Vostok Europe

Vostok Europe

Vostok Europe

Wyjątkowe zegarki z kolekcji Vostok Europe Celestial Objects inspirowane zaćmieniami Słońca i Księżyca

15 lutego 2024
Zegarki z linii Celestial Objects są inspirowane zjawiskami astronomicznymi, takimi jak zaćmienie Słońca i Księżyca. Ich design odzwierciedla te zjawiska, m.in. poprzez asymetryczny pierścień symbolizujący zaćmienie oraz grawerowane wzory przedstawiające fazy zaćmienia.

Blog o zegarkach Timex - ciekaowstki, recenzje, newsy

Zegarki Vostok Europe zdobyły status urządzeń do zadań specjalnych i cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród miłośników wysokiej klasy zegarków, ale także najlepszych sportowców świata. O marce Vostok Europe dowiesz się więcej na naszym oficjalnym blogu Zegarownia.

Kultowe kolekcje, najlepsze zestawienia, recenzje naszych testerów i ciekwostki - to wszystko znajdziesz na naszym blogu poświęconym marce Vostok Europe. Zobacz także najnowsze doniesienia, współprace i kolekcje od marki Vostok Europe.

Które serie zdobyły status kultowych? Dlaczego sportowcy wybierają zegarki Vostok Europe? Jak poszczególne modele sprawdzają się w trudnych warunkach? Jakie techniki wykorzystują producenci marki Vostok Europe? O tym i wielu innych dowiesz się na naszym blogu.

Sprawdź również: Zegarki Vosto