Stylowe Zakupy. Rusza wielka akcja promocyjna!

Stylowe Zakupy. Rusza wielka akcja promocyjna!

Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!

Trwa do 19 kwietnia 2022
Uwaga! Promocja zakończona. Sprawdź inne aktywne okazje w zakładce Promocje

8 kwietnia rusza największa akcja promocyjna na stronie Zegarownia.pl! Przez niespełna tydzień możliwe będzie kupno zegarka z największymi rabatami. Sprawdź szczegóły!

 

Stylowe Zakupy - zegarki w wielkiej promocji

Najbardziej atrakcyjne ceny na rynku zegarkowym? Stylowe Zakupy pozwolą ci kupić zegarek w najniższej cenie. Niezależnie od tego, czy poszukujesz ponadczasowego zegarka szwajcarskiego, modnego zegarka fashion, czy niezawodnych zegarków sportowych oraz smartwatchy. Na stronie Zegarownia.pl znajdziesz wiele propozycji zegarkowych, które zachwycą nie tylko wykończeniem i funkcjami, ale również ceną. 

 

Promocja Stylowe Zakupy. Jakie są zasady promocji?

Promocja Stylowe Zakupy działa do 19 kwietnia do godziny 9:00!. Jak skorzystać z promocji? Wszystkie zegarki objęte promocją oznaczone są na naszej stronie. Po dodaniu wybranego zegarka, należy dodać specjalny kod rabatowy “Stylowe”, który daje 15% rabatu na wybrany zegarek.

W związku z wyprzedażą Stylowe Zakupy w naszym sklepie stacjonarnym czekają na ciebie dodatkowe prezenty. Przy zakupie zegarka w sklepie, będziesz miał możliwość skorzystać z możliwości pakowania zegarka na prezent za 1zł lub dobrania etui na zegarek przy zakupach za minimum 500 zł. Warto odwiedzić nasz sklep w trakcie tej promocji.

 

Akcja Stylowe Zakupy na Zegarownia!

Rabaty Stylowe Zakupy trwają 19 kwietnia do godziny 9:00! Skorzystaj z wygodnego skorzystania z promocji w domu, albo wybierz się do naszego sklepu i odbierz dodatkowe prezenty za zakupy w naszym salonie.


Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!

Inne wpisy tego autora

Pokaż wszystkie