Zegarownia.pl - Zaufany Sklep nr 1 w Polsce

Za nami rozstrzygnięcia w jubileuszowej edycji plebiscytu “Zaufane Opinie” wg serwisu Ceneo. Zegarownia.pl to sklep nr 1 w Polsce w kategorii “Moda i dodatki”! To ogromne wyróżnienie w bardzo trudnej kategorii dedykujemy naszym Klientom!

Zegarownia.pl - zaufany sklep nr 1 w Polsce

Portal Ceneo już od 10 lat organizuje plebiscyt, w którym kupujący wybierają najbardziej zaufane sklepy. Użytkownicy Ceneo i klienci sklepów internetowych głosują na te sklepy internetowe, które ich zdaniem są pewne i godne zaufania. Bardzo miło nam, że i w tym roku Zegarownia.pl została uznana za najlepszy sklep internetowy w Polsce w swojej kategorii “Moda i dodatki”, wyprzedzając konkurentów nie tylko z branży związanej z zegarkami, ale również m.in. liczne marki odzieżowe i biżuteryjne.

 

Podczas uroczystej gali 15 października 2019 organizowanej przez serwis Ceneo, przyznano wyróżnienia dla sklepów w kilkunastu kategoriach tematycznych, oraz wyjątkowo w tym roku, na dziesięciolecie plebiscytu, przyznano nagrodę specjalną - Lidera Dekady. Listę wszystkich laureatów tegorocznej edycji znajdziecie na oficjalnej stronie Ceneo

nagroda Ceneo Zegarownia

Ranking Zaufanych Sklepów drogowskazem dla kupujących

Plebiscyt "Zaufany Sklep" w tym roku obchodził swoje 10-lecie. Ten wyjątkowy program zbiera opinie prawdziwych klientów, którzy dokonali realnych zakupów w sklepie internetowym. Oto jak ocenia tę dekadę dyrektor zarządzający Ceneo.pl - Marcin Łachajczyk:

Cieszymy się, że od 10 lat Ranking Zaufanych Sklepów jest dla milionów kupujących w sieci mapą i drogowskazem podczas bezpiecznych zakupów. Rynek e-commerce w Polsce przez ten czas bardzo mocno się rozwinął. Byliśmy świadkami wielu sukcesów i porażek sklepów internetowych. Rosnąca z każdym rokiem liczba nowych opinii i ich popularność udowadniają, że zaufanie i profesjonalizm, które są podstawowym kryterium nagradzania sklepów w naszym rankingu, mają ogromną wartość dla kupujących i są ponadczasową promocją dla marki.

nagroda Ceneo Zegarownia wręczenie
nagroda Ceneo Zegarownia wręczenie
nagroda Ceneo Zegarownia wręczenie
nagroda Ceneo Zegarownia Zaufany Sklep 2019

Dla nas taka nagroda stanowi przede wszystkim źródło motywacji do jeszcze większej pracy, aby zakupy w naszym sklepie były dla Was jeszcze łatwiejsze, przyjemniejsze i pozostawiały same pozytywne wrażenia. To satysfakcja Was, naszych klientów, jest dla nas najważniejsza. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że nie zawiedziemy!

średnia ocena: 4.5