Zegarki automatyczne w przystępnej cenie

Porady

Zegarki automatyczne w przystępnej cenie

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

06 września 2021

Zegarki automatyczne to wyjątkowe w swojej kategorii urządzenia, które z roku na rok zyskują coraz więcej entuzjastów. Dlaczego? Modele automatyczne są niezwykle proste w obsłudze, ekologiczne i ergonomiczne, a ich wygląd potrafi onieśmielić. Jednakowoż ceny modeli automatycznych potrafią rozłożyć na łopatki. Czy więc na rynku są same drogie modele? Nie! Dzisiejszy wpis dotyczyć będzie właśnie zegarków automatycznych w przystępnej cenie!

 

Niedrogie zegarki automatyczne

Jak wiadomo, ceny zegarków wahają się od kilkunastu do nawet kilkuset tysięcy złotych (oczywiście wśród marek luksusowych z najwyższej półki znajdziesz także zegarki za miliony, ale nie o nich teraz mowa). Koszt zależny jest od marki, materiałów, z których zegarek jest wykonany oraz rodzaju mechanizmu, w jaki nasz model jest wyposażony.

Główną zaletą posiadania zegarka automatycznego jest jego ekologiczność oraz brak obaw o to, że bateria wyczerpie się w najmniej odpowiednim momencie. Zegarek automatyczny nakręca się wraz z ruchem ręki właściciela. Jeśli nie jest noszony, można go włożyć do rotomatu, by zachować ciągłość działania lub też po prostu go na nowo nakręcić.

 

Lorus Automatic — jakość w przystępnej cenie

Pierwszym modelem w niedrogim wydaniu jest Lorus Automatic RL447AX9G, który przypadnie do gustu wielu panom. Jego cena waha się od 400 do 600 złotych, a wygląd robi niemałe wrażenie. Czarna tarcza w stalowej obudowie, mocny bezel, bransoleta ze stali — wszystko to sprawia, że aż chce się nosić ten zegarek. Mechanizm automatyczny japońskiej produkcji również zachęca do zakupu: Seiko Y676 zadba o precyzję chodu. Ten model Lorus to sportowo-casualowy dodatek, tak więc założysz go na basen (10 ATM wodoszczelności) i spotkanie ze znajomymi.

Lorus Automatic - zegarek automatyczny
 

Fiyta Hunter Automatic — azjatycka precyzja automatu

Spójrz tylko na ten model: Fiyta Hunter Automatic DGA20001.PLL — robi wrażenie, prawda? Niebieska tarcza ozdobiona szlifem słonecznym ściąga wzrok czy tego chcesz, czy nie. Na dodatek zamontowana została w różowozłotej kopercie na niebieskim pasku ze skóry. Mechanizm automatyczny Miyota 8217 z 42-godzinną rezerwą chodu jest tutaj mocnym sercem i jednocześnie hipnotyzującym narzędziem, które można obserwować pod szklanym deklem. Piękno tego zegarka odkrywa się, obserwując pracę mechanizmu, a kiedy go nosimy, szlif słoneczny odbija refleksy światła. Koszt? Nie martw się, cena zamyka się w przedziale 650-900 zł.

Fiyta Hunter - zegarek automatyczny
 

Ciga Full Hollow Skeleton Automatic — automat z nagrodą Red Dot

Ciga Full Hollow Skeleton Automatic Z011-SISI-W13 to niezwykły męski zegarek automatyczny, co widać już na pierwszy rzut oka. To skeleton, więc pracę mechanizmu możemy obserwować na przestrzał, dzięki szklanemu deklowi i przejrzystemu szkłu szafirowemu. Na meshowej bransolecie zamontowana została koperta w nietypowym, bo kwadratowym kształcie. Ten męski zegarek automatyczny zdobył prestiżową nagrodę Red Dot Awards. Pewnie sądzisz, że cena będzie zaporowa? Odetchnij z ulgą — to cudo kosztuje w przedziale 800-900 zł!

Ciga Full Hollow Skeleton Automatic - zegarek automatyczny
 

Zinvo Blade BLADE OUTLAW — niezwykły design w niezwykłej cenie

Jeśli lubisz najbardziej szalone i nieszablonowe dodatki, które pokażą twoją zakręconą osobowość, zdecyduj się na zegarek Zinvo Blade BLADE OUTLAW. Tutaj również znajduje się japoński mechanizm Seiko, a napędza on niesamowitą tarczę, która wygląda jak turbina samochodowa. Wszystko to w najlepszym wydaniu najlepszych materiałów. Stal szlachetna koperty, złota obrotowa tarcza, skórzany pasek i szkło szafirowe, a wszystko to w naprawdę niskiej cenie — koszt modelu waha się pomiędzy 870 a 1400 złotych. Zakładając go, masz 100% pewności, że każdy zwróci na niego uwagę!

Zinvo Blace BLADE OUTLAW - zegarek automatyczny
 

Zegarki automatyczne w niedrogim wydaniu

Jeśli szukasz zegarków automatycznych w niskiej cenie, znajdziesz je u nas — automatyczne zegarki męskie i zegarki damskie są od ciebie na jeden klik! Nieważne, czy chcesz go podarować komuś bliskiemu, czy nosić na co dzień jako wyjątkowy dodatek — ważne, byś wybierał go sercem!


Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.