Wielkomiejski styl w minimalistycznych zegarkach Bowa

Bowa

Wielkomiejski styl w minimalistycznych zegarkach Bowa

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

24 listopada 2021

Prawdziwy fenomen w gronie minimalistycznych zegarków właśnie ma swoją premierę w naszym sklepie Zegarownia. Bowa zaskoczy Cię detalem inspirowanym wielkomiejskim stylem i prawdziwą klasą, wyrażoną prostą formą. Zapoznaj się z kolekcją, w której każda z kobiet znajdzie zegarek dopasowany do jej stylu.

 

Powrót do korzeni we współczesnym wydaniu — idea marki Bowa

Ponadczasowość i minimalizm to cechy, które w doskonały sposób opisują zegarki. Bowa to młoda marka, stworzona w odpowiedzi na potrzeby kobiet, które zmęczone są szybko zmieniającymi się trendami i chętnie sięgają po zawsze modną klasykę. Uniwersalny dodatek w formie zegarka to rzecz niezbędna, niemal jak mała czarna! Obie te części garderoby nie wymagają wiele wysiłku, jednocześnie gwarantując spektakularny efekt. Producent marki Bowa doskonale o tym wie, dlatego oferuje kolekcje zegarków dopasowanych do Twoich potrzeb, w bardzo klasycznej odsłonie i wielu wariantach kolorystycznych, tak, abyś bez problemu, mogła dobrać dodatki, podkreślające Twoją dbałość o szczegóły i dobry wygląd.

 

Wielkomiejski styl w czterech odsłonach, czyli zegarki Bowa inspirowane metropolią

Przeglądając ofertę zegarków Bowa, na pewno zauważysz, że nazwa każdego z nich nawiązuje do jednej z czterech światowych metropolii. Podróże stały się inspiracją do stworzenia kolekcji, która mimo swojej prostoty idealnie odwzorowuje klimat każdego z tych miast. Znajdziemy nowoczesną linię New York o industrialnym designie, zegarki Bowa Tokyo charakteryzujące się dynamiką i casualowym wykończeniem, serię London, wyróżniającą się nowoczesnym stylem, w który wplątana jest tradycja i klasyka oraz bezkompromisową odsłonę w wersji elegant — kolekcję Milan.

 
Zegarki damskie Bowa
 

Do kogo skierowane są zegarki Bowa?

Zegarki Bowa skierowane są do wszystkich kobiet, które mają pasje, są świadome swojej wyjątkowości i cenią w życiu piękno i minimalizm. Wybrana linia podkreśli ich ciekawość świata, skłoni do przekraczania granic i nieograniczonego nabywania pewności siebie. Charakter miejski w kolekcjach doskonale dopasuje się do stylu każdej użytkowniczki zegarka Bowa. Będą one doskonałe bez względu na wiek, rodzaj wykonywanej pracy, czy miejsca zamieszkania kobiet wybierających markę.

 

Zegarki Bowa New York o industrialnym charakterze

Surowość i dbałość o detal w zegarkach Bowa New York to idealne połączenie, klasyfikujące tę linię jako industrialną, pełną wielkomiejskiego stylu formę. Wyróżnia ją nieco większy rozmiar koperty - 38 mm, co sprawia, że dodatek ten będzie widoczny, lecz wciąż niezwykle elegancki i subtelny. Wyrazista tarcza z liniowymi indeksami pozwoli bez problemu odczytać godzinę, a jej często szlifowane wykończenie nada ciekawego, luksusowego wyglądu. Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego warto przyjrzeć się wskazówkom, wykończonym delikatnym kształtem grotu. Harmonia i równowaga widoczna jest także w uszach kopert — są symetryczne, prostokątne, zdecydowane i solidne. Zegarki damskie Bowa New York znajdziesz w wielu odsłonach kolorystycznych i wykonaniu, pozwalającym na wybór między skórzanym paskiem a bransoletą z drobnej siateczki mesh.

 
Zegarki Bowa New York
 

Niebanalne oblicze minimalizmu w zegarkach Bowa Tokyo

Zegarki Bowa Tokyo cechuje dynamiczna i nieoczywista forma w minimalistycznym wydaniu. Na pierwszy plan wychodzi tu szeroki bezel, stanowiący ciekawe wykończenie niewielkiej koperty. Harmonię zachowują delikatne oznaczenia liniowe indeksów i wskazówki wykończone zwężeniem ku ich końcowi. Bowa Tokyo to zegarki, które świetnie dopasują się do wielkomiejskich stylizacji, często z nutą nonszalancji. Nie oznacza to, że nie będą współgrały z casualowymi zestawami, bo ciekawa paleta barw w kolekcji pozwoli je zestawić z każdą stylizacją. Klasyczne wydania w złocie lub srebrze posiadają także swoje odpowiedniki w niekonwencjonalnym wykonaniu, np. połączeniu różowego złota i granatu. Sprawia to, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Linia Bowa Tokyo także obejmuje modele na meshowych bransoletach i paskach wykonanych ze skóry naturalnej.

 
Zegarki damskie Bowa Tokyo
 

Powrót do tradycji we współczesnym wydaniu, czyli pełne elegancji zegarki Bowa London

Kolekcja czerpie inspirację z Londynu, który na przestrzeni dekad wciąż zachowuje swoje wartości i tradycje. W zegarkach Bowa London zauważymy tarczę o klasycznym i eleganckim wykończeniu, widocznym przede wszystkim w oznaczeniu godziny dwunastej rzymskim indeksem. Akcent dopełnia szlifowana tarcza, świetnie odbijająca światło i nadająca dodatkowego efektu. Ramy czasowe Londynu i specyficzna dla nich charakterystyka podkreślona tu jest niestandardową bransoletą, składającą się z dużych, prostokątnych ogniw. W ciekawy sposób łączy tradycję ze współczesnością, wystawiając na pierwszy plan styl rodem z najbardziej ruchliwych ulic Londynu. W kolekcji znajdują się także warianty na skórzanym pasku, skierowane do kobiet, lubiących klasykę w pełnej okazałości.

 
Zegarki damskie Bowa London
 

Zegarki Bowa Milan — włoski charakter w ciekawej formie

Mediolan to miasto pełne tajemnic, ciekawych uliczek i klimatu, a jednocześnie metropolia uchodząca za jedną ze stolic mody. Stał się inspiracją do stworzenia kolekcji Bowa Milan, której klasykę uwydatniono bardzo nowoczesną formą. Modele te wyróżniają się na tle reszty kolekcji niewielkim okienkiem datownika, umieszczonym nad godziną szóstą. Elegancję podkreślają tu niestandardowe, zaokrąglone uszy koperty, ucieleśniającą włoski podejście do mody. W ciekawy sposób łączą one kopertę z bransoletą typu mesh lub paskiem uszytym ze skóry naturalnej. Wyjątkowość kolekcji zegarków Bowa Milan podkreśla także podwójny indeks godziny dwunastej oraz trzy wskazówkowy mechanizm.

 
Zegarki damskie Bowa Milan
 

Dodatkowy rok gwarancji dla klientów Zegarowni

Silnie nawiązujące do tradycji zegarki Bowa to propozycja, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Inspirowana wielkomiejskim stylem modele mogą być też dodatkiem podczas podróży w najciekawsze zakątki świata, co bez wątpienia pozostaje aspiracją marki. Sprawdź całą kolekcję Bowa i przyjrzyj się ciekawym detalom. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną promocję — kupując zegarek Bowa w sklepie Zegarownia, zyskasz dodatkowy rok gwarancji na produkt.

 


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.