Konkurs Timex & Gerber | Stwórz slogan dla linii Expedition North i wygraj zegarek + survivalowe akcesoria

Promocje

Konkurs Timex & Gerber | Stwórz slogan dla linii Expedition North i wygraj zegarek + survivalowe akcesoria

Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!

12 lutego 2024

Odkryj świat przygód z Timex Expedition North, gdzie zegarki stają się niezawodnymi kompanami każdej podróży. Zainspiruj się legendarnym sloganem i nową kolekcją, która podtrzymuje ducha wytrwałości. Dołącz do konkursu, wymyśl slogan odzwierciedlający ducha Timex Expedition North i wygraj atrakcyjne nagrody!

 

Take a licking and keeps on ticking… czyli historia ikonicznego sloganu marki Timex 

„Take a licking and keeps on ticking”  - ten ikoniczny slogan zyskał popularność w latach 50. i 60 ubiegłego wieku, kiedy Timex wprowadził swoje zegarki w serii niezapomnianych testów wytrzymałości. Reklamy ukazywały zegarki Timex poddawane ekstremalnym próbom – od przyklejania ich do kija baseballowego popularnych amerykańskich baseballistów, przez zamrażanie, aż po przyczepianie do łapek żywych żółwi. Demonstracje nie tylko podkreślały wytrzymałość tych zegarków, ale również przyczyniły się do ogromnego wzrostu ich popularności do tego stopnia, że w latach 50 co trzeci sprzedany w USA zegarek nosił logo Timex. Slogan „Take a licking and keeps on ticking” stał się więc nie tylko obietnicą jakości, ale również symbolem innowacyjności i adaptacji do zmieniających się czasów.

 

Kontynuacja legendy — poznaj nową linię zegarków Timex Expedition North

Seria Expedition North to nie tylko nowa jakość i funkcjonalność. Te zegarki mają swoje korzenie w długiej historii linii Timex Expedition, produkowanej od 1997 roku, co daje im ponad 27 lat doświadczenia i doskonałości w swoim fachu. Od samego początku miliony osób na całym świecie doceniło te solidne zegarki, dostępne w różnorodnych wariantach kolorystycznych i z różnymi funkcjami.

Kolekcja Timex Expedition została poszerzona o modele Timex Expedition North, które powstały z myślą o pasjonatach przygód. Inspiracją do ich stworzenia był duch ekspedycji na północ, a jednocześnie celem było zachowanie piękna natury dla przyszłych pokoleń.

Zegarki Expedition North stanowią zatem kontynuację długiej tradycji i doskonałości marki Timex. Wzbogacone o nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak alternatywne źródła zasilania czy zaawansowane funkcje chronografu, stanowią idealne połączenie między przeszłością a przyszłością. Ich solidna konstrukcja i ponadczasowy design sprawiają, że są one gotowe na każdą przygodę. 

 

Masz szansę wpisać swoje imię w historię Timex Expedition North! Stwórz slogan i wygraj jeden z zegarków Timex wraz z akcesoriami firmy Gerber! 

Wymyśl nowy slogan, który odzwierciedli ducha tej niezwykłej linii zegarków. Twoje hasło powinno być krótkie, chwytliwe i oddawać niezłomność oraz przygodowy charakter tych niezawodnych zegarków. 

Przygotuj swoją propozycję sloganu po polsku lub angielsku i podziel się nią w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku, do którego link znajdziesz poniżej. Na zgłoszenia czekamy do 26.02.2024 włącznie, natomiast zwycięzcę wyłonimy 1.03.2024. Czekamy na Twoją kreatywność!

 
 

Co możesz wygrać? 

W tym konkursie wyłonimy aż dwóch zwycięzców! Do wygrania są dwa zestawy dla prawdziwych miłośników przygód: 

Te praktyczne narzędzia są idealnymi towarzyszami każdego podróżnika, gotowymi sprostać każdemu wyzwaniu. Weź udział w konkursie i zgłoś swój slogan, aby mieć szansę na wygraną i zostać częścią historii Timex Expedition North!

 
Zegarek męski Timex Expedition North Field Chrono
Zegarek Timex Expedition North Field Chrono
 

Informacje dodatkowe

  • Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 26 lutego 2024 roku o godzinie 23:59.
  • Konkurs jest otwarty dla osób pełnoletnich zamieszkujących na terenie Polski.
  • Zwycięzca zostanie ogłoszony na naszym profilu w dniu 1 marca 202 roku.
  • Nagroda zostanie przesłana za pośrednictwem firmy kurierskiej pod wskazany przez zwycięzcę adres.
  • Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego tutaj.
 

Kontakt

Masz pytania dotyczące konkursu? Skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail na adres konkurs@zegarownia.pl — chętnie pomożemy!


Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!