Opaski sportowe - wstań od komputera i zacznij się ruszać!

Pomimo tego, że w obecnych czasach panuje moda na aktywne spędzanie czasu, to niestety coraz więcej osób ma pracę siedzącą przed komputerem, pracę zdalną lub pracuje w home office. To z kolei uniemożliwia jakikolwiek ruch. Gorzej jednak jest, jeśli do tego dochodzi brak możliwości wyjścia z domu i poruszania się na świeżym powietrzu np. wyjścia na krótki, ożywczy spacer, czy chociażby na przejażdżkę rowerową ze znajomymi.

Zegarki Garett lifestyle

Już 15 minut treningu dziennie wystarczy!

Nawet jeśli nie prowadzisz aktywnego stylu życia warto chociaż na 15, czy 20 minut wstać od komputera i zrobić krótki trening. Nie musi to być od razu zaawansowany wysiłek fizyczny. Takim odpoczynkiem może być na przykład przyjemne rozciąganie, joga lub proste ćwiczenia wzmacniające Twój kręgosłup, mięśnie rąk i brzucha. Nie oszukujmy się, taki odpoczynek sprawi, że Twoje ciało z przyjemnością odpocznie, a oczy odetchną od sztucznego światła ekranu monitora.

Twoje nowe uzależnienie - ćwiczenia w domu!

Warto wstać od komputera i zrobić krótką serię ćwiczeń, które skupiać się będą zarówno na górnych, jak i dolnych częściach ciała. My proponujemy, by to były np.: plank, czyli tzw. “deska”, naprzemienne unoszenie nogi i ręki w podporze, pompki tricepsowe, kraul na sucho lub unoszenie tułowia ze ściągnięciem łopatek (leżąc na brzuchu), klasyczne przysiady lub ich modyfikacje (z pogłębieniem lub ze wspięciem na palce), wykroki, pajacyki, skręty bioder w podskokach tzw. “twist” oraz ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzucha. Gwarantujemy, że po takiej serii Twoje ciało rozluźni się i poczuje miłe odprężenie.

Zegarek do ćwiczeń Anka Dziedzic lifestyle

Do takiego rodzaju ćwiczeń nie potrzebujesz zaawansowanych technologicznie smartwatchy, których cena zaczyna się od tysiąca złotych wzwyż. Możesz trenować bez nich lub, jeśli zależy Ci na monitorowaniu swoich parametrów, nabyć ich o wiele tańsze wersje bez wydawania całego majątku, czyli smartbandy. Zapewniamy, że wyposażeniem i funkcjami dorównują najlepszym sportowym zegarkom.

Odkryj wyjątkowe smartbandy

Smartband, to nic innego jak inteligentna opaska, która monitoruje Twoją aktywność jak na przykład: mierzy puls, sprawdza jakość snu, liczy spalone kalorie, czy sprawdza ilość wykonanych kroków. Jednak w zależności od producenta, takie urządzenie może być wyposażone dodatkowo jeszcze w inne pomocne funkcje.

Smartbandy od Garetta

W naszym sklepie znajdziesz niezawodne opaski smartband w sportowym stylu z kolekcji Fit 13, Fit 14 i Fit 26 marki Garett, które oprócz sprawdzenia godziny, umożliwiają korzystanie z licznych trybów sportowych, pulsometru, ciśnieniomierza, monitoringu snu i krokomierza. Oprócz tego, w zależności od modelu, użytkownik może cieszyć się z takich funkcji jak np.: GPS-u, czy powiadomień SMS.

Zegarek Garett Fit 13 Smartband

Sportowe zegarki Garett

Natomiast jeśli chcesz pogodzić nienaganny wygląd podczas pracy, w trakcie ćwiczeń i odpoczynku, to w takim razie polecamy zegarki Garett Women Diana oraz Women Tina. Może nie są to typowe smartbandy, ale gwarantujemy, że zachwycą one eleganckim stylem połączonym ze sportową funkcjonalnością. Te zegarki łatwo sparujesz z systemami Android i iOS. Mają one możliwość również sprawdzenia prognozy pogody na dany dzień, kontrolowania muzyki, czy sprawdzenia, gdzie znajduje się obecnie telefon. Dodatkowo posiadają te wszystkie funkcje, które posiadają inteligentne opaski, co sprawia, że nie trzeba rezygnować z żadnych wymienionych wyżej funkcji.

Zegarek Garett Women Diana

Sportowe zegarki tylko w Zegarowni!

Jeśli nie chcesz się ograniczać do smartbandów, to zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz szeroką ofertę sportowych zegarków i smartwatchy!

średnia ocena: 4.5