Zegarek na prezent dla dziewczyny? Trzy razy tak!

Porady

Zegarek na prezent dla dziewczyny? Trzy razy tak!

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

08 lipca 2022

Jesteś właśnie na etapie poszukiwania rzeczy swojej ukochanej z nadzieją, że znajdziesz podpowiedź, jaki prezent chciałaby dostać? A może już udało Ci się podjąć decyzję i liczysz na wskazówkę? Jeśli chociaż raz wybrzmiało głośne “tak”, to trafiłeś idealnie! Pomożemy Ci dobrać odpowiedni zegarek na prezent, który będzie odzwierciedleniem osobowości Twojej kobiety. Gotowy? To zaczynamy!

 

Jak wybrać odpowiedni zegarek na prezent dla kobiety?

Najważniejsze jest to, aby dobrać zegarek, który będzie pasował zarówno do stylu ukochanej, jak i jej osobowości. Najbardziej ogólny podział dotyczy zegarków sportowych oraz klasycznych, czy eleganckich. Jeśli Twoja partnerka uwielbia aktywność fizyczną, a przy tym stara się dbać o zdrowie z pewnością ucieszy się ze smartwatcha lub innego modelu o sportowej funkcjonalności. Osobom, które na co dzień ubierają się stosunkowo luźno spodobają się zegarki o mniej eleganckim wykończeniu. Do typowo biurowych i formalnych strojów dopasują się zegarki o stalowych złotych czy srebrnych bransoletach i subtelnych, czasami delikatnie zdobionych tarczach.

 

Prezent dla dziewczyny

 

Jaki zegarek na prezent wybrać dla dziewczyny stawiającej na sport?

Jak już zostało wspomniane wyżej, jako pierwszy na myśl nasuwa nam się zegarek smartwatch. Tego typu zegarki zazwyczaj posiadają niezwykle wygodne, silikonowe paski, których kolor możemy dobrać według upodobań. Tarcza może być okrągła lub kwadratowa oraz dotykowa bądź obsługiwana przyciskami - tutaj przede wszystkim należy się kierować tym, co będzie wygodniejsze podczas codziennych ćwiczeń. Na szczególne wyróżnienie zasługują smartwatche Garmin czy Suunto, które posiadają wysokiej jakości materiały, szeroką gamę funkcji i wiele udogodnień przydatnych na co dzień. Jeśli jednak budżet prezentowy jest nieco niższy, sprawdź modele od marek Polar bądź Pacific, które także nie zawiodą!

 

Zegarek dla dziewczyny Garmin

 

Prezent w formie zegarka dla eleganckiej kobiety

Fantastycznym uzupełnieniem eleganckiego stroju będą zegarki na stalowej bransolecie lub skórzanym pasku. W zależności od upodobań istnieje szeroki wybór kolorystyczny zarówno z pierwszej jak i drugiej opcji. Warto także zwrócić uwagę na tarcze, która nie powinna być za bardzo przepełniona dodatkami - raczej subtelna i delikatna. Świetnym przykładem będą zegarki od marki Bowa, Timex, czy Rosefield. Modele od Bowa to nie tylko atrakcyjna cena, ale także kwintesencja miastowej elegancji. Timex zwraca uwagę w swoich modelach subtelnym zdobieniem wykonanym na tarczy lub bezelu, natomiast Rosefield to piękno ukryte w klasyce, którą zapewniają proste indeksy i nieskomplikowane wykończenie. 

 

Prezent dla dziewczyny Bowa

@angelajurkowianiec
 

Wybierz idealny zegarek na prezent lub kup voucher prezentowy już dziś!

Wymienione marki i wiele więcej znajdziesz na Zegarownia.pl! Już dzisiaj możesz wejść na naszą stronę online i zamówić wybrany zegarek na prezent dla dziewczyny. Jeśli jednak nadal nie masz pewności, który model skradnie serce ukochanej postaw na prezent w formie vouchera! Dzięki temu partnerka będzie mogła samodzielnie wybrać zegarek damski lub biżuterie. Jeśli chcesz zrobić dodatkowe wrażenie poproś o zapakowanie vouchera w eleganckie pudełko! Uśmiech na twarzy kobiety gwarantowany!


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.