Wyjątkowa licytacja zestawu Bowa Limited Premium Box na rzecz WOŚP

Bowa

Wyjątkowa licytacja zestawu Bowa Limited Premium Box na rzecz WOŚP

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

28 marca 2024

Podczas dzisiejszego podsumowania Jurek Owsiak ogłosił ostateczną kwotę uzyskaną podczas 32. Finału WOŚP. Na finałowe konto, dzięki wolontariuszom, osobom działającym w Sztabach i darczyńcom, wpłynęło aż 281 879 118,07 złotych, jest to kwota o 106 452 305 złotych większa od wyniku deklarowanego oraz o 38 619 730,80 złotych większa od ostatecznego wyniku 31. Finału. Zegarownia.pl po raz drugi miała zaszczyt wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przekazując na licytację wyjątkowy zestaw Bowa Limited Premium Box.

 
  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ogłosiła ostateczną kwotę uzyskaną podczas 32. Finału.
  • W ramach wsparcie finału Zegarownia.pl zorganizowała specjalną licytację, podczas której do zdobycia był zestaw Bowa Limited Premium Box.
  • Zestaw wylicytowano za 710 zł.
  • Więcej informacji na temat zegarków znajdziesz na naszym blogu.
 

Zestaw Bowa Limited Premium Box wylicytowany!

W ramach wsparcia 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 28 stycznia 2024 roku pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, zorganizowaliśmy specjalną licytację, podczas której do zdobycia był zestaw Bowa Limited Premium Box, w którego skład wchodzą damski zegarek Bowa, ochronne etui, voucher 50 zł na zakupy w sklepie Zegarownia.pl oraz zestaw do polerowania. Licytacja trwała do 1 lutego 2024 roku, ostatecznie zestaw wylicytowano za 710 złotych.

 

Zestaw Bowa Limited Premium Box

 

Zegarek damski Bowa Praha PH385-95-185M

Bowa to młoda marka na rynku zegarków, oferuje jednak bardzo wysoką jakość i niezwykle modny, klasyczny design, który świetnie łączy się z każdą stylizacją. Wylicytowany model Bowa Praha PH385-95-185M posiada metalową kopertę o średnicy 38 mm, z którą połączono bransoletę ze stali szlachetnej w stylu mesh, która komfortowo układa się na nadgarstku. Prosta tarcza zdobiona jest szlifem słonecznym i uzupełniona indeksami liniowymi. Przed zachlapaniami zegarek chroniony jest dzięki wodoszczelności na poziomie 3 ATM.

 

Bowa Praha PH385-95-185M

 

Voucher 50 zł do sklepu Zegarownia

Voucher można wykorzystać w dowolny sposób – zarówno zrealizować go za kwotę 50 zł, jak i dopłacić nim do zakupów. W sklepie Zegarownia.pl dostępny jest szereg akcesoriów, a szczególnie polecamy paski do zegarków, dzięki którym można zmodyfikować wygląd zegarka. Ważny bezterminowo, do wykorzystania online oraz stacjonarnie w salonach firmowych.

 

Voucher 50 zł do sklepu Zegarownia

 

Wielofunkcyjne etui Beco Technic Box w zestawie

W zestawie znalazło się też specjalne etui, które umożliwia bezpieczne przechowywanie zegarka. Świetnie sprawdza się podczas podróży, na basenie czy siłowni. Niewielki rozmiar sprawia, że etui mieści się w torebce lub plecaku. Posiada wygodne zapięcie na suwak. W etui można przechowywać zarówno zegarek, jak i biżuterię.

 

etui Beco Technic Box

 

Zestaw do polerowania Cape Cod

Do zestawu dołączone są również ściereczki do polerowania Cape Cod, dzięki którym nie trzeba martwić się o przypadkowe zarysowania na zegarku – czyszczą, polerują i chronią każdy rodzaj metalu. Są też całkowicie bezpieczne. Wypolerować nimi można zarówno srebro, złoto, cynę, jak i mosiądz czy miedź.

 

 Zestaw do polerowania Cape Cod

 

WOŚP kwota licytacji


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.