Bransoletki marki Gemini z kamieni naturalnych - historia marki: Założona w 2013 roku przez braci bliźniaków, Gemini jest obecnie największym producentem bransoletek z kamieni naturalnych w Europie. Bransoletki robione są ręcznie w Belgii, a do ich produkcji wykorzystuje się kamienie z całego świata - Meksyku, Europy Wschodniej oraz Azji. Każdy z użytych kamieni posiada inną moc i przeznaczenie. Dla przykładu, Sodalit chroni przed negatywną energią, Howlit koi nerwy i stres, a Tygrysie oko pomaga w osiągnięciu obranych celów.

czytaj dalej

Bransoletki Gemini

(3)

Popularność
 1. -20%
  Bransoletka Gemini Classic Earth M Bransoletka Gemini Classic Earth M
  Darmowa dostawa 24H
  179,00 zł 143,00 zł

  Gemini Classic Earth M C26M

  Darmowa dostawa 24H
 2. -20%
  Bransoletka Gemini Classic Army M Bransoletka Gemini Classic Army M
  Darmowa dostawa 24H
  179,00 zł 143,00 zł

  Gemini Classic Army M C13M

  Darmowa dostawa 24H
 3. -20%
  Bransoletka Gemini Classic Cross Black L Bransoletka Gemini Classic Cross Black L
  Darmowa dostawa 24H
  179,00 zł 143,00 zł

  Gemini Classic Cross Black L C9L

  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Filozofia firmy Gemini

Firmie towarzyszy filozofia, która opiera się na trzech filarach: byciu naturalnym - tak, jak i używane przez producentów kamienie, społecznym - marka wspiera lokalny rynek pracy, oraz byciu innym - firma unika pracy biurowej pracując na terenie całej Europy oraz nie używa Photoshopa do edycji zdjęć - to, co widzimy więc na zdjęciach, w pełni oddaje wygląd i charakter biżuterii Gemini.

Kolekcje biżuterii Gemini

W swojej ofercie marka Gemini posiada rozliczne kolekcje bransoletek, które będą wspaniałym dodatkiem zarówno do męskiego, jak i damskiego ubioru. Wymienić wśród nich można serie: Classic, która wyróżnia się kolorowymi kamieniami, Basic - o nieco monochromatycznym wyrazie, Special, która posiada bransoletki na skórzanych paskach oraz serie Must have o nieco metalicznym połysku i Bestsellers, która stanowi zbiór najbardziej popularnych motywów. Z racji faktu, iż kulki produkowane są ręcznie, z kamieni naturalnych, każda z nich posiada swój niepowtarzalny wygląd oraz wyraz. Uzupełnione zawieszkami w postaci krzyży, czaszek, Buddy oraz loga firmy, tworzą niepowtarzalną całość, która będzie nie tylko ponadczasowa, lecz przyciągała będzie także liczne spojrzenia.