5 smart zegarków, dzięki którym będziesz na bieżąco podczas home office

Praca z domu stanowi nie lada wyzwanie i tylko ten, kto nigdy jej nie spróbował, będzie miał wrażenie, że to nic takiego. Home office wymaga dużego skupienia i samodyscypliny, ponieważ dom, nasza strefa komfortu, może skutecznie rozproszyć. Pozornie wygodne miejsce sprawi, że nasza efektywność ulegnie spadkowi. Jak sobie z tym radzić? Przede wszystkim zorganizować miejsce pracy, które nie będzie odciągało nas od obowiązków. Po drugie, wyznaczyć czas na home office, ale uwzględnić także krótkie regularne przerwy, które podtrzymują produktywność i zapewniają świeże spojrzenie. Po trzecie, zadbać o ruch.

Smartwatch do pracy zdalnej - przydatne funkcje

Pomocny w realizacji tych zadań może się okazać smart zegarek, który dzięki licznym funkcjom, nie pozwoli przewrócić się naszemu życiu do góry nogami. Posiada on często możliwość sparowania z telefonem, co nie odciąga naszej uwagi od komputera. Liczne funkcje związane z aktywnościami sportowymi pozwolą zadbać o swoją wydajność umysłową i fizyczną, a opcje sterowania muzyką nadadzą pracy odpowiedniego tempa. Alarm zaś dopilnuje, żeby przerwy od pracy miały odpowiednią długość.

Smartwatch Suunto 7 Graphite Copper SS050382000

Suunto 7 to najnowsza linia smartwatchy tej popularnej marki. Graphite Copper SS050382000 oprócz niezwykle estetycznego, cieszącego oko wyglądu, powinien zachęcić szeregiem przydatnych funkcji. Do pracy w domowym biurze przyda się z pewnością wskaźnik czasu odpoczynku oraz tryby sportowe, które pozwolą pozostać w dobrej kondycji, mimo pobytu w domu, inteligentna pomoc asystenta Google, powiadomienia z komunikatorów, które ułatwią kontakt ze współpracownikami oraz możliwość sterowania muzyką uprzyjemniającą pracę i nadającą jej właściwego rytmu.

Smartwatch Suunto 7 Graphite Copper SS050382000

Zegarek Sportowy Suunto CORE All Black

Suunto CORE All Black zaskoczy niezwykle wygodnym paskiem, dzięki któremu pozostanie prawie niewyczuwalny na nadgarstku. Godziny wschodu i zachodu słońca pozwolą dobrze rozplanować dzień pracy. Organizację ułatwią także wbudowane w model kalendarz, alarm, czy timer, za pomocą którego można liczyć czas przerwy.

zegarek Suunto Core All Black

Garmin Instinct 010-02064-00

Garmin Instinct to model o niezwykle wydajnej baterii. Posiada bardzo przydatną do pracy w domu funkcję powiadomień z telefonu, dzięki której nie musimy przełączać kart na komputerze i możemy pozostać cały czas na bieżąco. W chwili relaksu i przerwy od pracy możemy za pomocą zegarka zaplanować przyszłe podróże, co ułatwia wbudowana aplikacja Garmin Explore. Jeśli pracując z domu, chcemy zachować higienę psychiczną, warto zastanowić się nad bieganiem. Zegarek pozwoli znaleźć mniej popularne trasy i wyliczy parametry, które pozwolą uczynić trening bardziej efektywnym.

zegarek Garmin Instinct

Garett Fit 13 Smartband i Garett Fit 26 GPS Smartband

Opaski Smartband Fit 13 i Fit 26 marki Garett pozwolą z poziomu zegarka sterować wieloma funkcjami smartfona, monitorować sen niezbędny do efektywnej pracy i pozwolą zachować balans między aktywnością a wypoczynkiem, o który tak trudno, gdy musimy pracować z domu, gdzie łatwo zapomnieć o mijającym czasie.

Zegarek Garett Fit 26 GPS Smartband Zegarek Garett Fit 13 Smartband Zegarek Garett Fit 13 Smartband

Fossil Smartwatches Sport FTW6053

Fossil Smartwatches Sport FTW6053 to model, który ciekawie uzupełni nawet proste domowe stroje i poprawi samopoczucie swoim energicznym żółtym kolorem. Ułatwi nam pracę dzięki możliwości sparowania z telefonem. Dzięki funkcji poleceń głosowych będziemy mogli szybko odnaleźć szukane informacje bez odrywania się od pracy. Sterowanie muzyką przyda się osobom, które potrzebują pobudzić się do działania pozytywną piosenką, a datownik pozwoli trzymać rękę na pulsie. Funkcje pogodowe pozwolą natomiast zaplanować odżywczy spacer.

zegarek Fossil Smartwatches

Domowe biuro po kilku dniach nie wydaje się już takie straszne. Odpowiednie podejście i samodyscyplina są jednak niezbędne do tego, aby praca taka była produktywna i nie przyprawiała nas o dreszcze na samą myśl o niej. Powyższy przegląd pomoże znaleźć sprzęt, który ułatwi domową organizację i planowanie. Zachowanie złotego środka między obowiązkami a aktywnym wypoczynkiem to bardzo ważna rzecz - funkcje wbudowane w smartwatche staną na jego straży.

średnia ocena: 4.3