Futurystyczne zegarki. Nowości Bulova oraz propozycje od Ciga Design i Alfex

Rozmaitości

Futurystyczne zegarki. Nowości Bulova oraz propozycje od Ciga Design i Alfex

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

22 września 2022

Czy słyszeliście kiedykolwiek o stylu futurystycznym? Wszyscy, którzy przegapili ten odłam nowoczesności z pewnością, bardziej zrozumieją wyrażenie „łamanie wszelkich zasad”. Styl futurystyczny to idealna propozycja dla osób lubiących niekonwencjonalne i zdecydowanie odbiegające od ustalonych norm rozwiązania. Dodatki w tym stylu przenoszą nas do przeszłości, zachwycając niebanalnymi zdobieniami i funkcjami. Zegarki futurystyczne nie tylko zwrócą uwagę, ale także nadadzą wielu kreacjom nowego wymiaru. Chcesz się przenieść do niego razem z nowościami od marki Bulova? Zapoznaj się z naszymi propozycjami futurystycznych zegarków i przekonaj, że czasami warto złamać reguły elegancji!

 

Cała przyszłość w marce Bulova. Nowe, futurystyczne zegarki

Lata 70. przywołują na myśl kultowy model marki Bulova, który w końcu doczekał się godnego następcy! Nawiązując do topowego tematu wirtualnej rzeczywistości we współpracy z D-Cave powstał model Computron. Charakterystyczny wyświetlacz LED to nawiązanie do świata gamingu, przenoszący każdego posiadacza do świata przyszłości. To zegarek, koło którego nie da się przejść obojętnie. Ten zdecydowanie nietuzinkowy i niepowtarzalny model posiada czarną powłokę IP i zielone akcenty, których nie sposób nie zauważyć. Bulova Computron D-Cave 98C140 zachwyci wszystkich fanów świata wirtualnego, uwierzcie, on naprawdę robi wrażenie. Mało tego! Wspomniany zegarek Bulova będzie można także zakupić w formie tokenu NFT w Decentraland. Kiedy myślimy, że nie może powstać już nic bardziej odjechanego, pojawia się zegarek Bulova Computron D-Cave 98C141. Legendarna, trapezowata obudowa, dekoracyjne, liniowe wzory i zielony pasek. Model emituje jasne, ale bardzo przyjemne dla oka światło, pozwala na odczytanie godziny w dwóch strefach czasowych i wskazuje aktualną datę miesiąca. Prawda, że wygląda jak mini robot? 

 

Zegarki Bulova

 

Futurystyczna Ciga Design – skeletony w przyszłościowej odsłonie

Marka Ciga mimo tego, iż jest stosunkowo nowa, to rozwija się w piorunującym tempie. Co nam się bardzo podoba! Twórcy nie odpuszczają i nadążają za obowiązującymi trendami, a może nawet i je wyprzedzają. Kolekcja Ciga Design X Series to coś więcej niż klasyczny zegarek, to zegarmistrzowska przyszłość! Całkowicie odkryty, zachwycająco zdobiony mechanizm i to umieszczony w kwadratowej obudowie robi wrażenie. Do tego powłoka luminescencyjna, która sprawi, że model Ciga Design zachwyci nawet ciemną nocą. I jak przejść koło nich obojętnie? 

 

Zegarki Ciga Design

 

Biżuteryjne, czy może futurystyczne? Zegarki od Alfex

Czy są wśród nas kobiety, które lubią nietuzinkowe zegarki w stylu futurystycznym? Jeśli tak, to szczególnie warto zwrócić uwagę na markę Alfex. Ta szwajcarska manufaktura posiadająca niezwykle bogatą tradycję wyznaczania trendów w świecie zegarmistrzostwa. Seria Alfex New Structures to modele, które możesz nosić nie tylko na co dzień, ale także podczas wyjątkowych, eleganckich wydarzeń. Szerokie bransolety wykonano na wiele różnych, oryginalnych sposobów, dzięki czemu zwrócisz uwagę i podkreślisz swoją stylizację. Jak być na czasie to tylko z damskimi zegarkami w stylu futurystycznym od Alfex!

 

Zegarki Alfex

 

Przenieś się do przyszłości razem z futurystycznymi zegarkami już dziś!

Nie zwlekaj, wybierz swój wymarzony zegarek w stylu futurystycznym na naszej stronie Zegarownia.pl lub w sklepie stacjonarnym. Możesz stać się bohaterem swojego własnego filmu przyszłości z nowościami marki Bulova bądź podkreślić kreację nietuzinkowym dodatkiem od Ciga lub Alfex – wybór należy do Ciebie!


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.