Nowości G-Shock GSW-H1000

G-SHOCK

Nowości G-Shock GSW-H1000

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

06 kwietnia 2021

Marka G-Shock od niedawna ma do zaoferowania coś absolutnie wyjątkowego. Po raz pierwszy w historii producent wypuścił na rynek smartwatche, które są napędzane systemem Wear OS by Google. Czym różnią się one od pozostałych inteligentnych zegarków w naszej ofercie? Które udogodnienia są dla nich charakterystyczne? Czy modele te są utrzymane w charakterystycznej dla marki obudowie, która zachwyca użytkowników od wielu lat? Co jeszcze powoduje, że warto zainteresować się tymi nowościami?

Smartwatch G-Shock GSW-H1000

G-Shock GSW-H1000 - niepowtarzalne smartwatche spod pióra Casio

Smartwatche G-Shock GSW-H1000 są utrzymane w charakterystycznej dla marki, masywnej obudowie. Z tego powodu urządzenia te są szczególnie wytrzymałe w każdych warunkach atmosferycznych, zwłaszcza, że dodatkowo wyposażono je w najnowocześniejsze oprogramowanie. Poza systemem wstrząsoodpornym modele te posiadają wodoszczelność rzędu 200 m, co jest praktycznie niespotykane w urządzeniach pracujących w oparciu o system Wear OS by Google. Co więcej, produkty te są kompatybilne zarówno z systemem iOS, jak i Android. Każdy model posiada dedykowaną aplikację G-Shock Move, która umożliwia precyzyjną obserwację zarówno postępów treningowych, jak i historii aktywności.

 

Smartwatch G-Shocka - który wybrać?

Smartwatche G-Shocka są absolutnym hitem w naszej ofercie. Modele te będą z pewnością nieopisanym wsparciem każdego miłośnika sportu zarówno codziennego, jak i ekstremalnego. Każdy produkt wyposażono w tryby sportowe obejmujące nie tylko dyscypliny realizowane na świeżym powietrzu, ale także te, które sprawdzają się w zamkniętym pomieszczeniu. Które urządzenie sprawdzi się najlepiej na Twoim nadgarstku?

G-Shock G-Squad PRO GSW-H1000-1ER

Model G-Shock G-Squad PRO GSW-H1000-1ER jest utrzymany w czarnej kolorystyce z elementami gustownego, niebieskiego odcienia. Wyświetlacz dual-layer polega na połączeniu monochromatycznego wyświetlacza z wersją LCD przeznaczoną do map, które są przedstawiane w wysokiej rozdzielczości. To połączenie gwarantuje doskonałą widoczność w każdych warunkach. Co więcej, każdy użytkownik może wybrać sobie spersonalizowaną tarczę w wybranym kolorze.

G-Shock G-Squad PRO GSW-H1000-1ER

 

G-Shock G-Squad PRO GSW-H1000-1AER

Smartwatchem proponowanym przez markę G-Shock, który jest utrzymany w całkowicie czarnej kolorystyce jest G-Shock G-Squad PRO GSW-H1000-1AER. Produkt ten składa się z wytrzymałej koperty o szerokości 56 mm oraz gumowego paska (który szczególnie łatwo utrzymać w czystości). Urządzenie wyposażone w system wstrząsoodporny jest w stanie przetrwać ekstremalne warunki podczas sportowych przygód każdego sportowca. Z tyłu modelu umieszczono czujniki optyczne, które szczególnie precyzyjnie mierzą tętno, namiar kompasu, wysokość, ciśnienie barometryczne oraz inne pomiary.

G-Shock G-Squad PRO GSW-H1000-1AER

 

G-Shock G-Squad PRO GSW-H1000-1A4ER

Koperta zawieszona na gumowym pasku w czerwonym odcieniu. To wizualnie najbardziej oryginalny model smartwatchy G-Shocka, jakim jest G-Squad PRO GSW-H1000-1A4ER. Tył koperty został wykonany z lekkiego tytanu, który jest szczególnie bezpiecznym materiałem dla skóry. Co więcej, charakteryzuje go wyjątkowa odporność na korozję, w związku z czym bez względu na warunki, w jakich się znajdziesz, smartwatch nie ulegnie uszkodzeniom. Tytan jest na tyle lekkim materiałem, że cała waga zegarka wynosi zaledwie 103 gramy.

G-Shock G-Squad PRO GSW-H1000-1A4ER

 

Smartwatch G-Shocka - już dziś wybierz idealny model dla siebie

Pierwsze w historii marki Casio smartwatche są niezwykłym wydarzeniem w świecie inteligentnych zegarków. Dlatego nie czekaj i już dziś wybierz w naszym sklepie dla siebie idealny model, który będzie utrzymany w Twojej ulubionej gamie kolorystycznej. Każdy z wyżej opisanych modeli charakteryzuje niezwykła wytrzymałość oraz szczególnie bogata funkcjonalność, dlatego smartwatch G-Shocka z pewnością Cię nie rozczaruje.


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.