Rok 1999 to jeden z licznych kamieni milowych szwajcarskiej marki Tissot. Wtedy to manufaktura wypuściła na rynek pierwszy w historii zegarek dotykowy - Tissot T-Touch. Tradycja znów spotkała się z innowacją.

czytaj dalej

Zegarki Tissot T-Touch Connect

(2)

Popularność
Popularność

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości zegarka, który tradycyjny wygląd łączy z nowoczesną funkcjonalnością, warto skierować swój wzrok na modele z serii Tissot T-Touch Connect. Producent wyposażył je w naprawdę ciekawe udogodnienia.

Zegarki Tissot T-Touch Connect - historia powstania

Koniec lat 90. XX wieku to czas, kiedy rosnący w siłę kapitalizm sprawił, że wymagania klientów zaczęły stale wzrastać. Firmy, które chciały utrzymać swoją pozycję musiały się więc starać mocniej. Dla marki Tissot ambicja nie była jednak żadną nowością. Manufaktura przez cały okres swojego istnienia pracowała nad wprowadzaniem nowych rozwiązań i ulepszeń do już istniejących produktów. Jedną z takich innowacji było stworzenie zegarka z dotykowym ekranem.

Dalsze losy zegarków Tissot T-Touch

Nowy produkt Tissot okazał się oczywiście ogromnym sukcesem i stał się napędem do dalszego rozwoju. 9 lat po premierze pierwszego dotykowego modelu światło dzienne ujrzał zegarek Tissot T-Touch Expert. W porównaniu do poprzednika miał bogatszą funkcjonalność oraz ulepszoną wodoszczelność.

W roku 2014 pojawia się natomiast zegarek Tissot T-Touch Expert Solar, czyli pierwszy w historii model dotykowy zasilany energią słoneczną. Jeśli chodzi o wzornictwo Expert Solar nawiązuje do pierwowzoru, jeśli zaś mowa o funkcjach - jest nowocześniejszy i cechuje się niezwykłą wytrzymałością.

Funkcje zegarków Tissot T-Touch Connect

Jakie funkcje oferuje nam producent zegarków dotykowych Tissot? Pierwszym z udogodnień jest elektroniczna koronka ułatwiająca obsługę. Poprzez wykonany ze szkła szafirowego ekran dotykowy możemy korzystać z wiecznego kalendarza, odliczania wstecznego, chronometrażu, alarmu, a także prognozy pogody i wysokościomierza. Model przyda się zarówno sportowcom, którym umożliwi pomiar uzyskanych wyników, jak i biznesmenom potrzebującym asystenta podczas codziennych wyzwań.

W co jeszcze wyposażono zegarki Tissot T-Touch?

Wśród funkcji zegarka Tissot T-Touch znajdziemy także kompas, czas w różnych strefach, czas letni, sterownik czasowy, podział chronografu, chrono lap, zapis dziennika chrono, licznik kroków, licznik spalonych kalorii, pomiar przebytego dystansu, barometr, wskazanie temperatury i trendów pogodowych, azymut, powiadomienia, połączenia przychodzące, alerty o połączeniu, tryb eko oraz automatyczny tryb uśpienia.

Wszystkie elektroniczne elementy T-Touch Connect Solar są energooszczędne. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu ogniw fotowoltaicznych najnowszej generacji, które wykluczają potrzebę długiego i częstego ładowania przewodowego. Model jest kompatybilny z systemami operacyjnymi iOS, Android, a wkrótce także z Harmony OS. W trybie offline ma takie same funkcje jak T-Touch Solar Expert.

Sklep z zegarkami Tissot T-Touch Connect w Warszawie

Opatrzone certyfikatem oryginalności, 2-letnią gwarancją oraz firmowym pudełkiem zegarki Tissot T-Touch znajdziesz w naszym sklepie stacjonarnym. W razie pytań czy wątpliwości pozostajemy do Waszej dyspozycji!