Skomponuj wyprawkę szkolną z nami. Zegarki z GPS dla dzieci warte uwagi

TOP

Skomponuj wyprawkę szkolną z nami. Zegarki z GPS dla dzieci warte uwagi

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

28 sierpnia 2023

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Dla niektórych pierwszy, dla innych kolejny. Końcówka sierpnia kojarzy się z kompletowaniem wyprawki — szukamy podręczników, plecaka czy przyborów papierniczych. Warto przy tym wszystkim zadbać także o bezpieczeństwo pociechy, dlatego przychodzę do Was z przeglądem zegarków z GPS dla dzieci.

 
 

Funkcja GPS w smartwatchu — jak działa?

GPS, czyli globalny system pozycjonowania, do działania wykorzystuje sieć satelitów umieszczonych na orbicie Ziemi, których zadaniem jest określanie położenia z dokładnością do kilku metrów. Aby urządzenie poprawnie wyłapywało sygnał, musi znajdować się w zasięgu satelitów. Sygnał może być blokowany w zamkniętych pomieszczeniach, na gęsto zalesionym terenie czy w tunelu. Zegarek z modułem GPS dla dzieci nie tylko wskazuje punkt, w którym znajduje się urządzenie, lecz także pozwala śledzić trasę jego przemieszczania się, a w niektórych modelach również ją wyznaczać.

 

zegarek z gps dla dzieci

 

Zegarki z GPS dla dzieci — nasze propozycje

Zapraszam na przegląd wartych uwagi smartwatchy dla dzieci z opcją GPS, które są dostępne w naszym sklepie. Modele, które zaproponuję, pomogą Ci pozostać na bieżąco z tym, gdzie dziecko aktualnie się znajduje i pozwolą na szybką reakcję w razie potrzeby. Zegarek dla dziewczynki, a może dla chłopca? Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

 

Smartwatch dziecięcy Garett Kids Focus 4G RT

Linia smartwatchy dziecięcych Garett Kids Focus 4G RT skupia się na potrzebach najmłodszych i wspiera ich rodziców w opiece nad bezpieczeństwem. Zegarki z tej serii są wyposażone w lokalizację GPS oraz geoogrodzenie, czyli funkcję, która pozwala wyznaczyć bezpieczny dla dziecka obszar i alarmuje, gdy znajdzie się ono poza jego granicami.

 

Smartwatch dziecięcy Garett Kids Focus

 

Zdalny podsłuch oraz połączenia głosowe i wideo pozwalają dyskretnie sprawdzić, co dzieje się w otoczeniu dziecka lub po prostu porozmawiać z nim i zobaczyć w kamerce, czy wszystko u niego w porządku. Przycisk SOS to automatyczny wybór ustawionego numeru alarmowego, np. do rodzica. Dziecko może użyć go w każdej chwili, gdy poczuje zagrożenie. Zegarek wyposażono w miejsce na kartę nano SIM. Po włożeniu jej do urządzenia można wykonywać i odbierać połączenia z poziomu smartwatcha.

 

Menu w języku polskim czyni obsługę modelu prostą i intuicyjną, ekran IPS zapewnia wyraźny i nasycony obraz, a wodoszczelność IP67 chroni zegarek przed zachlapaniami. Smartwatch występuje w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej (5904238483909), różowej (5904238483923) i niebieskiej (5904238483916).

 

Smartwatch dziecięcy Pacific 30 4G LTE SIM

Kolejna propozycja to linia 30 od marki Pacific. Te dziecięce smartwatche zostały wyposażone w łączność 4G LTE oraz slot na kartę SIM, dzięki czemu zegarka można używać jak telefonu. Kamera HD umożliwia prowadzenie rozmów wideo oraz wykonywanie zdjęć.

 

Jeśli chodzi o funkcje związane z bezpieczeństwem pociechy, znajdują się tu umożliwiający lokalizację dziecka GPS, możliwość określania bezpiecznego obszaru, dostęp do historii lokalizacji oraz funkcja SOS.

 

Smartwatch dziecięcy Pacific 30 4G LTE SIM

 

Ten zegarek elektroniczny dla dzieci wyposażono także w alarm, krokomierz, dostęp do aplikacji WhatsApp, stoper, kalkulator, gry, system nagród w aplikacji, plan lekcji czy latarkę. Przydatną funkcją jest możliwość zablokowania smartwatcha na czas lekcji, aby dziecko mogło w pełni skupić się na nauce. Podobnie jak w poprzedni przypadku, tu również mamy do wyboru warianty różowy (PC00314), czarny (PC00313) i niebieski (PC00315).

 

Smartwatch dziecięcy Manta Kevin

Wartą uwagi opcją jest także smartwatch dla dziecka Manta Kevin. Ten model także umożliwia prowadzenie rozmów z poziomu nadgarstka dzięki wbudowanemu miejscu na kartę SIM. Ma pamięć na 15 numerów kontaktowych oraz umożliwia wybór aż trzech numerów SOS. Kamera zapewnia natomiast opcję wideorozmów. Geoogrodzenie oraz GPS to kolejne udogodnienia, które pomogą Ci pozostać na bieżąco z tym, co dzieje się u Twojego dziecka i gdzie się ono aktualnie znajduje.

 

Smartwatch dziecięcy Manta Kevin

 

Budzik, kalkulator i aż 7 wbudowanych gier to dodatkowe udogodnienia, w które wyposażono ten smartwatch.

 

Bezpieczny powrót do szkoły ze smartwatchem z opcją GPS

Spraw, by powrót Twojego dziecka do szkoły był bezpieczny, inwestując w smartwatch z GPS. Bądź na bieżąco z lokalizacją pociechy oraz tym, co aktualnie się u niej dzieje. Mam nadzieję, że zaprezentowany tu przegląd ułatwi Ci wybór!


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.