zegarki outletowe powystawowe zegarownia okazja
 

Odlotowe Outletowe
— kup powystawowy zegarek za mniej!

Zegarki powystawowe i outletowe — doskonałe, mimo drobnych wad — jako pierwsi na rynku oferujemy wraz ze specjalnym Certyfikatem Sprawności Zegarka. Wszystko po to, abyś mógł/mogła zaoszczędzić pieniądze, nie rezygnując z pełnej funkcjonalności i gwarancji produktu.

 
Poznaj korzyści z zakupu zegarków powystawowych
 
oszczędzanie na zakupie zegarka powystawowego korzyści

Wartościowe produkty w atrakcyjnej cenie
- oszczędności bez kompromisów

Program Odlotowe Outletowe to doskonała okazja, by kupić w pełni działające zegarki w atrakcyjnej cenie. Zegarki outletowe pochodzą ze zwrotów klientów lub z wystawy w naszych sklepów stacjonarnych. Są doskonałe, mimo drobnych wad, które nie wpływają w żaden sposób, na działanie produktu.

Zyskujesz tym samym dostęp do szerokiej puli zegarków powystawowych w najlepszej cenie oraz nierzadko możliwość zakupu produktu już niedostępnego w sprzedaży, końcówek kolekcji lub unikatów.

To także pewność zakupu — w przeciwieństwie do używanych zegarków np. z OLX od niezweryfikowanych sprzedawców, u nas masz pewność, że kupujesz markowy, oryginalny produkt.

Certyfikat Sprawności Zegarka powystawowego

Certyfikat Sprawności Zegarka
— gwarancja jakości i oryginalności

W trosce o jak najlepsze doświadczenia zakupowe produktów powystawowych wprowadziliśmy certyfikację tego typu produktów, który składa się z trzech podstawowych kryteriów:

  • zegarek jest w pełni sprawny i sprawdzony przed wysyłką — mimo posiadania wad powierzchownych, mechanizm, działanie zapięć w bransoletach w momencie wysyłki są weryfikowane;
  • ustandaryzowany higienicznie — jest bezpieczny, wyczyszczony, nie posiada śladów noszenia;
  • ma pełną gwarancję producenta — warunki gwarancji określa oddzielnie producent, jednak okres obowiązywania to pełny okres deklarowany przez producenta od dnia zakupu.

Certyfikację przeprowadza nasz Zegarmistrz Artur Wójcicki — specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Do zakupu zegarka outletowego, otrzymasz specjalny Certyfikat Sprawności Zegarka.

planet friendly zegarki outletowe

Planet Friendly
— nie marnujemy energii

Nie pozostajemy obojętni na kwestie ekologiczne — zależy nam na tym, by energia i zasoby poświęcone na wyprodukowanie zegarków nie zostały zmarnowane. Dlatego zegarki outletowe to świetny sposób na to, by dołożyć swoją cegiełkę w ratowaniu planety.

Kupując produkty powystawowe, wspólnie nie marnujemy energii, którą użyto do ich produkcji i chronimy środowisko!


Jakie wady znajdują się w zegarkach powystawowych?

Jesteśmy świadomi, że ważna jest precyzyjna i rzetelna informacja o niedoskonałościach produktów powystawowych i ze zwrotów. Dlatego przy każdym takim produkcie znajdziesz dokładny opis wad lub braków, a także nasze zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, ze zbliżeniem na opisywany rodzaj wady.

Pamiętaj, że w razie wątpliwości, możesz zwrócić się do nas i zapytać o więcej szczegółów — jesteśmy do dyspozycji.

Najczęściej spotykane rodzaje wad lub braków zegarkach outletowych to:

grawer na deklu a obniżka ceny zegarka

Grawer na deklu – najmniej widoczny defekt

W niektórych zegarkach grawer — nieudany lub nietrafiony — robiony na deklu, który jest niewidoczny podczas noszenia na nadgarstku. Dostępne są również produkty zwracane, ale z uniwersalną, neutralną dedykacją, np. “wszystkiego najlepszego”.

brak pudełka, powystawowy zegarek - obniżka ceny

Brak oryginalnego pudełka lub uszkodzone

Dla nas pełnowartościowy zegarek to także jego opakowanie. Dlatego produkty, do których nie mamy oryginalnego pudełka dedykowanego do danego zegarka, oferujemy w ramach programu Odlotowe Outletowe w obniżonej cenie.

zegarki powystawowe - rysy na kopercie - tańsze zegarki

Zarysowana koperta lub dekiel

Zdarza się, że mimo dochowania największych starań w procesie magazynowania, zarysuje się koperta, dekiel lub część bransolety. Nie wpływa to na działanie zegarka, ale ze względu na te drobne ryski, często trudne do wyłapania na pierwszy rzut oka, obniżamy cenę.

pasek wygięty, rysa na bransolecie - przecena zegarka powystwowego

Wygięty pasek, przetarcia na bransolecie

Pasek lub bransoleta, w przypadku przymierzania przez klientów w sklepie, mogą ulec z czasem zużyciu. Zaleca się, by paski skórzane do zegarków wymieniać co 6-12 miesięcy. Dzięki obniżce lekko zużyty pasek lub przetartą bransoletę w zegarku możesz wymienić na nowy. Dodatkowo, kupując w jednym zamówieniu zegarek powystawowy i dodatkowy pasek z aktualną przeceną nie większą niż 30%, otrzymasz 20% zniżki na pasek (rabat naliczy się automatycznie).

Opinie użytkowników, którzy zakupili produkty outletowe

Rafał z Wrocławia

Trochę się wahałem, czy kupić zegarek Seiko z outletu, ale produkt jest w pełni sprawny i działa bez zarzutu od 3 lat. Cieszę się z zakupu i zaoszczędzonych pieniędzy!
 

Anita z Płocka

Nigdzie nie było zegarka, który mi się podobał. Przypadkiem znalazłam ofertę, ale posiadał grawer na deklu z datą urodzin. Nie przeszkadza mi to w ogóle, więc na drugi dzień mój Cluse był już u mnie na nadgarstku za połowę ceny!
 

Łukasz z Warszawy

Jestem łowcą okazji i prawie nigdy nie kupuję rzeczy nowych — chyba że komuś na prezent! Stąd już mam 3 zegarki i kilka tysięcy zaoszczędzonych, a zegarki ani trochę krótszych minut nie odliczają. :-) Polecam!
 

Sprawdź aktualną ofertę zegarków powystawowych

Kupuj świadomie i wybierz atrakcyjne zegarki powystawowe, z pełną gwarancją producenta, i oszczędzaj pieniądze, nie rezygnując z jakości markowych zegarków.