Suunto Vertical Week Poland
Pokonuj metry razem z nami i wygraj Suunto 9 Baro!
Poland Vertical Week

Lubisz prawdziwe wyzwania? Podejmij je podczas polskiej edycji World Vertical Week 2021! Wspinaj się na wyżyny swoich możliwości i rywalizuj z uczestnikami z całej Polski!

>
Suunto Poland Vertical Week
1 - 7 marca 2021

Weź udział w wyzwaniu i walcz o zegarek Suunto 9 Baro All Black o wartości 2499 zł!

Czasami bodziec z zewnątrz wystarczy, abyśmy pobili własny rekord i pełniej wykorzystali swój potencjał. Suunto World Vertical Week to idealna okazja. Przyjmij wyzwanie, popracuj nad prędkością pionową i pozwól, aby pasja wyniosła Cię na nowe wyżyny. Zrób to dla siebie, pobij rekord i zawalcz o nowe Suunto 9 Baro!
Wybierz pobliskie wzgórze, szczyt górski lub długieee schody, wyznacz sobie cel, tj. liczbę metrów w pionie, jakie masz pokonać w ciągu tygodnia, i do dzieła! Na koniec tygodnia pokaż swój wynik na Instagramie i porównaj z innymi użytkownikami w Polsce!
Akcja World Vertical Week 2021 organizowana przez Suunto to globalna akcja dla użytkowników zegarków Suunto. W Polsce przygotowaliśmy specjalną edycję, w której do wygrania jest oryginalny zegarek Suunto 9 Baro.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
Ulepsz swoje treningi górskie dzięki funkcji SuuntoPlus™ Climb
Aby trening górski przynosił efekty, należy zadbać o odpowiednie tempo. Nowa funkcja Climb SuuntoPlus™ właśnie to robi: zapewnia dane dotyczące treningu w czasie rzeczywistym, motywując Cię do dalszych działań.
Nadaj rytm swoim treningom, korzystając z wglądu w tętno i prędkość pionową
Dane dotyczące tętna służą nie tylko do treningu sportowego. W górach możesz go użyć do wyznaczenia prędkości pionowej, aby zapewnić sobie bezpieczną i udaną wyprawę.
Korzystaj z nakładek danych, aby ulepszać swoje zdjęcia
Dodawanie zdjęć do aktywności w aplikacji Suunto to świetny pomysł na zbieranie pamiątek. Pozwala także tworzyć obrazy z nakładkami danych i urozmaicać opowiadane historie!
Suunto 9 Baro korzyści
Nawiguj za pomocą trasy, profilu wysokości i nie tylko
Podczas nawigacji po trasie zaplanowanej wcześniej będziesz mieć również dostęp do profilu wysokości trasy, aby łatwo sprawdzić, ile jeszcze pozostało do szczytu.
Udostępnij swoje wyniki w konkursie Poland Vertical Week
Ciekaw jesteś łącznego podejścia w Vertical Week? Przejdź do dziennika w aplikacji Suunto, wybierz tydzień w kalendarzu i naciśnij przycisk Udostępnij!
Skorzystaj z narzędzi do obrazowania wysokości FATMAP
Automatycznie synchronizuj swoje aktywności za pomocą FATMAP. FATMAP wykorzystuje pierwszą na świecie globalną mapę 3D przygotowaną specjalnie do aktywności w terenie i zapewnia świetne narzędzia do obrazowania wysokości!
suunto app
Poland Vertical Week
Wykaż się i wygraj Suunto 9 Baro!


Mamy zegarek Suunto 9 Baro do rozdania! Aby wziąć udział w konkursie fotograficznym Suunto Poland Vertical Week, musisz udostępnić zdjęcie z nakładką danych aplikacji Suunto na Instagramie oraz użyć tagów @suunto @zegarownia_pl i #polandverticalweek. Pokaż nam coś ciekawego! Autor najbardziej inspirującego postu zostanie nagrodzony na koniec akcji Suunto Vertical Week!


Sprawdź aktualny regulamin akcji pod tym linkiem.
Organizatorem akcji Poland Vertical Week i sponsorem nagrody jest Suunto oraz Zegarownia.pl

SUUNTO 9 BARO ALL BLACK
NAGRODA W KONKURSIE

Nagrodą główną dla zwycięzcy w akcji Suunto Poland Vertical Week jest nowy model zegarka Suunto 9 Baro All Black.

Jego bateria została zaprojektowana tak by dotrzymać Ci kroku i towarzyszyć Ci tak długo jak tego potrzebujesz.
Suunto 9 Baro:
- to wielozadaniowy zegarek multisportowy z wbudowanym GPS
- uzbrojony jest w barometr pozwalający na śledzenie wysokości
- wyposażony w wytrzymałą baterię z inteligentnymi trybami oszczędzania energii
Dowiedz się więcej

Suunto 9 Baro All Black