Wracamy do szkoły - zegarek dla dziecka na rozpoczęcie roku

Porady

Wracamy do szkoły - zegarek dla dziecka na rozpoczęcie roku

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

31 sierpnia 2022

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy dzień szkoły, ale koniec wakacji wcale nie musi być smutny. Barwne, wielofunkcyjne i zaopatrzone w ciekawie wykończone koperty oraz paski zegarki dla dzieci są idealną propozycją na prezent dla Waszych pociech. Tego typu produkty z pewnością są nie tylko dobrym prezentem dla dziecka, ale też, ze względu na swoją specyfikę, pełnią funkcję edukacyjną. W tym zestawieniu prezentujemy przykładowe zegarki, które z pewnością ucieszą każdego ucznia.

 

Zegarki i smartwatche dla dzieci

Z roku na rok zegarki i smartwatche dla dzieci stają się coraz popularniejsze, dzięki czemu wybór tych produktów stale się powiększa. Zegarki dla najmłodszych nawiązują do ich ulubionych bajek i obszarów zainteresowań, co sprawia, że maluchy chętniej uczą się cyfr i odczytywania godziny. Smartwatche zaprojektowane z myślą o dzieciach wyposażane są w funkcje nie tylko edukacyjne, czy rozrywkowe, lecz także te dotyczące bezpieczeństwa. Prym niewątpliwie wiodą tu urządzenia od marki Garett, które umożliwiają stały kontakt z pociechą oraz sprawdzenie, gdzie aktualnie przebywa.

 

Garett Kids Spark 4G - w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

Na początek chcemy przedstawić nasz bestsellerowy model dla najmłodszych - Garett Kids Spark 4G 5903246286847. Z powodzeniem spełni on funkcję pierwszego smartwatcha dziecięcego. Kopertę z mocnego tworzywa połączono tu z gumowym paskiem, który wygodnie układa się na nadgarstku i jest łatwy do wyczyszczenia. Dotykowy ekran pozwala obsługiwać liczne funkcje zegarka. Urządzenie wyposażono w GEO-ogrodzenie, przycisk SOS oraz odtworzenie pokonanej trasy dbające o bezpieczeństwo pociechy, a także łączność 4G LTE, Bluetooth, GPS, powiadomienia dźwiękowe, monitorowanie snu czy krokomierz. Wideorozmowy i wiadomości głosowe ułatwią codzienny kontakt z dzieckiem, a plan lekcji i gra matematyczna przydadzą się podczas przygotowań na lekcje.

 
Garett Kids Spark 4G
 

Przenieś się do zaczarowanego świata z opaską Garmin Vívofit® jr. 2 Disney Frozen Anna

W ostatnim czasie furorę na rynku robią smartbandy, dlatego naszym najmłodszym klientom przedstawiamy opaskę dziecięcą Garmin Vívofit® jr. 2 Disney Frozen Anna 010-01909-19. Urządzenie utrzymane w fioletowej kolorystyce jest nawiązaniem do postaci Anny z magicznej produkcji Disneya. Wyposażono je w praktyczne funkcje, takie jak gra dla dzieci, śledzenie codziennej aktywności, przyjacielskie przypomnienia (dzięki którym Twoja pociecha nie zapomni o odrobieniu pracy domowej) lub aplikacja Garmin Connect. Tak jak w przypadku smartwatchy przeznaczonych dla dorosłych, ten dla dzieci również posiada liczne udogodnienia dotyczące zdrowego trybu życia, np. licznik kroków, pomiar przebytego dystansu czy monitoring snu.

 
Garmin Vívofit® jr. 2 Disney Frozen Anna 010-01909-19
 

Timex Peanuts Snoopy x Charlie’s, czyli kultowe Fistaszki na nadgarstku

Jeżeli w tym specjalnym czasie, gdy dziecko wraca do szkoły i rozpoczyna kolejny rok swojej edukacyjnej przygody, chcesz podarować mu bardziej tradycyjny model, przyjrzyj się bliżej Timex Peanuts Snoopy x Charlie’s TW2U71100. Ten inspirowany słynnymi "Fistaszkami" zegarek w okrągłej, srebrnej kopercie mieści jasną tarczę z bohaterami komiksu. Czytelne indeksy arabskie oraz wskazówki pokryte są świecącą w ciemności powłoką. To sprawia, że produkt świetnie sprawdzi się do nauki odczytywania godzin. Korpus umocowano na pasku z czarnej skóry, który będzie wygodnie układał się na małym nadgarstku.

 
Timex Peanuts
 

Kosmiczne przygody z zegarkiem Ice Watch Ice Fantasia Space

Na koniec propozycja dla wszystkich miłośników kosmosu, a wiemy, że wśród najmłodszych jest ich całkiem sporo! Zegarek dla dziecka Ice Watch Ice Fantasia Space 018426 ma kopertę z tworzywa, która płynnie przechodzi w gumowy pasek o tej samej barwie. Takie rozwiązanie sprawia, że zegarek wygodnie przylega do nadgarstka i eliminuje elementy łączenia z kopertą, które mogłyby uwierać. Ciemnoniebieską tarczę z motywem rakiety kosmicznej przed uszkodzeniem zabezpiecza szkło mineralne. Kontrastujące żółte wskazówki i indeksy są czytelne, sprawdzą się więc doskonale dla najmłodszych.

 
Zegarek dziecięcy Ice Watch Ice Fantasia Space 018426
 

Zegarek dla dziecka - pomoc dla twojej pociechy

Wybór zegarków dla dzieci jest tak szeroki, że doprawdy trudno nie znaleźć idealnego produktu dla Twojej pociechy – opisane tutaj modele to tylko wierzchołek góry lodowej, dlatego tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje dużo więcej zegarów dla dzieci.


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.