Bezpieczne zakupy online w Zegarownia.pl

Bezpieczne zakupy online Zegarownia

Drodzy Klienci! W obliczu ostatnich zaleceń w związku z wydarzeniami dotyczącymi pandemii koronawirusa SARS-Cov-2, chcemy zapewnić o bezpieczeństwie naszego zespołu, a także podjętych specjalnych środkach bezpieczeństwa przy realizacji Waszych zamówień.

Zachęcamy do składania bezpiecznych zamówień online w naszym sklepie - Twoją przesyłkę wyślemy, przestrzegając naszych standardów bezpieczeństwa!

Jak pracujemy w okresie zagrożenia epidemicznego? Nasze procedury bezpieczeństwa

Zgodnie z zaleceniami władz oraz instytucji monitorujących sytuację zagrożenia epidemicznego koronawirusem Covid-19, postanowiliśmy w trosce o nasze i Wasze zdrowie, wprowadzić specjalne procedury bezpieczeństwa:

  • Oddelegowaliśmy pracowników do pracy zdalnej - zostajemy w domu, ale pracujemy nadal, aby nasi Klienci, mieli z nami stały kontakt!
  • W magazynie każdy pracownik jest wyposażony w maseczkę, rękawiczki oraz płyn antywirusowy do dezynfekcji, stosowany profilaktycznie co 30 minut oraz każdorazowo po opuszczeniu hali magazynowej.
  • Sklep stacjonarny w Galerii Panorama w Warszawie został zamknięty do odwołania - zachęcamy do składania zamówień online.
  • Od naszych dostawców wymagamy deklaracji podobnych procedur bezpieczeństwa, mając na celu ochronę zdrowia naszego personelu oraz naszych Klientów
  • Przed zapakowaniem przesyłki, profilaktycznie przecieramy opakowania produktów z wykorzystaniem przeznaczonego do tego celu środka wirusobójczego.

Ponadto uważnie monitorujemy sytuację i postępujemy zgodnie z najnowszymi zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, aby zapewnić zgodność naszych praktyk z najnowszymi wytycznymi. Zastosowaliśmy wszystkie wymagane protokoły, w tym dogłębne czyszczenie miejsc pracy i sklepów oraz zapewnienie środków do dezynfekcji rąk.

Bezpieczne zakupy

 

Zegarownia bezpieczne zakupy

Bezpieczeństwo produktów - wygodna dostawa do Twojego domu!

Przyłączamy się do akcji #zostańwdomu i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, chcemy zagwarantować naszym Klientom najwyższy standard obsługi, od konsultacji z naszą Obsługą Klienta, po pomoc w złożeniu zamówienia, aż po finalną, bezpieczną realizację zamówienia. Dbamy o zdrowie własne oraz naszych najbliższych, dlatego z najwyższą starannością traktujemy kwestie bezpieczeństwa przy realizacji Waszych zamówień.

Zakupy w Zegarownia.pl to gwarancja bezpiecznych i błyskawicznych zakupów, z wygodnymi formami dostawy takimi jak Paczkomaty Inpost, ekspresowe wysyłki Xpress Couriers, a także z pomocą dbających o higienę i bezpieczeństwo pracy firmy kurierskie UPS oraz DHL. Ze względów praktycznych polecamy formę płatności z góry (PayU lub przelewem bankowym) za zamówienie, zamiast formy płatności przy odbiorze (aby ograniczyć gotówkową formę płatności).

Bezpieczeństwo produktów Zegarownia

 

Zegarownia dostawa

Obsługa Klienta - zapraszamy do kontaktu!

W okresie przestrzegania specjalnych procedur bezpieczeństwa, niezmienne pozostają możliwości kontaktu z naszą Obsługą Klienta. Zapraszamy do kontaktu:

  • Chat Online oraz Messenger na Facebooku - dostępne w godzinach pracy Obsługi Klienta od poniedziałku do soboty
  • Infolinia dostępna pod numerem 22 642 89 42
  • Mailowo pod adresem sklep@zegarownia.pl - napisz do nas, kiedy chcesz, odpowiemy najszybciej jak to możliwe