Zegarownia.pl - Zaufany Sklep nr 1 w Polsce

Za nami rozstrzygnięcia w kolejnej edycji plebiscytu „Zaufane Opinie” wg serwisu Ceneo. Zegarownia.pl to sklep nr 1 w Polsce w kategorii „Moda i dodatki”! To ogromne wyróżnienie w bardzo trudnej kategorii dedykujemy naszym Klientom!

Nagroda Ceneo Zegarownia Zaufany Sklep 2020

15 października 2020 roku przez wyjątkową sytuację na całym świecie, galę poprowadzono online. Emocje nie były mniejsze od ubiegłorocznej gali. Jak co roku przyznano wyróżnienia dla sklepów w wielu różnych kategoriach. Także w tym roku mogliśmy cieszyć się statuetką oraz pierwszym miejscem w kategorii „Moda i dodatki”. Kolejna nagroda dla naszego sklepu świadczy o docenieniu przez naszych Klienów naszego profesjonalizmu i chęci rozwijania naszej działalności internetowej. Kolejna nagroda motywuje nas również do dalszego doskonalenia się.

Dla nas taka nagroda stanowi przede wszystkim źródło motywacji do jeszcze większej pracy, aby zakupy w naszym sklepie były dla Was jeszcze łatwiejsze, przyjemniejsze i pozostawiały same pozytywne wrażenia. To satysfakcja Was, naszych klientów, jest dla nas najważniejsza. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że nie zawiedziemy!

nagroda Ceneo Zegarownia 2020 dyplom nagroda Ceneo Zegarownia 2020 statuetka

Ranking Zaufanych Sklepów drogowskazem dla kupujących

Portal Ceneo już od ponad 10 lat organizuje plebiscyt, w którym kupujący wybierają najbardziej zaufane sklepy. Użytkownicy Ceneo i klienci sklepów internetowych głosują na te sklepy internetowe, które ich zdaniem są pewne i godne zaufania. Ten wyjątkowy program zbiera opinie prawdziwych klientów, którzy dokonali realnych zakupów w sklepie internetowym. Oto jak ocenia tę dekadę dyrektor zarządzający Ceneo.pl - Marcin Łachajczyk:

Cieszymy się, że od 10 lat Ranking Zaufanych Sklepów jest dla milionów kupujących w sieci mapą i drogowskazem podczas bezpiecznych zakupów. Rynek e-commerce w Polsce przez ten czas bardzo mocno się rozwinął. Byliśmy świadkami wielu sukcesów i porażek sklepów internetowych. Rosnąca z każdym rokiem liczba nowych opinii i ich popularność udowadniają, że zaufanie i profesjonalizm, które są podstawowym kryterium nagradzania sklepów w naszym rankingu, mają ogromną wartość dla kupujących i są ponadczasową promocją dla marki.

nagroda Ceneo Zegarownia wręczenie
nagroda Ceneo Zegarownia wręczenie

Zegarownia.pl - zaufany sklep nr 1 w Polsce po raz drugi

Tegoroczne odznaczenie w plebiscycie Ceneo to druga z rzędu nagroda dla naszego sklepu. Już w tamtym roku cieszyliśmy się statuetką serwisu Ceneo w kategorii „Moda i dodatki”. Nie są to nasze jedyne osiągnięcia - 2018 rok przyniósł nam zaszczytne drugie miejsce na gali Ceneo. Jest to dla nas doskonałe źródło rozwijania naszej strony i motywacji do zdobywania kolejnych celów. Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy nie zawieść Państwa w kolejnych latach!

nagroda Ceneo Zegarownia Zaufany Sklep 2019

średnia ocena: 4.5