5 powodów by wybrać zegarek Scuderia Ferrari RedRev Evo

Porady

5 powodów by wybrać zegarek Scuderia Ferrari RedRev Evo

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

29 sierpnia 2017

Zegarek Scuderia Ferrari RedRev Evo jest czasomierzem, który słynie ze swojego sportowego charakteru i codziennej, niezobowiązującej elegancji. Przypadnie do gustu nie tylko fanom motoryzacji, lecz również entuzjastom wygodnych i funkcjonalnych czasomierzy. Dlaczego warto po niego sięgnąć? Sprawdźcie sami.

 

1. Niezawodny mechanizm

Sercem zegarka Scuderia Ferrari 0830260 jest niezawodny japoński mechanizm kwarcowy, który słynie ze swojej precyzji oraz niezawodności. Prostotę obsługi doceni każdy entuzjasta funkcjonalnych i minimalistycznych czasomierzy, zaś jego design przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy mają słabość do estetyki jaką proponuje Ferrari.

zegarek Scuderia Ferrari RedRev Evo 0830260

2. Wytrzymałość 

Wodoszczelność zegarka, utrzymana w klasie 50 metrów, sprawia, że zegarek odporny jest na drobne zachlapania, a szkiełko mineralne, które przykrywa tarczę zegarka jest odporne na zarysowania i obtłuczenia. Scuderia Ferrari jest więc niezawodnym kompanem w pokonywaniu codziennych wyzwań.

 

3. Funkcjonalność

Na charakterystycznej tarczy zegarka - przypominającej deskę rozdzielczą samochodu, znajdują się tarcze chronografu oraz datownika. Ich ułożenie oraz stylistyka wskazówek przypomina wskaźniki znajdujące się w samochodach wyścigowych. Tarcze są przejrzyste i czytelne, a motyw plastra miodu umieszczony na cyferblacie oraz pasku nawiązuje do wzorów używanych w motoryzacji.

zegarek Scuderia Ferrari RedRev Evo 0830260 pudełko

4. Wygoda

Gumowy pasek połączony z kopertą wykonaną ze stali nierdzewnej sprawia, że czasomierz doskonale dopasowuje się do nadgarstka, zapewnia niezwykły komfort noszenia i dzięki stali szlachetnej, nie uczula.

 

5. Sportowy design

Wszyscy ci, którzy są fanami zawrotnych prędkości i pięknych aut, z pewnością słyszeli o samochodach wyścigowych Ferrari. Wyścigi Formuły 1 zachwycają nie tylko niesamowitą precyzją oraz szybkością, lecz również wspaniałym designem, który dostrzec można w starannym wykonaniu bolidów oraz ich kolorowym, acz klasycznym wyglądzie. Czerwone, sportowe akcenty zegarka Scuderia Ferrari 0830260  podkreślają korzenie marki, a charakterystyczne żółte logo dopełnia całości.


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.