Ball

Ball

Ball

Podwójny wskaźnik faz księżyca w zegarku Ball Roadmaster Marine GMT Moon Phase — limitowana edycja dla koneserów piękna i innowacji

06 lutego 2024
Ball zaprezentował nowy model zegarka, Roadmaster Marine GMT Moon Phase, który charakteryzuje się praktycznymi funkcjami, takimi jak szybkie ustawianie czasu GMT i odczyt trzech stref czasowych, oraz spektakularnym wyglądem dzięki podwójnemu wskaźnikowi faz księżyca. Model będzie dostępny w limitowanej edycji 1000 sztuk.

Blog o zegarkach Ball - ciekawostki, recenzje, newsy

Zegarki Ball to gwarancja niezawodności, co potwierdza blisko 130 lat jej działalności. Dlaczego są tak popularne? Klasyczne wzornictwo tych urządzeń łączy się z zaawansowaniem technologicznym.

Zegarownia jest stroną zawierającą wszystkie informacje odnośnie do zegarków Ball oraz najświeższe newsy, dzięki którym możesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Testy poszczególnych modeli oraz liczne recenzje są niezwykle pomocne przy zakupie idealnego zegarka Ball.

Zegarki Ball stały się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Stanach Zjednoczonych. Wszystko przez to, że marka Ball stawia na najwyższą jakość swoich urządzeń. Zegarki Ball to nie tylko piękny design, ale również wykorzystanie materiałów najwyższej jakości.

Sprawdź również: Zegarki Ball