Zegarki Rosefield hitem magazynów modowych

Rosefield

Zegarki Rosefield hitem magazynów modowych

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

11 września 2017

Holenderskie zegarki Rosefield pojawiły się na rynku czasomierzy w 2014 roku i natychmiast zaskarbiły sobie mnóstwo fanów. Trudno się dziwić – ich konkurencyjna cena, ponadczasowy styl oraz elegancja przypadły do gustu zarówno blogerkom modowym i magazynom, jak również kobietom, które zwyczajnie lubią nowoczesne i eleganckie rozwiązania.

 

Unikalność marki zegarków Rosefield

Modele Rosefield znane są z niezwykle efektownego połączenia holenderskiej prostoty i amerykańskiej nowoczesności. Ich nazwy pochodzące od części wyspy Manhattan, nawiązują do utożsamianych z tamtym obszarem klasą i elegancją. Nic więc dziwnego, że czasomierze Rosefield stały się inspiracją dla wielu magazynów modowych oraz kobiet poszukujących idealnego dopełnienia swoich stylizacji. Zawdzięczają to przede wszystkim swojej uniwersalności oraz niepowtarzalnemu charakterowi, składającemu się z minimalistycznej konstrukcji, czystości tarczy oraz możliwości indywidualnego doboru pasków lub bransolet. Przeczytaj więcej o w naszym artykule o seriach damskich zegarków Rosefield.

 
 

Rosefield – drobne szczegóły estetyki

Zegarki prezentowane w prasie udowadniają, że choć modele nie różnią się od siebie w oczywisty i rzucający się w oczy sposób, małe różnice między nimi sprawiają, że każdy zegarek jest wyjątkowy i nabiera własnego, niepowtarzalnego charakteru. Te detale, do których należy m.in. pomniejszona koperta, dodatkowe ozdoby na paskach czy odmienne rodzaje indeksów. Właśnie w takich szczegółach tkwią najważniejsze cechy tych zegarków.

Możliwość łatwej zmiany paska sprawia, że każdy zegarek Rosefield może zostać indywidualnie spersonalizowany – wedle potrzeb, nastroju czy stylizacji. Klasyczne skórzane paski lub te wykonane z wyprawionej miękkiej skóry (nubuk) nabierają zupełnie innego charakteru po dodaniu subtelnych zawieszek.

 

Niezwykła stylistyka zegarków Rosefield

Tarcze różniące się od siebie ilością indeksów, kolorem czy wykończeniem sprawiają, że zegarek jest nie tylko praktycznym gadżetem, lecz także stylowym dodatkiem, mogącym spełniać rolę funkcjonalnej biżuterii. Monochromatyczne stylizacje mogą być ożywione dzięki klasycznym bransoletom lub dopełnione klasycznymi, czarnymi czasomierzami. Stylizacje jaśniejsze z pewnością zyskają sporo uroku dzięki pastelowym paskom czy siatkowanym bransoletom w różnych odcieniach.

 

Damskie zegarki Rosefield, czyli konieczny dodatek do każdej stylizacji

Uniwersalność i urokliwość zegarków Rosefield została doceniona przez redaktorów modowych, blogerki oraz kobiety, które cenią sobie codzienną prostotę i elegancję. Nic więc dziwnego, że modele te często pojawiają się w magazynach jako idealna propozycja do modnych stylizacji. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu stylowi szybko zyskały też uznanie wśród ogromnej rzeszy kobiet, które wszystkie chcą poczuć fantastyczny klimat Nowego Jorku. Morze możliwości połączone ze wspaniałymi cenami przypadną do gustu każdemu.


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.