Korzystanie z treści udostępnianych na stronie

Treści i informacje prezentowane na stronie internetowej sklepu www.zegarownia.pl oraz kanałach społecznościowych i innych kanałach komunikacji internetowej, których operatorem jest Zegarownia, m.in. teksty, opisy produktów, informacje, fotografie, obrazy graficzne, materiały wideo i audio, filmy oraz  inne materiały, są chronione prawami autorskimi i innymi prawami własności intelektualnej. Materiały publikowane na stronie Sklepu są własnością spółki 57 Concepts Sp. z o.o. całkowite lub częściowe wykorzystywanie strony Zegarownia.pl, lub materiałów znajdujących się na niej, zarówno kopiowanie, modyfikowanie, dystrybuowanie, jak i ich przechowywanie, w celach komercyjnych, reklamowych, biznesowych jest całkowicie zakazane bez wcześniejszego uzyskania pisemnej zgody firmy 57 Concepts Sp. z o.o.

Prawo autorskie do posiadanych materiałów od partnerów Spółki

Wszystkie materiały prezentowane na witrynie internetowej sklepu www.zegarownia.pl pochodzące od osób trzecich są własnością firmy 57 Concepts Sp. z o.o. lub licencjodawców 57 Concepts Sp. z o.o. i są chronione prawami własności intelektualnej. Sklep posiada niezbędne licencje i zgody uzyskane od partnerów 57 Concepts Sp. z o.o. do wykorzystywania i publikowania pozostałych treści, m.in. informacji, fotografii, obrazów graficznych, materiałów wideo i audio, filmów oraz innych materiałów, w celach reklamowych i prowadzonych działaniach marketingowych zarówno na stronie internetowej Zegarownia.pl, jak i na stronach komunikatorów społecznościowych należących do Sklepu. Kopiowanie, modyfikowanie, dystrybuowanie, jak i ich przechowywanie w/w materiałów jest całkowicie zakazane bez wcześniejszego uzyskania pisemnej zgody firmy 57 Concepts Sp. z o.o.

Prawo właściwe do Warunków korzystania

Wszelkie prawa do kopiowania, powielania lub przechowywania treści dostępnych na Zegarownia.pl są zastrzeżone. Niniejsze Warunki korzystania podlegają prawu właściwemu prawa polskiego, zgodnie z którym będą one odpowiednio interpretowane i respektowane.Nota prawna: Znaki towarowe Tissot

Spółka 57 Concepts Sp. z o.o. posiada pełną zgodę od spółki The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o. na wykorzystywanie treści, informacji i materiałów graficznych, wizualnych i audio w celach komercyjnych i biznesowych – w tym reklamowych i marketingowych prowadzonych na rzecz marki Tissot. Całkowite lub częściowe wykorzystywanie wszelkich materiałów Tissot dostępnych i znajdujących się na stronie sklepu internetowego www.zegarownia.pl, jest zakazane. Żadne z dostępnych materiałów nie może być kopiowane, modyfikowane, dystrybuowane, przechowywane w celach publicznych i zawodowych. 

Logo, symbole, obrazy, projekty graficzne oraz oznaczenia firmowe Tissot oraz pozostała treść należąca do Tissot podlegają ochronie na mocy przepisów prawa autorskiego, prawa o znakach towarowych, praw do wzorów i praw pokrewnych. Użycie znaków bez pisemnej zgody The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o. jest zabronione.