To sprawia, że do tej serii należy kilka rodzin o różnorodnej stylistyce odpowiadające na ich zapotrzebowania.

czytaj dalej

Zegarki Tissot T-My Lady

(6)

Popularność
  1. Złoty zegarek - Złoto 18K (Au 750)
  2. -17%
  3. -17%
Popularność

Luksusowe materiały i bezkonkurencyjność ceny do jakości są domeną zegarków T-Lady. Każda z kobiet, która od zegarka wymaga, by był subtelny, bardzo dokładny, a jednocześnie wyróżniał się biżuteryjnością i stonowaną estetyką, powinna zdecydować się właśnie na te modele.

Zegarki Tissot T-Lady - charakterystyka kolekcji

Kolekcja damska T-Lady prezentuje modele pełne elegancji i klasy, których urok kryje się w pięknych kompozycjach stylistycznych i wykorzystanych materiałach klasy premium. Zegarki te łączą w swoich projektach nowoczesne spojrzenie na sztukę zegarmistrzowską ze szwajcarską tradycją zapoczątkowaną w Le Locle.W tej linii znajdują się modele, zarówno minimalistyczne, jak i zachwycające bogatymi zdobieniami.

Zegarki Tissot T-Lady, czyli styl retro i masa perłowa

Kolekcja T-Lady składa się z sześciu rodzin, z pomiędzy których możesz wybrać najbardziej pasujący zegarek do twojej osobowości. Modele z linii Lovely powstały z inspiracji latami 60. XX wieku. To niewielkie zegarki w stylu retro, które zachwycają pięknymi zdobieniami m.in. brylantami Top Wesselton, czy masą perłową. Zegarki damskie Odaci-T są propozycją dla pań, które stawiają na aktywność i śmiałe projekty. Dominuje tu asymetria, motyw “bassin” i perłowanie. Każda z pań ma możliwość spersonalizowania swojego modelu za pomocą dwóch wymiennych pasków.

Tissot T-Lady - serce na dłoni w luksusowym wydaniu

Jedną z ciekawszych serii, która powstała w ramach zegarków Tissot T-Lady, jest Lady Heart Automatic. Najważniejsze są tu detale, które wpływają na modny i kobiecy design. Tarcze zdobione masą perłową i paski tych zegarków przyozdobiono kwiatem pochodzącym z herbu rodziny Tissot. Co więcej kwiat na cyferblacie codziennie zmienia swój kolor - możesz również samodzielnie dostosować jego odcień do swojego nastroju lub wybranej stylizacji. Z kolei Small Bellissima prezentuje nieprzemijające piękno dostępne na wyciągnięcie ręki. Wykorzystanie tradycyjnego giloszowania, gustownego kaboszonu w połączeniu z niedużym rozmiarem tych modeli sprawdzi się przy wyjątkowych i niepowtarzalnych chwilach.

Dlaczego warto kupić zegarek Tissot T-Lady?

Kobiece zegarki T-Lady od szwajcarskiej marki Tissot to modele łączące modową przyszłość z tradycjami zegarmistrzowskimi zapoczątkowanymi w 1853 roku. Jest to propozycja dla pań ceniących niezależność, biżuteryjny charakter i niekonwencjonalne wykonania. W tej kolekcji z pewnością nie zabraknie zdobień masą perłową, naturalnymi brylantami Top Wesselton, czy masą perłową, a także doskonałej precyzji gwarantowaną zarówno przez mechanizmy kwarcowe EOL, jak i automatyczne Powermatic 80. Luksus idzie tu w parze z wyrafinowaniem, klasą i prawdziwym kunsztem najwyższej klasy Swiss Made.

Sklep z zegarkami Tissot T-Lady w Warszawie

Zegarki damskie Tissot T-Lady kupione od autoryzowanego dystrybutora to gwarancja oryginalności i najlepszej jakości produktów. W razie problemów z łatwością otrzymasz pomoc serwisową. Wybierz swój wymarzony model z kolekcji T-Lady na stronie internetowej Zegarowni lub w sklepie stacjonarnym w Warszawie.