Marka Tissot znana jest z tego, że lubi wyróżniać się spośród innych szwajcarskich marek. Świadczą o tym limitowane edycje, które co pewien czas pokazują się na rynku. Często limitowane edycje Tissot są sygnowane nazwiskami znanych aktorów, sportowców, czy muzyków. Jedno jest pewne, jeśli chcesz być oryginalnym i wyróżnić się spośród innych właścicieli zegarków, kup zegarek z limitowanej edycji Tissota a będziesz jednym na tysiąc osób na całym świecie, posiadającym taki zegarek.

czytaj dalej

Zegarki Limitowane Tissot

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki limitowane Tissot to zbiór modeli powstałych z okazji rozmaitych współprac marki z jej partnerami oraz stworzonych ku pamięci ważnych wydarzeń w historii firmy. Znajdziesz tu same perełki, które często po latach stają się obiektami pożądania kolekcjonerów.

Jakie zegarki limitowane stworzyła marka Tissot?

Wśród modeli Tissot wypuszczonych w ramach edycji limitowanych wymienić można zegarki nawiązujące do szwajcarskiego rodowodu marki oraz powstałe przy okazji kolaboracji z partnerami sportowymi takimi jak NBA, Moto GP™ czy Tour de France. Znajdziemy tu nawet efekty współpracy ze szwajcarskimi kolejami Jungfraubahn. Czym wyróżniają się limitowane serie? Często są to detale inspirowane konkretną kooperacją - ozdobne, tematyczne grawery na deklach, elementy wzornictwa vintage nawiązujące do historycznych modeli Tissot, kolorystyka czy akcenty na tarczy.

Zegarki limitowane Tissot - specjalne edycje z myślą o fanach marki

Limitowane zegarki Tissot to ukłon w stronę historii tej szwajcarskiej manufaktury oraz celebracja znakomitych współprac, którymi marka wspiera szeroko pojęty świat sportu i dzięki którym zyskuje zwolenników na całym świecie. Sprawdź wyjątkowe zegarki z edycji limitowanej i znajdź swój wymarzony model!

Sklep z limitowanymi zegarkami Tissot w Warszawie

Tissot to zegarki dla eleganckich osób, które poszukują niebanalnych i prestiżowych dodatków. Wstąp do naszego sklepu stacjonarnego lub sklepu internetowego i wejdź do grona właścicieli ekskluzywnych produktów marki Tissot. W Warszawie znajdziesz zegarki tej marki w najlepszych cenach.