Zegarki Bowa – dodatek dla prawdziwej globtroterki

Bowa

Zegarki Bowa – dodatek dla prawdziwej globtroterki

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

17 maja 2022

Zegarek dla kobiety to coś więcej niż urządzenie odmierzające czas. Pełni on funkcję biżuterii, dopełnia stylizacje, jak również podkreśla i uzewnętrznia charakter właścicielki. Panie preferują zarówno mocno zdobione egzemplarze, jak i te minimalistyczne, ponadczasowe. Ile kobiet, tyle gustów! Dlatego marka Bowa, stworzyła modele odzwierciedlające współczesną kobietę. Śmiałą, przebojową, pewną siebie i swojej wartości! Poznaj razem z nami całą kolekcję inspirowaną największymi i najpiękniejszymi metropoliami świata.

 

Dookoła świata z marką Bowa!

Świat w swojej złożoności składa się z różnic i podobieństw. Każdy kraj, jak i każde miasto posiada podobną strukturę i delikatne subtelności, które sprawiają, że jest wyjątkowe i inne od reszty. Marka Bowa czerpie z tych subtelności. Minimalistyczne zegarki przyciągają wzrok detalami - to właśnie one sprawiają, że każdy egzemplarz jest podobny, a jednak zupełnie inny. W dobie konsumpcjonizmu i zmieniających się trendów warto postawić na ponadczasowość i niewymuszoną elegancję. Takie właśnie są zegarki Bowa. Inspiracją do ich stworzenia były cztery wyjątkowe miasta: Tokyo, Milan, New York oraz London. Zegarki damskie Bowa pozwalają na odbycie niesamowitej podróży dookoła świata, bez ruszania się z domu!

 

Zegarki Bowa

 

Poznaj europejskie metropolie wraz z marką Bowa!

Milan i London to dwa wyjątkowe miasta na mapie Europy, będące również stolicami mody. Czemu akurat one stanowią inspirację dla projektantów marki Bowa? Mediolan to fenomen w skali świata. Nawet sami Włosi podkreślają jego niezwykłość i odrębność. Niewymuszony, elegancki, a zarazem lekko nonszalancki styl mediolańczyków został odzwierciedlony choćby w nietuzinkowych prostokątnych uszach koperty, które łączą się ze skórzanymi paskami lub meshowymi bransoletami. Subtelne indeksy liniowe oraz okrągły datownik, nadają całości elegancji. Zegarki Bowa Milan idealnie dopełniają stylizacje, są również tłem dla biżuterii.

 

Bowa Milan

 

Bowa London to bardziej klasyczne oblicze miasta, w którym tradycja miesza się z nowoczesnością. Przejawem tradycji i elegancji jest tarcza ozdobiona szlifem słonecznym oraz rzymski indeks ulokowany na godzinie 12. Natomiast wspomniana nowoczesność objawia się w wyjątkowej bransolecie zbudowanej z prostokątnych ogniw. Takiego zegarka nie powstydziłaby się nawet sama królowa. A Tobie które miasto jest bliższe sercu?

 
Bowa London
@alinamartynow
 

Nowoczesny styl New York i Tokyo ukryty w zegarkach Bowa

“New York, New York” śpiewał sam Frank Sinatra. Miasto niezwykłe, złożone i zbudowane z kontrastów. To, co wyróżnia Nowy York to industrialne budowle i drapacze chmur, które sięgają nieba. To właśnie ta surowość i industrialność stały się inspiracją dla kolekcji Bowa New York. Nieco większe, okrągłe koperty, to przejaw maksymalizmu miasta i jego potęgi. Tarcze ozdobione szlifem słonecznym odzwierciedlają słońce odbijające się od szyb wieżowców. Klasyczna kolorystyka została zaczerpnięta prosto z loftu w centrum miasta. Minimalizm, który zachwyca - tak można w skrócie opisać zegarki Bowa New York.

 

Bowa New York

 

Kolejnym miastem kontrastów jest Tokio. Cuda techniki, które nie śnią się Europejczykom, przeplatają się płynnie z szacunkiem do tradycji. Ze względów na ograniczoną przestrzeń, Japończycy to specjaliści od zmniejszania zarówno przestrzeni życiowej, jak i poszczególnych urządzeń. Dlatego kolekcja Bowa Tokio, posiada nieco mniejsze koperty, ale wzbogacone o szerszy bezel. Tokio mimo pozornego chaosu charakteryzuje się harmonią, którą znajdziemy w delikatnych symetrycznych indeksach liniowych. To, co jest cudowne w zegarkach marki Bowa, to że inspiracje poszczególnymi metropoliami są niezwykle subtelne.

 

Bowa Tokyo

 

Zegarek Bowa - idealny prezent dla bliskiej osoby

Zegarki Bowa stanowią doskonały podarunek dla samej siebie, jak i dla osoby bliskiej naszemu sercu. Szukasz prezentu na Dzień Mamy? Podaruj nietuzinkowy przedmiot dla wyjątkowej kobiety! Mnogość wzorów i kolorów powoduje, że z łatwością dobierzesz model, który spełni oczekiwania osoby obdarowywanej! Zapoznaj się z całą kolekcją zegarków damskich Bowa. Będzie do doskonały zegarek na prezent nie tylko na Dzień Matki, ale dla każdej pewnej siebie, modnej kobiety.


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.