Jak wymienić pasek w zegarkach Suunto?

Wymiana paska typu quick-release w zegarkach Suunto 9, Suunto 7 i Suunto 3 Fitness - instrukcja krok po kroku

Czy wiesz, że swój zegarek Suunto możesz odmienić w zaledwie kilka sekund? Wystarczy zmienić pasek! Nowy model na nowe sportowe wyzwania, pasujący do treningowych stylizacji, a może po prostu dla odmiany i poprawy nastroju? Niezależnie od tego, jaki masz powód, teraz możesz wybierać spośród wielu dostępnych modeli. Myślisz, że wymiana paska jest trudna? Nic bardziej mylnego! Pasek w zegarku Suunto wymienisz szybko i sprawnie w 4 prostych krokach. Sprawdź jakie to łatwe!

Suunto Quick-Release

Quick-Release – system szybkiej wymiany paska

Mocowanie typu Quick-Release sprawia, że pasek można wymienić w zaledwie kilka sekund i nie ma konieczności proszenia o pomoc zegarmistrza. Jego działanie bazuje na wypinaniu paska z koperty za pomocą wystającej dźwigienki teleskopu. Nie potrzeba żadnych narzędzi ani specjalnych umiejętności. Poniżej prezentujemy instrukcję krok po kroku, jak wymienić pasek w zegarku Suunto.

KROK 1

Przygotuj zegarek Suunto do wymiany paska.

Wymiana paska Suunto

KROK 2

Wypnij pasek przeciągając wystającą dźwigienkę teleskopu do wewnętrznej strony.

Jak wymienić pasek Suunto

KROK 3

Przygotuj drugi pasek i umieść jeden koniec teleskopu w kopercie.

Dopasowanie paska Suunto

KROK 4

Przyciągnij dźwigienkę mechanizmu quick-release i umieść drugi koniec teleskopu w miejscu mocowania. Zwolnij dźwigienkę, aby zamocować pasek w kopercie.

Nowy pasek Suunto

GOTOWE!

Odmień swój zegarek Suunto za pomocą nowego paska. Wybierz spośród bogatej oferty dostępnej w Zegarowni i miej kilka zegarków w jednym!