Kwintesencja klasy i elegancji — zegarek Bulova Frank Sinatra Summer Wind

Bulova

Kwintesencja klasy i elegancji — zegarek Bulova Frank Sinatra Summer Wind

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

12 października 2023

Marka Bulova zaprezentowała nowy model zegarka, który jest hołdem dla legendarnego muzyka — Franka Sinatry. Zegarek charakteryzuje klasyczne wzornictwo marki. Model na swojej tarczy posiada najbardziej charakterystyczny element garderoby muzyka — kapelusz fedora.

 
  • Marka Bulova przedstawiła nowy model zegarka dedykowanego wybitnemu muzykowi — Franku Sinatrze.
  • Model posiada w swojej budowie i designie wiele odniesień nawiązujących do artysty.
  • Zegarek dostępny jest w salonie Zegarownia Premium, na warszawskim Powiślu.
  • Więcej informacji na temat zegarków znajdziesz na naszym blogu
 

Połączenie wybitnego stylu z doskonałą jakością w zegarku Bulova Frank Sinatra Summer Wind

Zegarek Bulova Frank Sinatra Summer Wind 96B381 to doskonały wybór dla mężczyzn ceniących połączenie unikalnego stylu i klasy. Model sprawnie łączy klasyczny design marki Bulova z charakterystycznymi elementami, które kojarzą się z wybitnym muzykiem. Kolekcja Frank Sinatra to kwintesencja elegancji i najwyższej jakości

 

Bulova Frank Sinatra Summer Wind

 

Budowa zegarka Bulova Frank Sinatra Summer Wind

Tarcza zegarka jest małym dziełem sztuki, jej najbardziej charakterystycznym elementem jest kapelusz fedora pełniący funkcję indeksu na godzinie 12. Kapelusz ten z pewnością był najbardziej rozpoznawalnym elementem garderoby Sinatry. Cyferblat o głęboko czarnej barwie posiada pomarańczowe elementy, jakimi są wskazówka sekundowa oraz kropki przy indeksach. Jest to odwołanie do cytatu muzyka, który twierdził, że “Orange is the happiest color”. Dodatkowo na tarczy umieszczono datownik dni miesiąca, a całość zabezpieczono wypukłym szkłem szafirowym z powłoką antyrefleksyjną.

 

Bulova Frank Sinatra Summer Wind tarcza

 

Bulova Frank Sinatra Summer Wind opiera swoje działanie o japoński mechanizm automatyczny Citizen Miyota łożyskowany na 21 kamieniach z rezerwą chodu wynoszącą 42 godziny. Pracę mechanizmu można podziwiać przez zakręcany i transparentny dekiel, który również ozdobiono charakterystycznym kapeluszem oraz tytułem piosenki Sinatry. 

 

Bulova Frank Sinatra Summer Wind dekiel

 

Kopertę zegarka wykonano ze stali szlachetnej 316L, która jest odporna na korozję. Jest klasycznego, okrągłego kształtu w rozmiarze 40 mm. Z kopertą połączono czarny pasek z wysokiej jakości skóry. Niepowtarzalnego charakteru dodaje mu wytłoczony tytuł piosenki “Summer Wind”. Ten wyjątkowy model zapakowany jest w oryginalne pudełko. Zegarek dostępny jest w Salonie Zegarownia Premium na warszawskim Powiślu.

 

Bulova Frank Sinatra Summer Wind pudełko


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.