Zegarek z GPS dla dziecka - prezentowy hit 2019!

Garett

Zegarek z GPS dla dziecka - prezentowy hit 2019!

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

16 grudnia 2019

Każdy rodzic chce na Gwiazdkę podarować coś wyjątkowego i oryginalnego swojemu dziecku. Do niedawna prym wiodły proste smartwatche i tablety, dziś na horyzoncie pojawiły się smartwatche dla dzieci! Jak połączyć zabawę i pożyteczne funkcje? Udało się to marce Garett!

Zegarek z GPS dla dziecka - najczęściej kupowanym prezentem! 

To musiało się wydarzyć. Smartwatche zawojowały rynek dorosłych użytkowników, nie mogło więc zabraknąć propozycji dla tych nieco młodszych. Kupując tegoroczny prezent dla mojej chrześniaczki, długo zastanawiałam się jaki smartwatch dla dziecka wybrać? Po zapoznaniu się z możliwościami smartwatchy dziecięcych Garett wybór padł jeden z modeli z serii Smile. 

Smartwatch z gps dla dziecka Garett Zegarki dziecięce Garett

Dlaczego zegarek elektroniczny dla dzieci z lokalizatorem stał się tak popularny? To oczywiste - rodzic z pomocą takiego smartwatcha zyskuje wiele korzyści. Przede wszystkim ma kontrolę nad tym, gdzie w danym momencie znajduje się dziecko i jak wyglądała jego droga np. ze szkoły do domu. 

Zegarek z GPS dla dziecka, dzięki zastosowaniu slotu na kartę SIM, umożliwia sprawdzenie bieżącej pozycji dziecka na mapie w aplikacji na smartfonie, ale także - skontaktowanie się z nim poprzez połączenie telefoniczne.

 

Smartwatche dziecięce z GPS Garett galeria

Obecnie smartwatche dziecięce Garett to jedne z najpopularniejszych modeli, które biją rekordy popularności ze względu na możliwości, jakie oferuje. Oczywiście mówimy tu nie tylko o rzeczach, które są atrakcyjne z punktu widzenia rodzica, ale również samego dziecka! 

Smartwatche dziecięce posiadają kilka ciekawych funkcji, w tym wiele łamigłówek i gier dla dzieci, dzięki czemu będą one miały okazję nie tylko traktować zegarek jako urządzenie do pokazywania godziny, ale też jako interaktywną platformę do nauki i zabawy.

Smartwatch dla dzieci - opinie rodziców 

O przydatności smartwatchy dla dzieci świadczą opinie samych rodziców. Obok atrakcyjnego wyglądu, doceniają bardzo często możliwość śledzenia dziecka przy pomocy modułu GPS: 

 

Niepozorny zegarek, który może wydawać się jedynie zabawką, zaskoczył mnie swoimi funkcjami i możliwościami. Możliwość śledzenia pozycji dziecka w aplikacji na smartfonie działa zadziwiająco sprawnie! Sam zegarek wygląda na dość solidny, i co najważniejsze podoba się mojej Julci. ~ Anika 

 

W innych przypadkach, istotna jest możliwość bezproblemowej łączności z dzieckiem. Dzięki zegarkom z funkcjami smart i wbudowanymi slotami na karty SIM, możliwe jest nawiązanie połączenia z dzieckiem w każdej chwili. 

Mój Danielek dwa razy w tygodniu jeździ do szkółki piłkarskiej na treningi. Jestem spokojniejszy, gdy w każdej chwili mogę do niego zadzwonić i upewnić się, czy wszystko w porządku. Na plus w tym zegarku nie tylko działanie połączeń głosowych ale również przycisku SOS, który na nieszczęście raz zdarzyło się użyć, gdy mój synek nadwyrężył nogę na treningu i nie mógł sam wracać z treningu. Ogólnie to bardzo ciekawy gadżet, który pomaga upewnić się, że wszystko z dzieckiem ok. ~ Robert

 

Zegarek dla dziecka z GPS - co wybrać pod choinkę? 

Na koniec kilka inspiracji. W kwestii wyboru smartwatcha z GPS dla dziecka najszerszą ofertę znajdziemy w marce Garett. Warto tu wspomnieć o seriach Garett Kids 5, Kids Nice, Kids Happy i Kids Sweet. Wszystkie wymienione smartwatche dziecięce posiadają możliwość śledzenia dziecka przy pomocy dedykowanej aplikacji na smartfona, tzw. GEO-ogrodzenie, czyli możliwość kontrolowania, czy obecny jest krokomierz i monitor snu dziecka. 

Zegarek smartwatch dziecięcy Garett Kids 5 Zegarek smartwatch dziecięcy Garett Kids 5 lifestyle na ręku

Ponadto w modelach Kids 5 oraz Kids Smile znajdziemy wbudowany aparat fotograficzny, który pozwala na przesyłanie zdjęcia bezpośrednio do aplikacji rodzica, a także wspomniany wcześniej slot na kartę SIM umożliwiający połączenie telefoniczne.

Zegarki dziecięce Garett posiadają kilka wariantów kolorystycznych, które przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. 

Podsumowując. Zegarki dziecięce z GPS to bardzo ciekawa alternatywa jeśli chodzi o prezent nie tylko na święta, ale i na każdą okazję - urodziny, Dzień Dziecka, czy jako nagroda za szczególne osiągnięcie. Dla rodzica natomiast to przy okazji przydatne narzędzie, które pozwala na spokój i upewnienie się się, że wszystko u naszego dziecka jest w porządku. 


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.