Miej czas na to, co ważne - EQB-B1000 - nowość od EDIFICE

Edifice

Miej czas na to, co ważne - EQB-B1000 - nowość od EDIFICE

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

01 września 2019

Tak, to właśnie dzisiaj ma miejsce premiera nowej kolekcji Premium od marki EDIFICE! To jest ten właśnie moment, by bliżej przedstawić wam pierwszy model z tej zaskakującej serii. Sami jesteśmy pod wrażeniem i mamy nadzieję, że zachwycisz się nim tak samo jak my.

 

Biznesklasa dla wymagających, czyli dla kogo jest EDIFICE EQB-1000

Edifice Premium EQB-1000
 

Jesteś miłośnikiem nowoczesnych technologii, ale nie chcesz rezygnować z ponadczasowej elegancji i z formy klasycznego, analogowego zegarka? Poszukujesz modelu, który spełniłby Twoje oczekiwania? Nie musisz już dalej szukać, bo oto przed Tobą niezwykły męski zegarek EDIFICE EQB-1000D-1AE z nowej kolekcji Premium, który powstał specjalnie dla takich osób jak Ty - najbardziej wymagających, nieidących na żadne kompromisy i ceniących biznesowy styl oraz wygodę noszenia.

Co takiego ma w sobie ten zegarek, że zapiera dech w piersiach? To bez wątpienia duża funkcjonalność ciesząca się bezkonkurencyjnym wykonaniem. Smukła konstrukcja super slim wyróżnia się kopertą o grubości tylko 8,9 mm! Powiecie: niemożliwe. A jednak. Jest to najcieńszy tego typu model na rynku. Ta cienka koperta, jak przystało na zawodnika z pierwszej ligi ekstraklasy, skrywa w sobie sportową siłę, a mianowicie wytrzymały mechanizm solarny Tough Solar (podzespoły tego mechanizmu zostały zmniejszone aż o 30%). Taki mechanizm, po pierwsze, jest niezawodny, a po drugie ekologiczny - za pomocą paneli słonecznych umieszczonych na tarczy może pobierać energię zarówno z promieni słonecznych, jak i ze światła sztucznego, gwarantując nieustanną pracę zegarka.

Zegarek męski Edifice Premium super slim koperta
 

Chcesz mieć pewność, że model przetrwa lata i nie zostanie uszkodzony, a na jego wygląd nie wpłyną żadne niekorzystne czynniki zewnętrzne? Nie musisz się o to martwić. Mocna i wytrzymała bransoleta, a także koperta zostały wykonane z wysokogatunkowej stali szlachetnej, która nie ulega korozji i matowieniu. Dodatkowo tarczę zabezpiecza szkło szafirowe, które zarysować może wyłącznie diament. Jego twardość oceniono na 9 pkt na 10 w skali Mohsa.

 

Co wyróżnia EDIFICE EQB-1000?

Nowy EDIFICE Premium EQB-1000D-1AE jest zegarkiem, który nie tylko sprawdzi się jako idealny dodatek do garnituru, ale też pokochają go sportowcy. To model, któremu można zaufać podczas każdego wyzwania. W podstawowym wyposażeniu znajdziemy datownik dni miesiąca, stoper i podświetlenie Neobrite.

 

Za co jeszcze pokochasz ten zegarek? Na pewno za innowacyjne funkcje. Chronometr jest jednym z nich. Ma on możliwość mierzenia czasu. Ponadto pozwala zatrzymać czas w ułamku sekundy, zapamiętuje do 200 wyniku, a także, co jest ogromną zaletą, może dokonać pomiaru prędkości ostatniego okrążenia!

 

 

Bardzo przydatną funkcją jest też moduł Bluetooth®, który pozwala sparować zegarek ze smartfonem. Do zarządzania ustawieniami zegarka już nie będziesz potrzebował dotykać koronki czy przycisków. Bluetooth® pomoże m.in.: znaleźć telefon, zapisać dane i wyniki sportowe. Oprócz tego będziesz mógł korzystać z funkcji alarmu dziennego, czy śledzenia dwóch stref czasowych. Będziesz też informowany o przychodzących wiadomościach sms.

 

Sięgnij po więcej z EDIFICE!

Lekki, subtelny, multifunkcyjny i nowoczesny - taki właśnie jest EDIFICE Premium EQB-1000. Z tym zegarkiem zawsze będziesz gotowy na nowe wyzwania. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na wybór akurat tego modelu, to zapraszamy Cię do spojrzenia na ofertę EDIFICE. Więcej zegarków EDIFICE znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.