Skagen Kulor - kolorowa rewolucja

Skagen

Skagen Kulor - kolorowa rewolucja

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

24 maja 2019

Duńska marka zegarkowa Skagen znowu zachwyca! Tym razem minimalistyczny styl zestawiono z wyrazistymi kolorami, zainspirowanymi domami Kopenhagi. Przedstawiamy najnowszą kolekcję Skagen Aaren Kulor. To prawdziwa kolorowa rewolucja!

 

Zegarki na lato 2019 - Skagen Kulor

Kopenhaga to miasto, które zachwyca każdego odwiedzającego. Wyjątkowy klimat stolicy Danii tworzą między innymi charakterystyczne domy przy prowadzącej do przystani ulicy Nyhavn. Ich elewacje wyróżniają się wyrazistymi kolorami. To właśnie one stały się inspiracją dla marki Skagen. Tak jak radośnie barwny jest Nyhavn, tak do twojego codziennego życia koloryt wprowadzą zegarki Skagen Aaren Kulor! To doskonały wybór na letnie dni tego roku.

 

Zegarki Skagen Aaren Kulor

 

Aaren Kulor - zegarki damskie i męskie

Wyjątkowa kolekcja kolorowych zegarków Skagen Kulor, łącząca skandynawski minimalizm z paletą letnich barw, to urządzenia w dwóch wersjach rozmiarowych. To rozróżnienie sprawia, że cieszyć się latem na swoim nadgarstku z powodzeniem mogą się zarówno panie, jak i panowie. Zegarki damskie Kulor posiadają kopertę o szerokości 36 mm, modele przeznaczone dla mężczyzn charakteryzują się rozmiarem 41 mm. Takie wielkości sprawiają, że są to w zasadzie zegarki uniwersalne. Co więcej, kolekcja ta kusi niezwykle atrakcyjną ceną - tak świetny design w tej półce cenowej to prawdziwa rzadkość. Nie zwlekaj i dołącz do kolorowej rewolucji Skagen Denmark!

 

Kolorowe zegarki Skagen Kulor

 

Czerwone zegarki Skagen Aaren Kulor SKW6512 / SKW2765

Kolor czerwony to jedna z barw, w jakich występują zegarki Aaren Kulor. W tarczę urządzenia świetnie wkomponowano sub-tarczę, na tle której z gracją krąży malutka wskazówka odmierzająca sekundy. Korpus zegarka wykonano z lekkiego metalu, a cyferblat przykryto szkiełkiem mineralnym. Zapewni ono skuteczną ochronę przed zarysowaniami oraz obtłuczeniami.

 
Zegarek Skagen Kulor SKW2765
 

Niebieskie zegarki Skagen Aaren Kulor SKW6509 / SKW2764

Niezwykle błękitne niebo odbijające się w wodzie kanału Nyhavn i równie błękitne elewacje tamtejszych domów. Z tak perfekcyjnych wzorców korzystali autorzy projektu tych modeli zegarków Skagen Aaren Kulor. Taki dodatek będzie pasował nie tylko do typowo letnich stylizacji - może też być świetnym "złamaniem" bardziej eleganckiego outfitu!

 
Zegarek Skagen Kulor SKW6509 i SKW2764
 

City of Color. Postaw na kolorowe duńskie zegarki!

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie modele zegarków Skagen Aaren Kulor, o których głośno było już przed ich premierą. Wybierz letni design prosto ze stolicy Danii!


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.