Zegarek elektroniczny dla dzieci. Najlepsze propozycje dla najmłodszych

Porady

Zegarek elektroniczny dla dzieci. Najlepsze propozycje dla najmłodszych

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

11 kwietnia 2022

Elektronika otacza nas z wielu stron i coraz chętniej urozmaicamy sobie nią codzienne życie. Dotyczy to zarówno dorosłych, jak i dzieci, które żyją w XXI wieku i analogowe zegarki nie są im potrzebne do tego, aby zrobić wrażenie na szkolnych kolegach. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie naszych najmłodszych klientów na zegarki elektroniczne przyjrzyjmy się temu zagadnieniu.

 

Zalety elektronicznego zegarka na dziecięcym nadgarstku

Elektroniczny gadżet sprawia radość każdemu, dorosłym przecież też (dlatego nasze smartwatche cieszą się aż tak dużą popularnością). Czasami wystarczy sam wyświetlacz, aby uszczęśliwić Twoje dziecko. Jeżeli jednak zdecydujesz się na inteligentny zegarek lub model sygnowany niepowtarzalnym idolem Twojej pociechy z całą pewnością radość w domu będzie niezwykle intensywna i długa.

 
Zegarek elektroniczny dla dzieci
 

Zegarek z GPS dla dziecka lub innymi, praktycznymi udogodnieniami, to nie tylko radość z fajnego gadżetu u Twojej pociechy. To także Twoje poczucie bezpieczeństwa, gdy maluch jest poza zasięgiem Twojego wzroku. Przycisk SOS umożliwia szybki kontakt w razie zagrożenia. Co więcej, funkcja Geo ogrodzenia daje Ci pewność, czy dziecko nie przekroczyło dopuszczonej dla niego przestrzeni na dworze.

 

Który elektroniczny zegarek wybrać?

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę elektronicznych modeli przeznaczonych dla najmłodszych klientów. Poniżej przedstawiamy produkty, które cieszą się ich szczególnym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami.

 

Zegarki Casio dla dzieci - wachlarz możliwości

Casio to niewątpliwy fundament w zakresie japońskich, stylowych modeli. Niemała część z nich to zegarki elektroniczne, które z pewnością sprawdzą się również na dziecięcym nadgarstku. Tego typu urządzenie przyciągnie wzrok rówieśników i zachwyci każdego młodego miłośnika technologii bogactwem swoich funkcji. Urządzenia te wyposażono m.in. w podświetlenia Illuminator, multialarm, system wstrząsoodporny (co może być szczególnie praktyczne w kontekście dziecięcej, beztroskiej zabawy), stoper lub timer. Który model spod pióra Casio dla dzieci przypadł do gustu Twojemu dziecku?

 
Zegarki Casio dla dzieci
 

Garmin Vívofit® jr. 2 Gwiezdne Wojny Ciemna Strona - zegarek dla fana Marvela

Brandowane zegarki to coś, co lubi każdy prawdziwy fan konkretnego uniwersum lub marki. W naszej ofercie znajdują się liczne modele nawiązujące do bajek lub superprodukcji (przede wszystkim takich marek, jak Swatch, Timex lub Invicta), ale dziś zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie modelu Garmin Vívofit® jr. 2 Gwiezdne Wojny Ciemna Strona. Gwiezdne Wojny już od lat siedemdziesiątych mają coraz szersze rzesze fanów, przede wszystkim młodzież i dzieci. Garmin jest marką cieszącą się szczególną popularnością wśród naszych klientów ze względu na zaspakajanie ich wygórowanych oczekiwań w zakresie sportowych modeli. Jeżeli Twoje dziecko potrzebuje więcej aktywności fizycznej, jednocześnie jest miłośnikiem Gwiezdnych Wojen, ten model z pewnością sprawdzi się na jego nadgarstku.

 
Garmin Vívofit® jr. 2 Gwiezdne Wojny Ciemna Strona
 

Kolorowe zegarki Garett Kids Protect 4G

Skoro już jesteśmy w temacie smartwatchy, bez wątpienia największym producentem w zakresie urządzeń przeznaczonych dla najmłodszych klientów, jest polska marka Garett. Ich smartwatche dla dzieci są cenione szczególnie przez rodziców ze względu na udogodnienia zapewniające dorosłym poczucie bezpieczeństwa: przycisk SOS, zdalny podsłuch lub Geo ogrodzenie to tylko wierzchołek góry lodowej obejmującej niezliczone, praktyczne udogodnienia. Urządzenia te są utrzymane w wesołej, dziecięcej kolorystyce, podobnie jak design wyświetlaczy, wobec czego modele produkcji Garetta - takie jak Kids Protect 4G - zapewnią radość Twojemu maluchowi, a Tobie dadzą poczucie kontroli nad tym, co się z nimi dzieje, gdy jest poza zasięgiem Twojego wzroku.

 
Garett Kids Protect 4G
 

Młodzieżowy zegarek smart - QQ LCD

Zegarek elektroniczny dla dzieci to nie tylko smartwatch. To również po prostu stylowe, młodzieżowe produkty wyposażone w wielofunkcyjny wyświetlacz, które sprawdzają się nie tylko jako uzupełnienie codziennego outfitu, ale również eleganckiej stylizacji na szkolne uroczystości. Doskonałym przykładem tego typu modelu jest QQ LCD, który zawiera listę niezbędnych udogodnień w takim produkcie: stoper, podświetlenie, cyfrowy datownik oraz czas podwójny. Całość wykonano z wysokiej jakości tworzywa, dlatego ten smartwatch dla dzieci jest szczególnie wygodny podczas noszenia.

Q&Q LCD


Wybierz idealny zegarek elektroniczny dla dziecka

Wybór rozmaitych zegarków dla dzieci, które sprawdzą się na niewielkich nadgarstkach jest tak szeroki, że doprawdy trudno nie znaleźć idealnego produktu dla Twojej pociechy – poza opisanymi tutaj propozycjami w naszych sklepie znajdziesz setki innych modeli, które z pewnością zaspokoją zarówno Twoje potrzeby, jak i oczekiwania Twojej pociechy.


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.