Centrum testowe Suunto – wybierz idealny model!

Recenzje

Centrum testowe Suunto – wybierz idealny model!

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

09 lipca 2024

Zastanawiasz się który model zegarka Suunto sprosta Twoim oczekiwaniom? Centrum testowe Suunto to idealne miejsce dla Ciebie. Program daje możliwość testowania jednego z wybranych modeli zegarków fińskiego producenta nawet przez 5 dni.

 
 

Sportowe zegarki Suunto – dla profesjonalistów

Suunto to fińska marka, która powstała w 1936 roku z inicjatywy inżyniera Toumasa Vohlonena. Vohlonen, który był sympatykiem biegów na orientację, zmagał się z niedokładnymi wskazaniami tradycyjnych igieł. W związku z powyższym, postanowił zaprojektować igłę, która pozwalała na osiągnięcie bardziej dokładnych pomiarów. W latach 50. Suunto rozpoczęło produkcję własnych kompasów polowych oraz morskich, które eksportowane były do 50 krajów na świecie, w tym Kanady i Stanów Zjednoczonych. W 1952 roku, podczas Igrzysk Olimpijskich w Helsinkach, ogień olimpijski został przyniesiony na pochodniach, które wyprodukował fiński producent. Kolejne lata to dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. W 1987 roku zaprojektowany został pierwszy komputer do nurkowania Suunto SME, który dał początek dzisiejszym smartwatchom z logo tejże marki.

 
Centrum testowe Suunto - dostępne zegarki
 

Smartwatch Suunto – dedykowany aktywnym

Współcześnie Suunto to producent wyjątkowo zaawansowanych smartwatchy, które goszczą na nadgarstkach profesjonalnych sportowców. Dedykowana aplikacja oraz wbudowany moduł bluetooth pozwalają na prostą i intuicyjną synchronizację zegarka ze smartfonem, dając dostęp do niezwykle rozbudowanej funkcjonalności. Modele wspierają ponad 80 dyscyplin sportowych a rozbudowana społeczność skupiona wokół marki pozwala na wymianę swoich doświadczeń, udostępnianie osobistych rekordów oraz daje dostęp do rozbudowanej bazy tras. Ciekawym rozwiązaniem są zegarki Suunto, które wyposażono w system lokalizacji GPS, czy nadgarstkowy pomiar tętna.

 
 

Uprawiaj sport w rytmie ulubionej muzyki. Słuchawki Suunto Wing i Sonic

Słuchawki Suunto Wing i Sonic reprezentują zaawansowane rozwiązania audio dla aktywnych użytkowników. Suunto Wing wyróżnia się innowacyjnym designem, który integruje funkcje sportowe z wysoką jakością dźwięku. Słuchawki Suunto działają na zasadzie przewodnictwa kostnego, dlatego są bardzo bezpieczne w trakcie korzystania z nich na zewnątrz. Idealne dla miłośników sportów ekstremalnych, oferują trwałość, wodoodporność, a także konstrukcje typu open-ear, która pozwoli Ci pozostać w kontakcie ze światem, co będzie bardzo przydatne np. na rowerze czy podczas biegania. POnadto Suunto Sonic to model skierowany do entuzjastów muzyki i codziennych użytkowników, zapewniający wygodę dzięki ergonomicznemu designowi i wysokiej jakości dźwiękowi. Oba modele korzystają z technologii Bluetooth, umożliwiając bezprzewodowe połączenia z urządzeniami mobilnymi, co zapewnia swobodny dostęp do ulubionej muzyki i połączeń telefonicznych. Suunto Wing i Sonic są doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie zarówno aktywność fizyczną, jak i wysoką jakość dźwięku podczas codziennych zajęć i relaksu.

 

Słuchawki Suunto

 

Centrum testowe Suunto – wybierz model idealny dla siebie

Centrum testowe Suunto pozwala na wybór najodpowiedniejszego modelu zegarka. Wykwalifikowany personel w naszym sklepie stacjonarnym dołoży wszelkich starań, aby dostosować smartwatch do osobistych preferencji. Możliwość testowania do 5 dni, bez ponoszenia dodatkowych kosztów sprawia, że wybór wymarzonego zegarka nigdy nie był tak prosty!

 

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.