Zegarki Furla - nowa odsłona elegancji?

Furla

Zegarki Furla - nowa odsłona elegancji?

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

10 czerwca 2022

Skończyła się już epoka, w której ze słowem elegancja kojarzyły się nudne stylizacje w neutralnych kolorach. Wyrażać ten styl można na wiele różnych sposobów! Właśnie takie cele posiada włoska marka Furla. Dzięki zegarkom tego producenta każda stylizacja będzie wyglądała wyjątkowo i gustownie, a wszystko dzięki nieszablokowemu podejściu do kolorów i konstrukcji. Zegarki Furla to modele, które naprawdę warto mieć w swojej kolekcji!

 

Furla - eleganckie zegarki nie muszą być nudne!

Z czym kojarzy Wam się pojęcie “elegancja”? Jest to zazwyczaj zestawienie klasycznych kolorów, takich jak srebro, złoto, czerń, ewentualnie czerwień. To wszystko w stosunkowo subtelnym wydaniu, niezbyt wyzywającym - tak zwanym “z klasą”. Jednak od pewnego czasu do obowiązujących trendów dołączyła zupełnie inna, nowoczesna elegancja, która pozwala na naprawdę wiele w kwestii stylizacji. Chcąc podążać za wyznacznikami mody powinniśmy pozwolić sobie na indywidualność i możliwość wyrażenia siebie! I właśnie dzięki zegarkom Furla możemy to osiągnąć! Bo czym byłaby kreacja bez odpowiednich dodatków? Jeśli pierwszy raz słyszysz o tej marce, to właśnie w tym artykule znajdziesz wszystkie informacje na jej temat. Co więcej, z pewnością zdecydujesz się na jeden z tych zegarków!

 

Furla

 

Nowoczesne zegarki Furla - kilka słów o marce

Włochy od lat są stolicą mody, do której każdy zmierza w poszukiwaniu stylu. To właśnie tam w 1927 roku w Bolonii powstała manufaktura Furla. Założycielem był Aldo Furlanetto - projektant, który zdecydował się postawić wszystko na jedną kartę. Lata 20 XX. wieku nie były łatwe pod względem promowania produktów, dlatego Furlanetto uznał, że najlepszą reklamą, będą kobiety podróżujące z produkowanymi przez markę akcesoriami. Około 10 lat po zakończeniu wojny powstał pierwszy i niezwykle wyjątkowy sklep stacjonarny, jednak najbardziej przełomowe okazały się być lata 70. To właśnie wtedy do firmy dołączyły dzieci Aldo - Carlo, Paolo oraz Giovanna. Dzięki ich świeżemu spojrzeniu marka zyskała zupełnie nowe możliwości, które sprawiły, że o Furla usłyszał cały świat.

 
 

Zegarki Furla - specjalnie dla modnych kobiet

Nowa elegancja to coś, czego pragną kobiety! Zegarki Furla to kwintesencja gustownych zdobień, nieoczywistych połączeń i zróżnicowanej kolorystyki. Niezależnie od tego, czy jesteś fanką klasycznych bransolet, czy może skórzanych pasków, spośród dostępnych kolekcji z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Co więcej, każdy zegarek Furla wyposażono w tarczę w różnych kształtach, dopasowanych do koperty. Nowoczesne kobiety odnajdą siebie w zegarkach o ciekawych i wyróżniających się zdobieniach oraz motywach. Jednak nie mogło też zabraknąć wcześniej wspomnianej, ponadczasowej klasyki, którą są kolory, takie jak srebro, złoto, czy czerń. Produkty są tworzone z najwyższą dbałością, tak, aby każda z Pań mogła poczuć się wyjątkowo. Trwałe materiały, zachwycająca stylistyka i precyzyjne mechanizmy, czy może być coś lepszego? Koło tych zegarków nie da się przejść obojętnie!

 

Furla zegarki damskie

 

Wybierz zegarek Furla już dziś!

Każda kobieta jest inna i wyraża siebie w całkowicie indywidualny sposób, co dostrzegła manufaktura Furla tworząc różnorodne modele dla każdej z Was! Na naszej stronie Zegarownia.pl znajdziesz szeroki wybór zegarków od Furla. Przenieś się do słonecznych Włoch i podążaj za trendami!


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.