Nie trzeba wiele mówić aby zarekomendować Tissot Seastar. Wystarczy jedno, zegarek wytrzymuje ciśnienie sięgające 30 atmosfer. Tym samym Tissot pokazuje jak łatwo pogodzić można pasję do nurkowania z miłością do automatycznych zegarków. Czasomierz został wyposażony w najwyższej klasy szwajcarskie mechanizmy ETA, w tym model Valjoux, który czuwa nad bezpieczną i prawidłową pracą zegarka. Dodatkowo czasomierz posiada, oczywiście, szafirowe szkiełko i zawór helowy. Najwyższej klasy technologia, niesamowita precyzja oraz wykonanie z najlepszych materiałów, sprawiają, że Seastar użytkowany jest przez tysiące profesjonalnych nurków na całym świecie.

czytaj dalej

Zegarki Tissot Seastar

(25)

Popularność
  1. Nowość
  2. Nowość
  3. Bestseller
  4. Nowość
  5. Nowość
Popularność

Tissot Seastar to kolekcja, która inspirację czerpała ze świata sportów wodnych. Niebanalny design, dbałość o najmniejszy szczegół i wybór materiałów najwyższej jakości, powodują, że zegarki z serii Tissot Seastar przypadną do gustu zarówno nurkom, jak i wielbicielom zegarków typu diver.

Zegarki Tissot Seastar – witamy w podwodnym świecie

Kolekcja Tissot Seastar charakteryzuje się zwiększoną wodoszczelnością, którą ustalono na poziomie 30 barów oraz obrotowym ceramicznym bezelem, wykorzystywanym przez nurków do odmierzania czasu zanurzenia. Przejrzysta tarcza zabezpieczona szkiełkiem szafirowym oraz luminescencyjne wskazówki, znaczenie ułatwiają odczytanie godziny nawet w ciemnościach. Kolekcja Tissot Seastar utrzymuje styl klasycznych diverów, ale nadano jej nieco bardziej elegancki a wręcz wysublimowany charakter.

Zegarki Tissot Seastar – automatyczny czy kwarcowy?

Zegarki z serii Tissot Seastar występują w wersji z mechanizmem automatycznym, w tych modelach zastosowano przeszklony dekiel, który ładnie eksponuje Szwajcarki mechanizm ETA o rezerwie chodu 80 h. Natomiast modele działające na podstawie mechanizmu kwarcowego, zostały dodatkowo wyposażone w funkcję chronografu oraz wskaźnik wyczerpania baterii EOL. Dekiel natomiast został ozdobiony grawerunkiem z wizerunkiem konika morskiego.

Sklep z zegarkami Tissot Seastar w Warszawie

Jeśli szukasz zaawansowanego zegarka dla nurka, wybierz profesjonalnego modele z serii Tissot Seastar. W Warszawie w sklepie stacjonarnym w Galerii Panorama lub w sklepie Zegarownia Premium znajdziesz zegarki Tissot Seastar w najlepszej cenie na rynku.

Oficjalny Sprzedawca – Tissot – Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarki marki Tissot oferowane w sklepie Zegarownia.pl, pochodzą z oficjalnej, licencjonowanej dystrybucji, co daje 100% gwarancję oryginalności produktu.