Zegarki Lip - ekstrawagancja w modzie

Lip

Zegarki Lip - ekstrawagancja w modzie

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

15 stycznia 2020

Doskwiera Ci nuda, apatia? Brakuje Tobie motywacji do działania i pracy, a nostalgia spowodowana tymi zimowo-jesiennymi, pluchowymi dniami wciąż Cię nie opuszcza? Mamy na to sposób! I oprócz opatulenia się ciepłym kocem, czy zaszycia się w pokoju z kubkiem gorącej herbaty, jest to jeden ze skuteczniejszych sposobów! Przedstawiamy wam markę zegarków Lip. Te zegarki o abstrakcyjnych wzorach na pewno rozjaśnią i nadadzą kolorów Twojemu dniu! Poznaj z nami historię marki. Sprawdź, dlaczego są wyjątkowego i co je wyróżnia.

Zegarek męski Lip Himalaya Open Heart Automatic Gift Set

Historia marki Lip

Historia marki zaczyna się ponad 150 lat temu we Francji, a dokładniej w roku 1867, kiedy to Emmanuel Lipman i jego syn założyli w Besançon rodzinne przedsiębiorstwo Comptoir Lipmann specjalizujące się w produkcji zegarków naręcznych. W krótkim czasie zegarki tej marki stały się małymi dziełami sztuki docenianymi w Europie oraz poza jej granicami. Francuska manufaktura szybko się rozwijała, najpierw pod czujnym okiem Emmanuela Lipmanna, później pod kierownictwem jego synów m.in. Frederica Lipmanna, który to kontynuował ojcowską tradycję, a jednocześnie starał się ją unowocześniać. W XIX wieku firma przechodziła burzliwe dzieje, które rozgrywały się na tle przeprowadzanych strajków i demonstracji w latach 70.

Lip logo marki

Marka, jaką znamy dzisiaj, której sprzedaż wzrosła do miliona zegarków rocznie, została odkupiona w 1990 roku przez Jeana Claude’a Sensemata. Nowy właściciel wprowadził wiele innowacji, które wyróżniają się zróżnicowanym wzornictwem i dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Po zegarki Lip sięgali wielcy przywódcy światowi, między innymi: Charles de Gaulle, Dwight D. Eisenhower, Winston Churchill oraz Bill Clinton, a także francuscy żołnierze i piloci podczas I Wojny Światowej.

Lip - jaki zegarek wybrać?

To, co sprawia, że te zegarki są wyjątkowe, to na pewno prestiż i renoma tej francuskiej marki. Modele od tej marki są dedykowane osobom, które lubią ponadczasowe i klasyczne dodatki, a jednocześnie cenią sobie nowatorskie i ekstrawaganckie rozwiązania. Jest to niezaprzeczalnie marka stworzona zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, którzy w zaskakujący sposób pragną wyrazić swoją tożsamość. Poniżej przedstawiamy Ci wybrane modele, które bez wątpienia podbiją Twoje serce.

 

Zegarek damski Lip Dauphine

Zegarek damski Lip Dauphine

Pierwszy z zegarków, jaki chcielibyśmy Wam przedstawić, to zegarek damski Lip Dauphine 671287. Jest to model o klasycznym, kobiecym i biżuteryjnym stylu. Wzrok przyciąga złota, drobno pleciona złota bransoletka. Jest ona połączona z kopertą w tym samym odcieniu. Przeciwieństwem do ozdobnego paska jest prosta, minimalistyczna tarcza w szarym kolorze, na której znajdują się złote wskazówki i indeksy.

 

Zegarek męski Lip Himalaya Open Heart

Przedstawiamy kolejną propozycję od marki Lip. Tym razem zainteresował nas, mamy nadzieję, że Ciebie także, męski zegarek Lip Himalaya Open Heart. To model, który charakteryzuje się wyjątkową stylistyką i dobrą jakością materiałów. Przeznaczony dla panów, którzy lubią klasę i eleganckie wykończenie. Klasyczny design został przełamany gustownym zdobieniem open-heart, przez który obserwować można pracę mechanizmu automatycznego. Zaletą zegarka jest jego wykonanie. Kopertę z hipoalergicznej stali szlachetnej zawieszono na czarnym pasku ze skóry naturalnej.

 

Zegarek damski Lip Montre de Baschmakoff

Kolejnym modelem, jaki chcemy Wam zaprezentować to damski zegarek Lip Montre de Baschmakoff 671070. To oferta dla pań, które chcą zabłysnąć ponadczasowym i ekstrawaganckim dodatkiem w swoich strojach. Model ten został zaprojektowany przez Francisa de Baschmakoffa, który na grubym, czarnym, pasku ze skóry cielęcej umieścił prostokątną kopertę z niewielką małą tarczą. Z tym zegarkiem wyznaczysz bez wątpienia nowe trendy w modzie.

 

Zegarek męski Lip Big TV

Ostatnim zegarkiem, który przykuł naszą uwagę jest męski zegarek Lip Big TV 671138 w oryginalnym stylu retro vintage. Został on zaprojektowany przez Rogera Tallona, który zainspirował się pierwszymi płaskimi ekranami telewizorów oraz telewizorami Teleavia P111. Brązowy, perforowany pasek podtrzymuje czarną, kwadratową kopertę, która w wyglądzie przypomina ekran telewizora, a tarcza - odbiornik. Model jest idealny do stroju smart casual.

 

Kupuj w Zegarowni!

Nasza oferta zegarków Lip powiększa się z każdym dniem. Już teraz możesz wybrać dla siebie jeden z wyżej przedstawionych modeli lub wejść na naszą stronę internetową i odnaleźć ten jedyny i niepowtarzalny model, za którego pomocą wyrazisz siebie. Ceny zegarków Lip zaczynają się już od 715 złotych. Ożyw swoją garderobę z Lip!


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.