Kolekcja T-Classic to, jak wskazuje sama nazwa, najbardziej klasyczna i podstawowa seria wypuszczona przez markę. W jej ramach powstały najpopularniejsze rodziny zegarków Tissot. T-Classic to tradycja zegarmistrzowska, która idzie w parze z najwyższą jakością.

czytaj dalej

Zegarki Tissot T-Classic

(34)

Popularność
  1. -27%
  2. Bestseller
  3. Bestseller
  4. Bestseller
  5. Bestseller
  6. Bestseller
  7. Bestseller
Popularność

Jeśli poszukujesz szwajcarskiego zegarka w przystępnej cenie, wykonanego z rzemieślniczą precyzją i dbałością o detale, nie mogłeś/aś trafić lepiej. Te przepięknie zdobione modele zachwycą swoim ponadczasowym charakterem.

Zegarki Tissot T-Classic - charakterystyka kolekcji

Zegarki z linii Tissot T-Classic mogą poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami. Modele te są wykonane z wysokiej jakości materiałów, wykorzystują tradycyjne techniki zdobnicze, a do działania napędzają je cechujące się wysoką precyzją mechanizmy. Znajdziemy tu zarówno zegarki damskie, jak i męskie, od minimalistycznych po te z subtelnymi zdobieniami.

Przekrój zegarków Tissot T-Classic

W ramach kolekcji T-Classic do Twojej dyspozycji pozostaje dziesięć rodzin zegarków. Gentleman to inspiracja latami 60., modele, które idealnie nadają się na co dzień. T-My Lady to zegarki damskie z niewielkimi kopertami, których główną siłę napędową stanowi mechanizm automatyczny Powermatic 48. Ich tarcze zdobione są brylantami.

Jedną z ciekawszych linii będącej częścią kolekcji T-Classic jest Le Locle. Inspiracją do jej stworzenia był zegar znajdujący się na wieży kościelnej w Le Locle. Tarcze tych modeli ozdobione są giloszowaniem „clous de Paris”, wskazówki mają kształt listków, a przeszklony dekiel został udekorowany grawerowaniem. Tissot Tradition jest natomiast interpretacją marki na temat lat 50. Te retro zegarki mają ornament zwany „ziarnem jęczmienia”, odsłaniające mechanizm okienko open-heart czy wskazówki Dauphine. Model 5.5 to najcieńsza koperta w ofercie producenta.

Dlaczego warto kupić zegarek Tissot T-Classic?

Za pomocą zegarków T-Classic Tissot składa hołd tradycyjnemu zegarmistrzostwu, tak typowemu dla szwajcarskich modeli. W końcu jednym z filarów marki jest rzemiosło, a to zobowiązuje. Dlatego w produktach z serii znajdziemy przepiękne tarcze z masy perłowej, przeszklone dekle, ozdobne grawery, brylanty czy finezyjne wskazówki. W rodzinie Classic Dream producent pokusił się nawet o stworzenie poczwórnych indeksów, których produkcja jest technicznie skomplikowana, za to efekt - robiący wrażenie. Nie brakuje tu reinterpretacji zegarków z minionych dekad, inspiracji latami 50. i 60. czy nawiązań do historii marki. Nosząc zegarek Tissot T-Classic, możesz naprawdę poczuć, że masz do czynienia ze szwajcarską precyzją i kunsztem.

Sklep z zegarkami Tissot T-Classic w Warszawie

Autoryzowany dystrybutor, od którego pochodzą zegarki Tissot T-Classic, stanowi potwierdzenie oryginalności zegarka, zapewnia gwarancję na produkt oraz pomoc serwisową w razie problemów. Zegarki z linii T-Classic czekają na Ciebie na stronie internetowej Zegarowni oraz w sklepie stacjonarnym w Warszawie.