Zegarki automatyczne w przystępnej cenie

Mimo ułatwiających codzienne życie smartfonów, zegarki naręczne cały czas cieszą się dużą popularnością. Wynika to przede wszystkim z faktu, że zegarek kojarzy się przede wszystkim z elegancją i klasą charakteryzującą jego właściciela, zwłaszcza taki zegarek, który działa w oparciu o mechanizm automatyczny.

Charakterystyka zegarka z mechanizmem automatycznym

Powoli nakręcająca się sprężynka wytwarza energię, dzięki której koło zębate - które steruje wskazówkami na tarczy - zaczyna pracować. Mechanizm automatyczny polega na tym, że technologia jest odpowiedzialna za jego samoczynne nakręcanie dzięki ruchom ręki użytkownika.

Dzięki temu możliwie jest utrzymanie długiej rezerwy chodu, które zazwyczaj mieści się w czterdziestu godzinach. Wystarczy mieć zegarek na nadgarstku, aby mógł on bezpiecznie pracować. Kamienie łożyskujące, na którym osadzony jest mechanizm automatyczny są odpowiedzialne za kalibrowanie właściwego czasu, dzięki czemu całe urządzenie jest dużo bardziej precyzyjne.

Wielu producentów produkuje tego typu zegarki, ponieważ charakteryzują się one szczególną elegancją i stylowym wzornictwem. Wynika to z faktu, że do ich produkcji wykorzystuje się wyjątkowo dobrej jakości materiały, takie jak tytan lub wysokiej jakości stal szlachetna. Zegarki wyposażone w mechanizm automatyczny są projektowane dla ludzi, którzy w swoim outficie klasę cenią sobie najbardziej.

Przegląd najciekawszych zegarków męskich w przystępnej cenie

Lorus to jedna z najchętniej wybieranych marek. Produkuje ona zegarki bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie. Styl smart casual to cecha rozpoznawcza Lorusa. Nie jest inaczej również w modelu Lorus Classic Automatic RL423AX9G. Jego największą zaletą jest mechanizm o automatycznym naciągu, którego rezerwa chodu wynosi 41 godzin. Na jego budowę składa się koperta wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej oraz klasyczny pasek ze skóry naturalnej. Na czarnej tarczy znajdziemy kontrastujące wskazówki i indeksy oraz datownik wskazujący aktualny dzień tygodnia oraz miesiąca.

Zegarek Lorus Classic Automatic RL423AX9G

Jeśli jednak jesteś fanem zegarków na bransolecie, to zegarek Orient Classic Automatic FAB0000AC9. Wspomnianą bransoletę oraz okrągłą kopertę wykonano ze stali szlachetnej najwyższej jakości w kolorze srebrnym. Szarą tarczę wyposażono w datowniki dni tygodnia i miesiąca, zlokalizowane przy godzinie 3, a całość przykryto szkiełkiem mineralnym. Model ten działa w oparciu o niesłychanie dokładny japoński mechanizm z automatycznym naciągiem. Orient to zegarek wykonany w bardzo eleganckim stylu, który wzbogaci każdą stylizację.

Zegarek Orient Classic Automatic FAB0000AC9

Marki Seiko chyba nie trzeba przedstawiać. Jest to marka, która tworzy zegarki najwyższej klasy zgodnie z japońskim przywiązaniem do każdego szczegółu. Nie jest inaczej w zegarku Seiko 5 Automatic SNKK17K1. Został on zaprojektowany w stonowanej kolorystyce, dzięki czemu pasować będzie w sytuacjach formalnych, jak i bardziej codziennych. Na jego czarnej tarczy znajdziemy datownik wskazujący aktualny dzień tygodnia i miesiąca oraz złote wskazówki i indeksy. Całość uzupełnia stylowa, srebrna bransoleta, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej. Zegarki Seiko to doskonała propozycja dla każdego eleganckiego mężczyzny.

Zegarek Seiko 5 Automatic SNKK17K1

Dla wielbicieli wodnych aktywności również znajdzie się zegarek o eleganckim wykończeniu. Zegarek Invicta Pro Diver 8928OB to przykład takiego urządzenia. Jego dużą zaletą jest wodoszczelność na poziomie 200 m, co umożliwia pływanie i nurkowanie z akwalungiem. Kolejnymi jego udogodnieniami jest obrotowy bezel, zakręcana korona, datownik dni miesiąca z lupą oraz wskazówki i indeksy pokryte luminescencyjna warstwą Tritnite. Design tego modelu nie odbiega jego funkcjonalności. Błękitna tarcza urządzenia doskonale koresponduje ze stalową bransolet w kolorze złota i srebra. Elegancja i funkcjonalność mogę iść w parze z zegarkiem Invicta Pro Diver.

Zegarek Invicta Pro Diver 8928OB

Citizen to kolejny must have dla każdego mężczyzny, który lubi klasyczne dodatki w ciekawej odsłonie. Zegarek Citizen Mechanical Automatic NJ0100-38X to elegancja połączona z funkcjonalnością. Solidną kopertę ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym zawieszono na brązowym pasku ze skóry z białymi przeszyciami. Całości dopełnia czytelna tarcza w odcieniu zieleni, którą wyposażono w datownik dni miesiąca umieszczony przy godzinie trzeciej. Urządzenie działa w oparciu o precyzyjny mechanizm automatyczny Miyoya 8210, którego rezerwa chodu liczy 45 godzin. Wskazówki i indeksy zostały wypełnione masą luminescencyjną, co pozwala na odczytanie godziny w ciemności. Na uwagę zasługuje również wodoszczelność, która w tym modelu wynosi 100 m.

Zegarek Citizen Mechanical Automatic NJ0100-38X

Znajdź swój idealny zegarek w przystępnej cenie

W naszej ofercie znajduje się szeroka oferta zegarków wyposażonych w mechanizm automatyczny we wszelkich przedziałach cenowych. Z pewnością możesz znaleźć produkt, który będzie dla Ciebie idealny pod każdym względem. Już dziś możesz pozwolić sobie na taką przyjemność bez względu na stan swojego portfela.

średnia ocena: 3.7