Promocja Timex + plecak New Balance

Czy wiecie, co wyróżnia markę zegarków Timex? Ich charakterystyczny, amerykański styl, wzbogacony o tamtejszą dokładność i pieczołowitość, z jaką wykonuje się ważne i piękne przedmioty. Nic więc dziwnego, że do Timexa dołączyła niedawno marka New Balance i dzięki współpracy, Timex mógł zainteresować klientów czymś zupełnie nowym.

Timex i New Balance w wyjątkowej promocji 

Kooperacja Timex i New Balance zaowocowała jedyną w swoim rodzaju okazją, by zdobyć dwa produkty tych producentów naraz – decydując się na wybrany model zegarka Timex, otrzymasz także wysokiej jakości plecak New Balance w cenie zegarka! Jest to wyjątkowa możliwość, by świetnie połączyć sportowe pasje i razem ze sportowym zegarkiem Timex otrzymać jeszcze plecak, który z pewnością przyda się podczas długich treningów z dala od domu. 

Jak go otrzymać? To bardzo proste! Wśród zegarków Timex znajdują się modele, oznaczone hasłem "+ PLECAK NEW BALANCE" – wystarczy zakupić taki zegarek, by otrzymać markowy plecak w cenie zegarka. Okazja ta jest wyjątkowa i ograniczona czasowo – obowiązuje do wyczerpania zapasów, a zważając na ogromną popularność zegarków Timex, warto skorzystać z niej jak najszybciej!


Warunki promocji

Promocja zaczyna się 3 grudnia. Do wybranych, oznaczonych na stronie specjalną etykietą, zegarków Timex, w cenie zegarka dołączamy oryginalne plecaki New Balance. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów plecaków promocyjnych New Balance. W przypadku zwrotu zegarka do sklepu, zwrotowi polega również plecak promocyjny New Balance. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest brak widocznych śladów użytkowania produktów, w tym także plecaka promocyjnego New Balance. Kupującemu nie przysługuje ekwiwalnent z tytułu rezygnacji z promocyjnego plecaka New Balance. Dołączony plecak promocyjny New Balance nie podlega procedurze reklamacyjnej i gwarancji.