Zegarki Police - 5 najbardziej designerskich modeli

Police

Zegarki Police - 5 najbardziej designerskich modeli

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

19 kwietnia 2018

Następująca sytuacja – planujemy podróż – wyjazd służbowy, wakacje za granicą lub pracujemy często w delegacjach. Potrzebujemy kontrolować czas, bo przemieszczając się w rożnych strefach łatwo się pogubić. Nie chcemy ryzykować i spóźnić się na ważne spotkanie, jednocześnie pragniemy wstrzelić się w godziny otwarcia muzeum, które stanowi dla nas ważny punkt naszego wyjazdu. Nasz budżet wynosi 900 zł i chcemy kupić czasomierz, który spełni powyższe wymagania. Mało tego. Chodzi nam o coś, co będzie pilnowało naszego cennego czasu i jednocześnie zachwycało pięknym i oryginalnym wyglądem – coś dla prawdziwego faceta, takiego jak my. Coś, co odzwierciedlałoby nasz status i zajmowaną pozycję…

Remedium na to pragnienie stanowią designerskie zegarki od marki Police. Warto zapoznać się z kilkoma interesującymi modelami.

zegarki Police man lifestyle

Zegarki Police męskie - dlaczego warto?

Zegarki marki Police można określić w zasadzie trzema słowami: precyzja, niezawodność, trwałość. Wszystko to z powodu zastosowania mechanizmów wynalezionych przez narody słynące z precyzji i dokładności we wszystkich dziedzinach z jakimi się stykają – chodzi oczywiście o Szwajcarów i Japończyków. Na przykład – japoński mechanizm Miyota jest wyjątkowo odporny na wstrząsy mechaniczne oraz zalania wodą. Wysoką wstrząsoodpornością szczycą się również mechanizmy Ronda szwajcarskiej produkcji, który zasłynął jako wydajny i stabilny system dla zegarków. Właśnie te dwa systemy stosuje się w modelach marki Police. Dzięki temu możemy swobodnie podróżować, biegać, a nawet pływać w produktach Police. Dodatkowo dzięki wysokiej szczelności i zastosowaniu wytrzymałych materiałów mamy pewność, że nic nie zakłóci pracy naszego czasomierza. Bonusem jest oryginalny design oraz różnorodność materiałów. Dostaniemy zwykle stalowe koperty o fantazyjnych kształtach zawieszone na paskach z naturalnej skóry, tworzywa lub bransoletach ze stali nierdzewnej. Zapoznajmy się z paroma modelami godnymi naszej uwagi.

Zegarek Police - który wybrać?

Zegarek męski Police Leader PL.15049JSU-12

Pierwszą propozycją czasomierza do nabycia, jaką będziemy rozważać, to model Police Leader PL.15049JSU-12. Ten wyjątkowy egzemplarz został wyposażony w funkcję czasu podwójnego oraz datownik dni tygodnia i miesiąca. Dzięki temu nigdy nie stracisz poczucia czasu i zawsze będziesz wiedział, jaki jest dzień tygodnia, niezależnie od strefy czasowej. Nasze oko oczywiście przyciągnie ciekawa asymetryczna tarcza zegarka z mniejszymi tarczkami wskazującymi interesujące nas informacje. Wszystkie funkcje widzimy przez oryginalne, opalizujące na czerwono mineralne szkiełko, które nadaje czasomierzowi nowoczesnego charakteru. Ten wyjątkowy model ujęto w okrągłą, stalową kopertę w kolorze matowej czerni i zawieszono na skórzanym pasku w brązowym kolorze.

Zegarek męski Police Bushmaster PL.14638XSURW-02M

Następny jest bardzo męski zegarek Police Bushmaster PL.14638XSURW-02M. To co od razu zawraca uwagę w jego wyglądzie, to nietypowa barwa stalowej koperty. Opalizuje ona w barwach fioletu, niebieskiego, zielonego oraz pomarańczowego – przywodzi na myśl plamy oleju na posadzce warsztatu samochodowego. Jest to więc model dla fanów motoryzacji – jego design właśnie do tego nawiązuje. Zawieszony na surowej bransolecie w barwie ciemnoszarej stali posiada też przydatne funkcje – sekundnik oraz czas 24 – godzinny oraz możliwość kontrolowania godzin w 3 strefach czasowych.

PL.14638XSURW-02M

Zegarek męski Police Adder PL.14536JSU-04P

Kolejny czasomierz w tym zestawieniu to model Police Adder PL.14536JSU-04P. Ten nowoczesny zegarek wyróżnia się stonowaną, miłą dla oka paletą barw odcienia koloru niebieskiego. Zawieszony jest na wygodnym i designerskim pasku z tworzywa w barwach granatu i szarego. Skrywa on bardzo przydatne funkcje takie jak: pomiar drugiego czasu lokalnego, datownik dni miesiąca i tygodnia oraz funkcję czasu 24- godzinnego. To zegarek dla osoby mobilnej, lubiącej podróżować i zmieniać miejsca zamieszkania - dla obywatela błękitnej planety.

Zegarek męski Police Bushmaster PL.14638XSQR-32

Przedostatnią propozycję stanowi gustowny zegarek Police Bushmaster PL.14638XSQR-32. Ten męski zegarek to niezwykle ciekawy wizualnie egzemplarz. Zachwyca monochromatycznością okrągłej, stalowej koperty w barwach miedzi i spatynowanego brązu. Tarcza przełamuje monotonię ciekawym grawerowaniem tarczy, na której umieszczono mniejsze okręgi wskaźników czasu 24 – godzinnego, sekundnika oraz funkcji podwójnego czasu lokalnego. Ten zachwycający czasomierz zawieszono na dopełniającym całości skórzanym brązowym pasku. Można powiedzieć, że ten egzemplarz przez swój postarzany wygląd przywodzi na myśl to, co tradycyjne i sprawdzone. Wywołuje to oczywiście nutę nostalgii w naszym samopoczuciu, dlatego warto zerkać na model PL.14638XSQR-32 nie tylko kontrolując czas.

PL.14638XSQR-32

Zegarek męski Police Predator PL.14685JSB-61

Gdy wrócimy już z naszych zagranicznych wojaży, możemy odłożyć nasz wielozadaniowy model na półkę, zrelaksować się i na przykład wyjść na miasto. Jeśli byliśmy w podróży służbowej i dostaliśmy premię może warto sprawić sobie prezent i założyć na rękę znacznie prostszy model – na przykład męskiego Predatora PL.14685JSB-61. Wyróżnia się on nietypowym designem tarczy z stylizowaną czaszką w kolorze srebra. Zasilany baterią przy pomocy mechanizmu kwarcowego będzie pilnował naszego wolnego czasu w mniej zobowiązujących sytuacjach. Będziesz go nosił z przyjemnością z powodu zawieszenia na komfortowym skórzanym pasku.

PL.14685JSB-61

Jaka cena zegarków Police?

Wysoka jakość użytych materiałów i sam pieczołowity sposób wykonania sugerowałby to, że zegarki Police będą drogie i nieosiągalne dla przeciętnego użytkownika czasomierzy. Nic bardziej mylnego! Ceny wahają się od 391 do 833 złotych, więc każdy mężczyzna z pewnością wybierze odpowiedni dla siebie model, a zakup nie sprawi, że portfel zegaromaniaka stanie się pusty. Jeśli potrzebujesz zegarka, który cię wyróżni - wybierz Police!


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.