Jak w brytyjskim zegarku - marka Sekonda w Zegarowni

Sekonda

Jak w brytyjskim zegarku - marka Sekonda w Zegarowni

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

20 listopada 2018

Na rynku zegarmistrzowskim obecna już od 1966 roku, w Zegarowni dopiero od niedawna. Sekonda to najpopularniejsza w Wielkiej Brytanii marka o wielu obliczach - w ich kampaniach reklamowych pojawiali się już typowi przedstawiciele brytyjskiej klasy średniej, biznesmeni, piękne kobiety otoczone scenerią rodem z filmów Disneya, a nawet niezwykle popularny w UK w latach 80. zespół Madness. Przeczytaj nasz wpis i poznaj przynajmniej kilka z nich!

Z rosyjskiej fabryki na Superleague - krótka historia marki

Sekonda, mimo że nierozerwalnie kojarząca się z Wielką Brytanią, to marka mająca swój rodowód w Związku Radzieckim. Pierwsze egzemplarze powstawały w Moskwie i Leningradzie, a następnie były eksportowane na Zachód. Po rozpadzie ZSRR marka, która zdążyła już wypracować sobie uznanie klientów indywidualnym podejściem oraz wyjątkowymi kampaniami marketingowymi, przeniosła produkcję do Honkongu, gdzie nieprzerwanie funkcjonuje od 1993 r. Pięć lat później dostąpiła zaszczytu sprawowania funkcji sponsora tytularnego Superleague. Najnowszym dokonaniem marki są sub-brandy SEKSY istniejący z myślą o kobietach, produkujący zegarki męskie ONE oraz Xpose tworzący dla fanów zegarków unisex.

Zegarki kwarcowe Sekonda - nasze propozycje

Zegarek męski Sekonda Classic 1010

Na dobry początek klasyka w najczystszym wydaniu. Zegarek męski Sekonda Casual 1010 to nieśmiertelne połączenie okrągłej, srebrnej tarczy ze stali szlachetnej, ciemnobrązowego paska uszytego z naturalnej skóry oraz analogowego, białego cyferblatu z datownikiem. W czasach, gdy projektanci zegarków prześcigają się w pomysłach na coraz to bardziej wymyślne kształty i ozdoby, Sekonda pamięta też o tych, którzy doceniają tradycyjne rozwiązania.

Zegarek męski Sekonda Classic 1010

Zegarek męski Sekonda Casual 1384

Pomimo nazwy kolekcji, z której pochodzi, zegarek męski Sekonda Casual 1384 sprawdzi się jako dodatek do eleganckiego garnituru wyjmowanego z szafy na specjalne okazje lub nieco bardziej swobodnego, biurowego dress code’u. Okrągła koperta płynnie łączy się z bransoletą, które wykonano ze stali szlachetnej pokrytej powłoką w kolorze żółtego złota. W centrum zegarka znajduje się utrzymana w złotawym odcieniu tarcza, również wyposażona w datownik.

Zegarek męski Sekonda złoty

Zegarek damski Sekonda Gift Set 2528G

Model Sekonda Gift Set 2528G to wyjątkowo ozdobny zestaw prezentowy, idealny jako uzupełnienie wieczorowej kreacji. Jego głównym elementem jest zegarek damski wyposażony w srebrny cyferblat oraz utrzymaną w podobnym odcieniu okrągłą kopertę i bransoletę ze stali szlachetnej. Całość wysadzono kryształkami. Oprócz tego, w zestawie znajdziesz dopasowaną damską bransoletkę oraz naszyjnik i kolczyki z ozdobami w kształcie serca.

sekonda zestaw prezentowy z krysztalkami

Zegarki Sekonda w Zegarownia.pl

Sklep Zegarownia.pl, podobnie jak Sekonda, pragnie dopasować swój asortyment do gustu każdego klienta. Niezależnie czy szukasz dodatku do ulubionej, casualowej koszuli, eleganckiego garnituru czy wieczorowej sukni - spośród zegarków tej marki na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.