Najdrobniejsze zmiany często prowadzą do stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego. Tak jest w przypadku nowej wersji zegarka Naos Automatik od Sternglas. Marka uwzględniła opinie swoich klientów, tworząc model, który z pewnością zachwyci każdego miłośnika zegarków – klasyczny zegarek w eleganckim, brązowym wykończeniu. Efekt? Imponujący design i najwyższa jakość wykonania.
Nowy Sternglas Naos Automatik Alabaster Bronze jest dostępny w dwóch rozmiarach – 38 mm oraz 42 mm, co umożliwia dopasowanie zegarka do różnych preferencji. Charakterystyczny brązowy odcień nadaje modelowi unikalny i rozpoznawalny wygląd. Wykonany ze stali nierdzewnej 316L oraz pokryty kolorowym PVD w brązie, zegarek łączy estetykę z odpornością na zarysowania i korozję, gwarantując długowieczność.
Pod elegancką fasadą Sternglas Naos Automatik Alabaster Bronze kryje się mechanizm automatyczny Miyota 8215, który gwarantuje precyzję i trwałość działania. Przez przeszklony dekiel można podziwiać mechanizm, co stanowi atrakcyjny dodatek dla miłośników mechanicznych zegarków. Minimalistyczny, alabastrowo-biały cyferblat chroniony jest podwójnie wypukłym, antyrefleksyjnym szkłem szafirowym, zapewniając doskonałą czytelność nawet w słabym oświetleniu dzięki powłoce luminescencyjnej na wskazówkach i indeksach. Zegarek jest wodoodporny do 5 ATM, co sprawia, że jest odporny na drobne zachlapania. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii z eleganckim designem, Naos Automatik Alabaster Bronze stanowi wyjątkowy model, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
Wiecie, że brązowe wykończenie to nie przypadek? Marka Sternglas zainspirowała się starymi śrubami okrętowymi z Hamburga. To taki ukłon w stronę morskiej historii miasta. Cena? Jak na zegarek tej klasy - bardzo przystępna. Dostajecie świetnie wykonany, automatyczny zegarek z charakterem, który sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Myślę, że warto!
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło