Młodzieżowy styl z retro inspiracją - zegarki Lorus!

Lorus

Młodzieżowy styl z retro inspiracją - zegarki Lorus!

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

15 stycznia 2018

W kwestii designu marka Lorus kieruje się przede wszystkim dopasowaniem stosowanych rozwiązań do obecnie panujących trendów wśród młodzieży. Idąc z duchem czasu, marka zaprezentowała szereg modeli w stylu retro, dla których główne źródło inspiracji stanowią modele popularne na przełomie lat 80-tych i 90-tych poprzedniego wieku.

Zegarki Lorus – kto je produkuje?

Marka Lorus stanowi część znanej na całym świecie, założonej w 1881 roku grupy Seiko. Jej utworzenie związane było z oczekiwaniami klientów szukającymi wykonanych z dbałością modeli o przystępnej cenie. Zegarki sygnowane logiem manufaktury, które łączą w sobie zaawansowane rozwiązania technologiczne, nienaganny design oraz wykonanie z dbałością o najmniejsze szczegóły, przyniosły jej światowy sukces i rozpoznawalność na całym świecie. W szerokim asortymencie przedsiębiorstwa znajdziemy zarówno modele o eleganckim charakterze, jak i funkcjonalne zegarki przeznaczone dla miłośników wszelkiego rodzaju aktywności fizycznych.

Luksusowe zegarki Lorus

W szerokiej ofercie zegarków retro Lorus znajdziemy modele o uniwersalnym charakterze, których design oparto o klasyczne i sprawdzone rozwiązania. Stanowią one świetny dodatek do każdego rodzaju stylizacji, oferując przy tym rozbudowaną i praktyczną funkcjonalność Świetnym przykładem jest model Lorus Urban Chronograph RM332FX9. Okrągła, złota koperta przywodzi na myśl modele popularne u schyłku poprzedniego wieku. Zawieszono ją na czarnym pasku z najwyższej jakości skóry naturalnej, który gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Model wyposażono w ulokowany przy czwartej godzinie analogowy datownik dni tygodnia oraz sub-tarcze chronografu, które pozwalają na dokonywanie dokładniejszych pomiarów czasu. Całość przykryto za pomocą odpornego na obtłuczenia i zarysowania szkiełka mineralnego.

Sportowe zegarki Lorus

Sportowe zegarki Lorus to modele, które gwarantują funkcjonalność połączoną z niezwykle ciekawym i przyciągającym wzrok designem. Przykładem sportowego zegarka Lorus, który utrzymany został w popularnym stylu retro, jest model Sport R2379HX9. Do wykonania jego czarnej koperty oraz paska w tym samym kolorze użyto niekrępującego ruchów podczas treningów tworzywa sztucznego. Pod gwarantującym skuteczną ochronę przed obtłuczeniami i zarysowaniami szkiełkiem mineralnym schowano podświetlany cyfrowy wyświetlacz, który daje dostęp do praktycznych funkcji, takich jak rozbudowany datownik oraz niezwykle dokładny stoper. Wodoszczelność oceniona w klasie 100 metrów pozwala nie tylko na pływanie powierzchniowe, ale również na nurkowanie na większe głębokości bez akwalungu.

Zegarki Lorus inspirowane stylem retro to idealna propozycja dla wszystkich młodych, chcących się wyróżnić osób. W jej szerokim asortymencie znajdują się zarówno modele o klasycznej stylistyce, jak i zegarki sportowe, które cechuje futurystyczny design. Nienaganny wygląd połączony został z dopracowaną w każdym szczególe jakością wykonania oraz imponującą funkcjonalnością. Jeśli szukasz zegarka dla wymagającego nastolatka o sprecyzowanym guście, sprawdź i zobacz wszystkie zegarki młodzieżowe - wybierz spośród najlepszych, Lorus z pewnością do nich należy!


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.