Zegarki Nixon Time Teller - casualowe rozwiązania dla każdego

Marka Nixon Time Teller oferują dużą różnorodność zegarków. To modne i proste rozwiązanie dla osób, które chcą odświeżyć swoją garderobę, a przy okazji chcą postawić na zegarki, które nadążają za współczesnym światem i nowinkami modowymi. Jesteś gotowy na poznanie co kryje się za marką Nixon? W takim razie zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu!

Zegarki Nixon - co to za firma?

Nixon to to dość młoda, amerykańska firma, istnieje od 1997 roku, ale przez ponad 20 lat zdążyła wyrobić sobie wysoką pozycję na rynku zegarniczym i nie tylko na nim. Marka założona przez Andy’ego Laats’a i Chada DiNenna w Encinitas w Kalifornii zyskała w szybkim tempie sporo miłośników tych zegarków. Na początku inspiracją była chęć stworzenia takich modeli, które będą nadążały za potrzebami młodych ludzi i koncentrowały się na ich.

Dzięki kontaktom Laats’a w branży sportowej udało się, w dość krótkim czasie, wprowadzić ofertę do sprzedaży detalicznej u niezależnych sprzedawców i rozpocząć dystrybucję. Szybkie zdobycie popularności i zaufanie klientów sprawiło, że niedługo po założeniu firmy, bo już po 3-ech latach, na europejskim rynku (we Francji) powstał pierwszy salon Nixon.

W późniejszym czasie, w 2009 roku, firma Nixon rozszerzyła swoją ofertę sprzedażową. Wprowadziła akcesoria audio m.in. słuchawki i przenośne głośniki.

Ważne jest, żeby zegarki wyrażały charakter zmieniających się czasów i nadążały za nimi. Według nas, takie właśnie są zegarki Nixon Time Teller - czasomierze, które świetnie sprawdzą się dla każdego, od zbuntowanych nastolatków, przez sportowych zapaleńców, po osoby poszukujących nieformalnych dodatków do pracy i na co dzień.

zegarki nixon lifestyle

Zegarek Nixon Time Teller - czym się wyróżnia?

Co takiego zachwyca w zegarkach Nixon time Teller? To to, że pozwalają każdemu bez wyjątku wyrażać siebie. Nawet w biznesowym dress code znajdzie się miejsce na nieformalne dodatki, które pozwolą na bycie sobą.

Modele Nixon Time Teller to propozycja dla osób, które lubią konkretny styl. Niektóre uniwersalne modele pozwalają na eksperymentowanie z modą.

Nixon Time Teller to wyjątkowe i niepowtarzalne zegarki od 1997 roku, które charakteryzują się śmiałymi kolorami, innowacyjnymi rozwiązaniami, i odważnymi projektami modowymi. Proste linie, mniej oficjalne wzornictwo i nowoczesny design sprawiają, że amerykańskie czasomierze Nixon kreują nowe trendy w modzie. Wyjątkowa prostota i japoński mechanizm sprawiają, że marka Nixon zyskuje na jakości, precyzji i niezawodności.

zegarek nixon time teller czarno zolty

Popularne kolory zegarków Nixon Time Teller

Różnorodność zegarków Nixon Time Teller sprawia, że każdy będzie w stanie wybrać swój własny model. Nixon Time Teller oferuje od neonowych kolorów, rzucających się w oczy, takich jak np. zielony, różowy, żółty, indigo, przez klasyczne i bardziej stonowane jak szary, czarny, biały, aż po bardziej eleganckie czasomierze w odcieniach złota, srebra i różowego złota.

Odważne połączenia kolorów świadczą o dobrej zabawie z modą. Nixon udowadnia, że nie należy zawsze podchodzić do niej na poważnie. Niekonwencjonalne pomysły wpisują się w kanon kultury popularnej i w obecne trendy - marka Nixon Time Teller idealnie się w tym odnajduje.

Oprócz kolorów wybierać można też w rodzajach bransolet i pasków (skóra, stal szlachetna, tworzywo sztuczne) i w wyjątkowych seriach. Marka Nixon Time Teller oferuje czasomierze z niezwykłych, dedykowanych serii Time Teller Star Wars, Time Teller Chrono, czy Time Teller Deluxe, które zachwycają wykonaniem i zadbaniem o najdrobniejszy szczegół. Wystarczy tylko sięgnąć po zegarek damski Nixon Time Teller Star Wars Vader, by poczuć moc zegarków Nixon (nawet wskazówka sekundnika przypomina kształt miecza świetlnego należącego do ciemnej strony mocy).

Ile kosztują damskie zegarki Nixon?

Zegarki Nixon Time Teller są przystępne cenowo i oferują każdemu coś innego. Można dobrać odpowiednio czasomierz do swoich potrzeb. Na naszej stronie znajdziesz zegarki już od 200-250 zł - są to modele z prostym designem, uniwersalne i różnokolorowe, bez dodatkowych funkcji, ale wodoszczelne do 100-u metrów i odporne na uszkodzenia, wykonane z wysokojakościowych materiałów. Dla osób, których ważna jest praktyczność, ale i klasyczna elegancja polecamy zegarki z serii Time Teller Chrono lub Time Teller Delux. W zależności od modelu mogą być wyposażone w datowniki dni miesiaca i tygodnia, system 24-godzinny, lub chronograf. Cena takich zegarków zaczyna się od ok 500 zł wzwyż (nawet do 1300 zł). Ale dzięki włożonemu sercu w wykonanie każdego modelu, to gwarantujemy ich najwyższą jakość.

Wybierz z nami dobrą stronę mocy na Zegarownia.pl, gdzie czekają na Ciebie jeszcze niższe ceny!

średnia ocena: 5.0