Zegarki Casio ProTrek - czasomierze praktycznie niezniszczalne

Casio Protrek

Zegarki Casio ProTrek - czasomierze praktycznie niezniszczalne

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

26 września 2016

Co łączy zegarki Casio ProTrek i słynnego Kevina Richardsona? Pasja, siła i nieposkromiona żądza przygód! Kevin Richardson to słynny zoolog, który od wielu lat przyjaźni się z lwami. Zdjęcia, na których pozuje z tymi niezwykłymi zwierzętami, rozbudzają wyobraźnie i przyprawiają o dreszcze. Ta niecodzienna przyjaźń sprawiła, że nosi on pseudonim 'The Lion Whisperer', czyli „Zaklinacz Lwów".

Zegarki Casio ProTrek - stylowa funkcjonalność

Richardson długo borykał się z problemem, jakim były zniszczone podczas zabawy z lwami zegarki. Pewnego razu natknął się na jeden z modeli męskiego zegarka Casio ProTrek PRW i od tego momentu jest nie tylko wiernym miłośnikiem lwów, ale również zegarków Casio.

Kiedy zaczynałem moją przygodę z lwami każdy zegarek był przez nie niszczony. Lwy po prostu kiereszowały i nadgryzały je. W końcu trafiłem na fantastyczny zegarek o nazwie ProTrek. Pamiętam mój pierwszy model, to był 2003 rok. Ten czasomierz „stawił czoła” lwom i mam go do tej pory. Niemniej jestem bardzo podekscytowany, że mogę nosić najnowszy zegarek Casio ProTrek PRW-6000Y-1AER. Bardzo podoba mi się to, że zegarek jest przede wszystkim lekki, wręcz zapominam, że mam go na nadgarstku. Ma designersko wykończony pasek z elementami włókna węglowego, a ładowanie energią słoneczną działa bez zarzutów.

Kevin Richardson sesja Protrek 

Zegarki Casio ProTrek - jakie funkcje posiada?

W tym konkretnym modelu szczególnie doceniam funkcjonalność. Zegarek ma kompas, wysokościomierz, barometr, termometr, kilka alarmów i cyfrowy wyświetlacz, który wskazuje aktualny stan np. ciśnienia atmosferycznego. Ostatnio również trochę podróżuję i podoba mi się w zegarku opcja wskazywania czasu dla różnych stref. Myślę, że to co Casio ProTrek robi z wielkim powodzeniem, to kombinacja twardego, solidnego zegarka z fajnym, stylowym designem – mówi Richardson.

Zegarki męskie Casio ProTrek PRW z kolekcji PRW-6000Y w swoich zasobach posiadają Waveceptor, podświetlenie, kalendarz, wodoszczelność równą 100m oraz technologię Smart Access, która pozwala na szybki dostęp do poszczególnych funkcji zegarka.

Kevin Richardson sesja Protrek 

Casio ProTrek PRW-6000Y - więcej niż zegarek

ProTrek to zegarki Casio dedykowane osobom, które uwielbiają przygody i aktywny styl życia. Ich funkcjonalność oraz wytrzymałość sprawiają, że chętnie sięgają po nie osoby o ekstremalnych zainteresowaniach. To dlatego właśnie po nie sięgnął Zaklinacz Lwów - jego styl życia wymaga akcesoriów, które pomogą w realizacji pasji. Wszystko to sprawiło, że stał się idealnym partnerem dla zegarków Casio ProTrek, które tak jak The Lion Whisperer, stawiają opór potencjalnemu zagrożeniu i nie mają sobie równych.


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.