Gdzie nosić zegarek?

Gdzie nosić zegarek?

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

30 września 2020

Zegarki dawno już przestały służyć wyłącznie do określania czasu, a jeśli jeszcze istnieją takie, które wykorzystuje się wyłącznie do tego celu, są zbudowane z patyka wetkniętego w ziemię. Prawdziwe zegarki mają też ozdabiać rękę właściciela i budować jego status społeczny. Jednak nie zawsze można mieć przy sobie zegarek. Gdzie nosić zegarek w takim razie?

Gdzie nosić zegarek?

Zastanawiasz się gdzie nosić zegarek? W zależności od wybranego modelu zegarek można zabrać ze sobą w wiele miejsc, by uzupełniał stylizację lub był pomocą w różnych okolicznościach. Zaczynając od tych pierwszych, eleganckie zegarki mogą być wspaniałym uzupełnieniem garnituru lub weselnej stylizacji. Takie zegarki to także idealna propozycja na spotkania biznesowe, na których można pokazać własne znawstwo w kwestii zegarków oraz dzięki drogiemu modelowi zaznaczyć własny status, a tym samym powodzenie w prowadzonej działalności. W przypadku zegarków sportowych oczywistym wyborem wydaje się siłownia – funkcje sportowe mogą wspomóc treningi, a zróżnicowanie kolorystyczne można dopasować do wybranego stroju. Co innego modele przeznaczone do ćwiczeń i zmagań na świeżym powietrzu – ich wysoka wytrzymałość i design dostosowany do zabezpieczania mechanizmu przed różnymi uszkodzeniami należą do jednych z największych zalet zegarków do sportów ekstremalnych.

Gdzie nosić zegarek

Na każdą okazję

Jest kilka wyjątkowych sytuacji w życiu człowieka, w których stylizacja pełni szczególnie ważne wrażenie. Dodatki takie jak buty, torebka lub właśnie zegarek pełnią tu niebagatelną rolę, dlatego w swojej kolekcji warto mieć takie urządzenie, które będzie idealnym uzupełnieniem szykownej stylizacji. W takich okolicznościach, jak rozmowa kwalifikacyjna lub randka z tą wyjątkową osobą każdy detal pełni szczególną rolę. Ważne jest tu to, aby tego elegancki zegarek był idealnie dopasowany do pozostałych elementów stroju. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest taki model, który będzie dopasowany również do codziennej stylizacji podczas spotkania na maraton filmowy z przyjaciółmi. Które zegarki spełniają obydwie funkcje?

Bering Classic Diamond Charity 13326 Charity

Rewelacyjnym uzupełnieniem damskich stylizacji jest Bering Classic Diamond Charity 13326 Charity utrzymany w kobiecej, czerwonej kolorystyce. Model składa się z gustownej tarczy w kolorze różowego złota, którą połączono z bransoletą typu mesh szczególnie dobrze prezentującą się na nadgarstku. Na tarczy znajdują się subtelne wskazówki, które dodają szyku całości. Urządzenie pracuje w oparciu o mechanizm kwarcowy, co zapewnia kilkuletnią pracę baterii bez konieczności jej wymiany. Produkt ten sprawdzi się zarówno jako uzupełnienie kreacji na weselu jak i podkreślenie profesjonalizmu właścicielki podczas rozmowy biznesowej.

Bering Classic Diamond Charity

Rosefield Mercer MBB M43

Niemniej godną zainteresowania propozycją jest Rosefield Mercer MBB M43. Zegarek ten jest utrzymany w czarnej kolorystyce, który pasuje do każdej stylizacji, bez względu na jej pozostałe elementy. Poza specjalnymi okazjami, które wymagają eleganckiego stroju produkt ten fantastycznie sprawdzi się również w połączeniu z jeansami lub codzienną koszulą. Taki niewielki akcent zrobi świetne wrażenie bez względu na codzienny styl jego właścicielki. Urządzenie składa się z okrągłej koperty, bransolety typu mesh oraz tarczy, na której znajdują się subtelne wskazówki i liniowe indeksy - Rosefield Mercer MBB M43 jest zegarkowym wyrażeniem powiedzenia “mniej znaczy więcej”.

Rosefield Mercer MBB

Zeppelin LZ120 Rome Chronograph 7194-5

W przypadku zegarków męskich niemniej istotne jest to, aby użytkownik mógł cieszyć się jego designem zarówno podczas spotkań oficjalnych jak i w czasie wolnym. Niebagatelną rolę pełnią jego funkcje, które muszą zaspokajać potrzeby każdego mężczyzny. Dlatego w tym zestawieniu przedstawiamy Zeppelin LZ120 Rome Chronograph 7194-5, który stanowi klasę samą w sobie. Za brązowym pasku wykonanym ze skóry naturalnej zawieszono stalową kopertę. Biała tarcza jest zabezpieczona szkiełkiem szafirowym odpornym na obtłuczenia. Na jej powierzchni, poza delikatnymi wskazówkami znajduje się tarcza z chronografem, zegarek jest również wyposażony w praktyczny datownik dni miesiąca oraz wskaźnik faz księżyca.

Zeppelin LZ120 Rome Chronograph

Zegarek dla miłośników aktywności fizycznej

Poza funkcją estetyczną zegarki są również urządzeniami funkcjonalnymi. Dotyczy to przede wszystkim smartwatchy, które są przeznaczone dla osób poświęcających dużą część swojego codziennego życia na aktywność fizyczną. W takim wypadku zegarek sportowy musi nie tylko wyglądać, ale nieustannie pracuje na rzecz właściciela i ułatwienia mu prowadzenia zdrowego trybu życia przez cały czas. Ich budowa jest dostosowana do trudnych warunków, dlatego wyposażone są one w wysoką wodoszczelność, wstrząsoodporność i wysokiej jakości materiały produkcyjne zapewniające przetrwanie w szczególnych okolicznościach podczas rozmaitych dyscyplin sportowych.

Suunto Core Black Yellow TX SS050276000

Dlatego przedstawiamy wyjątkowy zegarek, który jest najlepszym obrazem smartwatcha idealnego. Suunto Core Black Yellow TX SS050276000 jest wyposażony w cały szereg funkcji praktycznych podczas przygód na świeżym powietrzu, takich jak barometr, wysokościomierz, głębokościomierz, kompas, barometr i wiele innych. Jednocześnie produkt składa się z okrągłej koperty, w której osadzono bardzo intuicyjny ekran dotykowy. Zawieszono ją na materiałowym pasku, który jest szczególnie wytrzymały i fantastycznie prezentuje się na nadgarstku.

Suunto Core Black Yellow

Znajdź Twój zegarek na każdą okoliczność

Pytanie, gdzie nosić zegarek bardzo często pada wśród naszych klientów. Po przeczytaniu tych krótkich wskazówek odpowiedź staje się jasna - możesz nosić go wszędzie! W zależności od tego, jaki tryb życia prowadzisz i co cię interesuje, znajdziesz zegarek idealny dla siebie. W naszej ofercie znajduje się zarówno zegarki sportowe, casualowe, biżuteryjne i luksusowe - wszystko byś cieszył się idealnym dodatkiem na swoim nadgarstku.


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

0